RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


mama Jo -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (2.5.2018 17:05:35)


IZVORNA PORUKA: MimaKos

Normalno, tako i treba da bude, razmena razlicitih misljenja


Ne to, mislim da se ne gradis svoju stecu na tudjoj nesreci... nekome to apsolutno nije vazno, nazalost




MimaKos -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (2.5.2018 17:07:36)

Potpuno se slazem, ali se to skupo placa..




mama Jo -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (2.5.2018 17:10:16)

I to je tacno!




MimaKos -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (2.5.2018 17:11:46)

Unostiti porodicu zbog cefa svog... strasno




Leptiric123 -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (18.6.2018 11:14:25)

...zavisi koliko su pametne [sm=smiley36.gif] Naša ljubavnica je imala razne planove, nego nije predvidela jednu malu prepreku-mene [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (18.6.2018 11:17:12)


IZVORNA PORUKA: Leptiric123

...zavisi koliko su pametne [sm=smiley36.gif] Naša ljubavnica je imala razne planove, nego nije predvidela jednu malu prepreku-mene [sm=smiley36.gif]

Kako mislis?




Leptiric123 -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (18.6.2018 11:19:07)

Pa mislim da mi se neka psihopata bila navukla na vrat, otresla sam je posle 2-3 godine...ozbiljna bolesnica. Sad tek za neke njene ideje saznajem, kao npr da se sama pozvala na svadbu kume mog muža, koja je sa njom išla u školu, pa je onda tražila prevoz u nadi da ja ostajem sa bebom kući a da će ona da ode kod naše kume na svadbu ruku pod ruku sa mojim mužem i njegovim roditeljima [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] fascinantna je koliko je bolesna, bilo bi mi dosadno bez nje.




Maraj -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (18.6.2018 11:19:27)

De der leptiric, pojasni [sm=smiley1.gif]

Edit: pisale smo.u isto vreme




Leptiric123 -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (18.6.2018 11:21:34)

Znaš slikaš se na plaži ležiš na buku u roze kupaćem, sutra vidiš neku personu u identičnom kućaćem u identičnoj pozi...[sm=smiley36.gif] zabava je zagarantovana




Misha i Ljisha -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (18.6.2018 11:21:41)

ljubavnica je samo ako je muz ljubi[sm=smiley36.gif] ta vasa onda nije ljubavnica ako nije bilo ljubljenja




IvanaSK RR -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (18.6.2018 11:22:07)

To nije ljubavnica, to je progoniteljka[sm=smiley36.gif]




Leptiric123 -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (18.6.2018 11:23:11)



Priznao je Ljisho, zar misliš da nemam mehanizme da ga ispitam [sm=smiley36.gif] imao je i kaznu, meni je bilo jako zabavno [sm=smiley36.gif] al sve te budalaštine osvežavaju brak ovako ili onako, bitno je da je zabavno

edit: i jedno i drugo




Maraj -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (18.6.2018 11:23:51)

Sve sama psihijatrija....al sta ces, ima nas raznih




Leptiric123 -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (18.6.2018 11:29:15)

To je cirkus. Meni je jasno da ti se dopadne neko zauzet, malo se je.uckate i tako lepo vam. Al mi nisu jasne kad umisle nešto tako...ova jadna je umislila svašta, do te mere da sam rekla da ću je prijaviti policiji budem li je videla u svojoj blizini. Ne može da ima decu godinama, ima neke probleme šta ja znam kad već misli da je moj muž njen muž možda isto misli i za dete.




Maraj -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (18.6.2018 11:31:04)

Idi bre leptiric....to je psihijatrija neka.




Leptiric123 -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (18.6.2018 11:33:49)

Ja nisam u početku kontala, ladno mi je lajkovala slike, komentarisala kako je lepo dete i bla bla....dok nisam izvalila budalu.




IvanaSK RR -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (18.6.2018 11:44:40)

Leptiricu, izvini, al od jutros ne kapiram najbolje. Sta je priznao? Imali sex ili?




Maraj -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (18.6.2018 11:48:21)

Verovatno mu se nabacivala




Leptiric123 -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (18.6.2018 11:49:48)

To nije priznao, niti sam se uduljivala, dopisivali su se i ljubili...[sm=smiley24.gif] ali pretpostavljam da jeste. A na sve to i ona je udata. Najače je bilo kada je okačila selfi iz mog auta na facebook...posle je cropovala neke njegove fotke pa htela kao da namesti da je bila u stanu, ali se zajebala ta fotka je bila naopako i tako joj i ostalo...




IvanaSK RR -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (18.6.2018 11:51:49)

Kako si se osecala kad si saznala?




Leptiric123 -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (18.6.2018 11:51:56)

Ja sam jako teška osoba. I u jednom periodu apsolutno sam se posvetila poslu jer sam čekala neko napredovanje, bila sam nervozna, nezainteresovana, kad nisam na poslu ili sa A, ja izlazim i tako, onda se na to vezalo da je on otišao godinu dana preko da radi i ona se tu našla da ga teši, pisanjem, non stop mu je pisala, danonoćno, pa sa svog pa sa lažnih profila i tako u krug.




Leptiric123 -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (18.6.2018 11:55:19)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Kako si se osecala kad si saznala?


Besno, bila mi je povređena sujeta, ja sam znala da ona njega smara, i upozorila ga, najviše me je razbesnelo što je znao da sumnjam i terao po svom misleći da neću saznati, posle se vadio da je to posle bilo samo da je otkači da ne uznemirava više mene. Nema tu šta, svi muškarci kad tad dodju u fazu da im treba još neko, nebitno da li je to seks, da li je priča, da li je dopisivanje...valjda tako leče neke svoje frustracije šta znam. Okružena sam muškarcima na poslu i potpisujem da su apsolutno svi isti, sad pitanje je dokle ode ta potreba da li se završi na flertu, na par poruka ili preraste u ozbiljnu pralelnu vezu. Meni je bila povređena sujeta i to što se igrao sa mojom inteligencijom, ne znam kako je mislio da sakrije uopšte, ili mu je to neki adrenalin...




IvanaSK RR -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (18.6.2018 11:58:23)

Da, razumem...




lesli -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (18.6.2018 12:07:44)

Au, ja ne bih presla preko prevare. Ok, mozda mene moj vara, ali za sada nemam ni jedan razlog koji bi me naveo da to pomislim. Ali kada to pomislim i potvrdim, onda je gotovo.

A sto pitanja iz naslova teme tice... Mislim da mogu postati, ali ne vidim poentu. Ako je jednom varao zenu i rasturio svoj brak zbog nekog drugog, kako verovati tom coveku? Tj. mislim da je dobra sansa da i zenu-ljubavnicu zameni nekom novom ljubavnicom.




Leptiric123 -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (18.6.2018 12:12:41)

Znam Lesli i ja sam tog stava, ali pođem od sebe...zamišljam da ne komunicira sa mnom mesecima osim na minimumu, pa verovatno bih i ja poklekla i kuckala se sa nekim.

A što se tiče naslova, ne mora da znači, poznajem dosta ljudi koji su vrlo brzo shvatili da im je brak greška, pratner koji se promenio od dana potpisivanja kod matičara i td....mislim da svakome treba pružiti šansu, ali smatram da je poštenije reći ovo ne ide i razvesti se, nego imati paralelnu vezu godinama a glumiti sve je ok i onda kao bomba "ja imam drugu7drugog".




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>