RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> O portalu



Poruka


Ivanka 75 -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (16.7.2019 14:34:25)



IZVORNA PORUKA: MimaKos

Pokusaj direk sa foruma na nik da.posalhes, meni tako hoce, pp u desktop verziji





To i radim, ali nece. 




Ivanka 75 -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (16.7.2019 14:37:44)

Sad sam uspela iz treceg puta 👍




MimaKos -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (16.7.2019 17:59:18)



IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: MimaKos

Pokusaj direk sa foruma na nik da.posalhes, meni tako hoce, pp u desktop verziji





To i radim, ali nece. 
   meni samo tako hoce, a tek sa ovim linkovima kako se mucim i dan danas





MimaKos -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (21.7.2019 10:16:03)

Moram da pitam, zasto se zakljucane teme sa samo jednim postom (pocetnim, kojim je neko otvorio post i nema ni jednog odgovora) ne obrisu? Niti moze neko da diskutuje..





IvanaSK RR -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (21.7.2019 10:22:26)

Ako su teme zakljucane,verovatno slicna tema vec postoji i tamo se diskutuje. A zakljucane teme ce biti obrisane.




MimaKos -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (7.8.2019 12:57:49)

Vidim da se u poslednje vreme od strane nekoliko ucesnika foruma u vreme nagradnih igara u forumu koriste samo smajlici i emotikoni (koji nikakve veze sa temom nemaju, bez ikakvog teksta, m zanima me da li je to dozvoljeno, i ako nije, zasto se ne obrisu komentari ili se ne opomenu korisnici portala?





Ana RR -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (7.8.2019 13:05:07)

MimaKos, na žalost, ne možemo baš sve da ispratimo pogotovo što je leto i slabije smo na forumu. Svi vrlo dobro znamo ko su dotične osobe i opomenute su više puta.




MimaKos -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (7.8.2019 13:09:37)

Mislim da nije u redu prema ostalim ucesnicima portala da neko napise jednu rec ili mig , i da se konstantno ponavljaju sa dada, super, bravo, potpisujem i naravno. O smajlicima i da ne govorim. Izbrisite te komentare ili sankcionisite takvo ponasanje jer zaista nije u redu i krsi se sa osnovnim pravilom foruma i tome kako postovi treba da izgledaju. I nije rec o jednom, vec su bukvalno svi postovi doticnih sa 3 reci maksimalno, ako i tolko, u vreme nagradnih igara.





Duškić -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (7.8.2019 13:25:26)

To se desava kad su nagradne igre u pitanju, to najbolje znaju stalni clanovi foruma, da cesto pozele da se sto pre zavrsi nagradna igra.
Mene licno iznervira kad me izbaci nakon duzeg posta.
Ali moderatora su tu kao prva kontrola i stalno su tu [sm=bravo.gif]




MimaKos -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (7.8.2019 13:33:09)

Mislim da je moderatorima savrseno jasno o cemu pricam, i da jednostavno treba izbrisati takve postove (jer oni to i nisu).i ne racunati ih uopste. Ili ih diskvalifikovati, jer je sumanuto takmiciti se sa nekim kome je svaki post smesak sto tapse ili jedna rec..




Ana RR -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (7.8.2019 14:24:27)

Mima, administrator je tu da utvrdi pravilnosti ili nepravilnosti na kraju svake nagradne igre tako da nema razloga da brineš.

Druga stvar, ono što moderatori rade na forumu je stvar dobre volje, mi nismo zaposlene ovde. Tokom leta je teže održati red jer smo svi na odmorima, letovanjima itd. Hvala ti svakako što pridaješ pažnju :)




MimaKos -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (7.8.2019 14:29:17)

Ovo nije bila kritika vama moderatorima, zaista, zao mi je ako je tako zvucalo! Vec je sto puta ponovljeno sta se sme a ste ne sme, a neki i dalje nastavljaju. Da ne bi bilo licno, zato sam ovde napisala, a nek se sami pronadju. Niko vesla nije sisao, a misle kako su mnogo pametni. Ako vec i jure nagradu, protiv cega nemam nista, ispostuj bar malo forum od kog si x puta nagradjen pa se bar malo potrudi, to je sve.





flamingos -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (11.8.2019 7:45:22)



IZVORNA PORUKA: MimaKos

Ovo nije bila kritika vama moderatorima, zaista, zao mi je ako je tako zvucalo! Vec je sto puta ponovljeno sta se sme a ste ne sme, a neki i dalje nastavljaju. Da ne bi bilo licno, zato sam ovde napisala, a nek se sami pronadju. Niko vesla nije sisao, a misle kako su mnogo pametni. Ako vec i jure nagradu, protiv cega nemam nista, ispostuj bar malo forum od kog si x puta nagradjen pa se bar malo potrudi, to je sve.


Ništa ne brini,vodi računa o svemu naša redakcija.Ja jurim signal više nego nagradu,ha,ha,da se družim sa vama.A nagrada ko nagrada-neko mora da je osvoji.Srećno svima.Da smo živi i zdravi,svi se radujemo kada nešto dobijemo.





Rosita -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (25.8.2019 19:16:22)

Ponekad su prevodi tekstova malo neobični i nisu u duhu srpskog jezika. 





dunja RR -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (25.8.2019 19:19:13)

Rosi, hvala ti na sugestiji, molila bih te ako možeš da staviš link/linkove (može i na pp marketingu), da pogledamo o kojim se tekstovima radi i korigujemo ukoliko je potrebno,
Hvala ti unapred [sm=smiley31.gif]




Rosita -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (25.8.2019 19:28:52)

Npr.poslednje što sam pročitala



Klik
Ima slovnih grešaka, u suštini nije nejasno, samo dobronamerni kažem_ može i bolje.




dunja RR -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (25.8.2019 20:10:36)

Hvala ti, javila sam uredništvu [sm=smiley31.gif]




Duškić -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (25.8.2019 20:44:37)

Ja nrz sta. Gledala sam ono sto je postavila alj ne razumem.




Rosita -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (25.8.2019 20:59:45)

Skinut je tekst? Ja sam u suštini jezičko zakeralo, ali retko reagujem ako nisam pitana. Više puta sam htela ovo da napišem, tj. bilo je više situacija- tekstova. Nema na čemu, ponavljam, dobronamerno je.





Rosita -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (23.9.2019 22:22:33)

Ne mogu da pošaljem pp.





Filadendronka -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (23.9.2019 22:30:27)


Takodje... 
IZVORNA PORUKA: Rosita

Ne mogu da pošaljem pp.








lesica -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (23.9.2019 22:32:34)

Devojke, moguće da trenutno ima problema i zastoja, radi se nesto na portalu.




nata11 -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (24.9.2019 22:28:59)

Gde objavljujemo porodjajne price? Ne izlazi mi tema. Ili pisem kao dnevnik? 




lesica -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (24.9.2019 22:41:51)

Nato saljes na porodjajne.price@ringeraja.rs

Tj. Evo teme, pa je u prvom postu objašnjeno po koracima kako
Porođajne priče




Ivanka 75 -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (9.10.2019 12:14:12)

Ne radi mi mobilni prikaz RR  kako treba. Vraca me na ringeraja.net desktop verziju i slovenacku RR. 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>