beta mi je pala, 5tj. trudnoće !!! (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Spontani pobačaj



Poruka


belst -> beta mi je pala, 5tj. trudnoće !!! (13.9.2014 12:15:12)

Pozdrav drage cure!
13DPO (prije 5 dana) prvi test mi je bio pozitivan (iako druga crtica ne bas jaaako crvena), zadnja M je bila 14.08., isti dan sam radila betu - 29,7 (znam, nije bas nesto velika bila ali...). Vec smo bili u sedmom nebu, naravno... Jučer beta 13,7 !!!! A joooooj ..... Zvala dr, nije radila, cule se mailom, kaže tijelo odbacuje očito, možemo samo pokušati Utrogestane vaginalno 2X2 i strogo mirovanje, a ako krene krvarenje da joj se javim kada stane, za ultrazvuk je još rano i nema smisla ... E sada, naravno da bi učinila SVE da pokušam spasiti trudnocu ALI moram biti sabrana i realna - ovo ne izgleda uopće dobro i sto mislite ima li uopće uzimati Utrogestane, (kapsule progesterona),cini mi se da ću time samo odgoditi tj. produžiti ono sto se očito mora dogoditi... i da ću onda možda čak zavrsiti na kiretaži! Nemam iskustva sa ovim, da li vam ovo izgleda kao biokemijska ? Mislite li i vi da je bolje nista ne pokusavati vec pustiti da ide svojim tijekom, kada je beta več ovoliko niska tj. jos je i pala? Hvala vam puno na pomoći i savjetima.... A već sam se bila pridruzila forumu trudnica! Ah....
Inače, nemam nikakvog krvarenja još, ni spotinga, ni grčeva, ništa... Kao da se ništa neće dogoditi, ali nažalost ne osijećam se nit kao da sam trudna više... [sm=smiley19.gif]
Nije mi nasreću prva trudnoća, prije je sve bilo školski, savršeno!




Klarita -> RE: beta mi je pala, 5tj. trudnoće !!! (13.9.2014 12:21:09)

Nemam iskustva a, ni znanja. Javice se jos neko, a verujem da imamo i temu, pa ce te neko usmeriti vec da iscitas.
[sm=smiley31.gif]
J a bih otisla do bilo kog drugog ginekologa, ne bih cekala svog[sm=smiley13.gif]




belst -> RE: beta mi je pala, 5tj. trudnoće !!! (13.9.2014 12:23:58)

Klarita, hvala ti svejedno na odgovoru... i ja sam mislila da odem negdje drugdje, ali sinoća sam dobila te nalaze (petak), danas subota- večina ne radi, a to nije baš slučaj za hitnu, bar mislim...[sm=smiley13.gif]




Anoniman -> RE: beta mi je pala, 5tj. trudnoće !!! (13.9.2014 12:24:01)

Ja mislim da je ipak u pitanju biohemiska [sm=nosecka.gif] jer beta pada, videces posle nje uskoro dodje prava trudnoca, smao hrabro! I javljaj vesti.




belst -> RE: beta mi je pala, 5tj. trudnoće !!! (13.9.2014 12:27:02)

Unina mama, hvala ti, i ja tako mislim... znam da ni vi niste pametne što bi mi rekle, ali što vam se čini oko ovog utrogestana- da li da uzimam uopće ili ne ? Da možda ne spriječim još "priprodno češćenje", što bi bilo i najbolje... možda naiđe netko tko je imao slično iskustvo... hvala vam, puse!




Anoniman -> RE: beta mi je pala, 5tj. trudnoće !!! (13.9.2014 12:33:48)

Ja ga ne bih uzimala, jer sam pad bete ukazuje verovatno na biohemisku trudnocu, imas klik pa iscitaj detaljno. Pozdrav!




branki* -> RE: beta mi je pala, 5tj. trudnoće !!! (13.9.2014 12:38:17)

draga belst,prebacila sam postove u temu
biohemijska trudnoca

nastavite tamo razgovor...
ovu temu cu zakljucati.




Stranica: [1]