RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


Maraj -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (28.6.2018 13:38:03)

Ok...vidim da si izbrisala post...




Anck Su Nmaun -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (28.6.2018 13:39:04)


IZVORNA PORUKA: Maraj

A jesi li sigurna da bi se tako predivno osecala sa njim, da ti stavis tacku na svoj brak i on na svoj? Ili bi i tada bila u svakodnevnici u kojoj si trenutno sa svojim muzem
Ja verujem da ti prija paznja koju ti on trenutno poklanja... ali ti advokat , on robijas?!?! Da li imate zajednickih tema.... ili se sve svodi na mazenje i flertovanje?

da bas razmisljam, da li bi sve posle bilo tako sjajno bajno il je tako slatko samo dok se krije....

Sto obrisa post zeno?




mirana1 -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (28.6.2018 13:40:57)

Taman to sam htela da pitam, niko te ovde nece osudjivati, barem mislim, uglavnom su zene , dace ti savet neki.




Anck Su Nmaun -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (28.6.2018 13:43:59)

kod mene ostao otvoren prozor mogu da ga kopiram [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (28.6.2018 13:47:14)

Ne vidim post jer je izbrisan... ovde smo da posavetujuemo jedna drugu, i da vidis razlicita misljenja ljudi koja mogu da ti pomognu da dodjes do resenja.




Maraj -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (28.6.2018 13:47:53)

Pa ja verujem da te grize savest ... ne bi ni pisala ovde da nije tako. Mislim da si i sama svesna da to nije tvoja sreca. Imas muza koji te voli(ali ste upali u svakodnevnicu) i hvala Bogu zivo i zdravo dete.... zasto bi to narusavala zbog strasti koja je trenutna, i to sa takvim čovekom...




Ana RR -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (28.6.2018 14:00:24)

Nesam u toku [sm=smiley36.gif]




Maraj -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (28.6.2018 14:02:12)


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Nesam u toku [sm=smiley36.gif]

[sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (28.6.2018 14:05:23)

Javlja se svalerka: Alooo..Treba mi Aca!!- Koj ga trazi!?- Drugarica iz srednju!- Kakvu mori srednju on ni osnovnu neje zavrsija😀[sm=smiley36.gif]




Maraj -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (28.6.2018 14:06:26)

Ahaha sanjice [sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (28.6.2018 14:07:09)


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Javlja se svalerka: Alooo..Treba mi Aca!!- Koj ga trazi!?- Drugarica iz srednju!- Kakvu mori srednju on ni osnovnu neje zavrsija😀[sm=smiley36.gif]


Eto mangupa [sm=smiley36.gif]
Mozda ne zna da se potpise, ali zato.... pssst [sm=jezicek.gif]




Ana RR -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (28.6.2018 14:34:39)

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (28.6.2018 14:45:00)

Hahhahahahahaha dobar!




Dora89 -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (5.11.2018 0:39:28)

Zavisi kako koja i zavisi od situacije. Nekad one kao supruge kasnije budu prevarene, kada muž svoju suprugu jednostavno opet zameni mlađim modelom, a nekad taj brak bude uspešan, jer su se njih dvoje našli kada su oboje shvatili šta žele, a do prevare je došlo jer nisu želeli više da gube vreme i lažu sebe i druge. Nekad se ljubavnicama vrati kao bumerang, završe kao bačene krpe, a nekad, obično kad su samo jurile lovu, stave prst u uvo, uživaju u životu i baš ih briga što su hiljadu puta prevarene. Zavisi šta ko očekuje, kome su kakvi prioriteti i ko ima kakav želudac. Ne osuđujem u startu, svakome može da se desi, i svako može da dođe u fazu života kada shvati da želi nešto drugačije. Takav je život, takvi su ljudi. Samo ne podnosim licemerje, kad se krivica za prevaru svaljuje na onog ko nije varao, umesto da je "prevarant" traži u sebi. Nekima je lakše da pobegnu od problema nego da se izbore sa njim. Žena se zapustila? U kom smislu, jel'' ima brkove, ili samo hoće da izgleda u skladu sa svojim godinama, a ne da se takmiči sa dvadeset_ogodišnjakinjama? Nema više sexa u braku? A zašto? Ako je žena iscrpljena, jel'' bi mogao muškarac malo da pripomogne oko svakodnevnih obaveza? Da li bi mogao on jedno veče da pošalje decu kod babe i dede, a za ženu da poruči (da ne kažem, spremi) večeru uz flašu vina? Ili je ipak lakše da ponudi prevoz onoj dvadeset_ogodišnjakinji?




Sanidej -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (25.2.2019 10:19:34)

Da, a kasnije i otirači pri isteku roka..




mirana1 -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (25.2.2019 12:39:54)

Uglavnom , ne.
To je nekk moje misljenje.
Vise budu ostavljene i izigrane.




MimaKos -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (12.7.2019 7:17:31)

Retko kada, mada znam i takve primere, na zalost





doramar11 -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (12.7.2019 9:19:21)

Ponekad, ali ne mislim da imaju velike sanse za srecu.




MimaKos -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (12.7.2019 10:34:37)

Niko ne moze biti srecan ko srecu gradi na tudjim suzama





doramar11 -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (12.7.2019 11:17:58)

Tacno, losa je to osnova za dalju gradnju.




branki* -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (22.11.2019 0:04:38)

naravno da postaju.neke postaju supruge,neke ostaju ljubavnice,a neke budu prolazna i zaboravljena avantura.zavisi..




MamaNecaVo -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (22.11.2019 0:18:11)

Slazem se sa Branki.
Nema tu mudrolije niti pravila,sve zavisi od ljubavnice,salu u stranu naravno.Puj puj daleko bilo, da se neka zena bilo kome umesa,ali kako kazu..Sudbina je cudo.




emicaa -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (22.11.2019 16:49:21)

A zasto nemamo temu da li ljubabnici postaju muzevi 😂 ispade kao da su zene svetice,one to nikad nebi 😛





MamaNecaVo -> RE: Da li ljubavnice postaju supruge? (23.11.2019 1:18:58)

Apsolutno se slazem[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]