RE: TV u dječijoj sobi (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Odgajanje



Poruka


jabudic -> RE: TV u dječijoj sobi (12.9.2014 9:55:06)

Moji za sada nemaju TV u sobi, i što se mene tiče tako će i ostati. Ni mm i ja nemamo, i nećemo ga nikada imati. Jednostavno, zna se za šta spavaća soba služi. MM bi im stavio, ali o tom po tom, biće odloženo do kada može biti.




Anoniman -> RE: TV u dječijoj sobi (12.9.2014 16:46:32)

Nisam za televizor u spavacoj sobi, pogotovu decijoj, imali smo u nasoj pre une ,ali smo ga izbacili....




Žapkić -> RE: TV u dječijoj sobi (13.9.2014 0:16:14)


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Izgleda da jedino ja nemam problem sa TV-om i decom. Ana doduše voli više one edukativne crtaće i emisije (Dora, Diego, Brzi ili spretni prsti....) Te forice i dosta je i engleskog naučila uz doru, nodija...

Mislim da je ovde više do samog deteta i njegove generalne reakcije na TV. Od malena je i ana u fazonu, mora da bude na TV-u crtani iako ga skoro uopšte ne gleda. Sad smo to krenuli da sanckionišemo i ako ne gleda, gledamo mi. A evo pet godina će sad, pitajte me koliko dnevno gledam TV, pogovtovo kad je kući. Non stop zvrji OTO, Minimax, Nickelodeon. Manje više su svuda isti crtaći, a one bakugane i sl ne gleda.
Doduše, sad je hit sunđer bob (meni taaaako debilan crtani), ali dobro. Zna na kom kanalu su crtaći i sama pušta.
E sad, to je TV u dnevnoj.
Što se tiče kontrole 'šta će gledati u svojoj sobi' - pa ljudi jednostavno namestite samo kanale sa crtaćima. Postoji i opcija child lock i ne vidim uopšte problem.
Kad bi imala svoju sobu, kupili bi joj TV.

Bravo!
Ovog istog stava sam i ja!
A i situacija je identična kao kod nas...[sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: TV u dječijoj sobi (6.3.2015 14:52:58)

Moji klinci imaju tv u svojoj sobi. Uglavnom je po ceo dan ukljucen,zvrnda muzika,imamo dvd plejer pa slusaju pesmice, nekad rade crtaci ali vise onako usput,dok se igraju. Znaju na kom su kanalu crtaci i Animal planet,sin je posebno odusevljen njihovim emisijama. Zimi se mozda malo vise gleda, a cim osvane sunce,tv , pa ni soba,nikome nisu zanimljivi [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: TV u dječijoj sobi (6.3.2015 16:18:39)

Ne volim da tv bude u spavacoj sobi,nemamo ga u nasoj a ne verujem da cemo ga staviti ni u decjoj.




isidora88 -> RE: TV u dječijoj sobi (6.3.2015 18:16:13)

nisam za tv u decijoj sobi, isto tako ni kod nas u spavacoj ne stoji, spavacu sobu koristim samo za spavanje, a dete ako zeli nesto da gleda, ima u dnevnoj sobi




veselicaa -> RE: TV u dječijoj sobi (6.3.2015 18:43:39)


IZVORNA PORUKA: isidora88

, spavacu sobu koristim samo za spavanje, a dete ako zeli nesto da gleda, ima u dnevnoj sobi

Bas tako [sm=smiley1.gif]




IvanaSK RR -> RE: TV u dječijoj sobi (31.3.2017 10:11:25)

Ni ja nisam za tv u spavaćoj sobi, ali smo uzeli novi i stari je zavrsio kod sina u sobi. Jos uvek nema kanale, nismo povezali. On ionako ne provodi mnogo vremena u sobi, tako da verujem da ce tamo pustiti neku utakmicu ili Nickelodeon ako je tv u dnevnoj zauzet.




Anck Su Nmaun -> RE: TV u dječijoj sobi (31.3.2017 10:19:02)

Planiramo.ali ne.jos..ne zuri nam.se




Sanjica26 RR -> RE: TV u dječijoj sobi (31.3.2017 10:20:03)

Mi nemamo tv u decijoj. Mislim da nema potrebe za time. I ovako cesto ne gledaju tv. I kad bi hteli da ga stavimo nema mesta ni za sibicu, a kamoli za tv.




Ana RR -> RE: TV u dječijoj sobi (31.3.2017 10:27:33)

Mi imamo tv samo u dnevnoj sobi i to je to. Ja ne želim tv nigde drugde, dovoljno već visimo na internetu, samo mi fali da odem u sobu i opet pustim tv. Marko sigurno neće imati tv u sobi.




degu -> RE: TV u dječijoj sobi (31.3.2017 23:59:21)

Tako i mi Ana, ne zelim tv vise nigde nego u dnevnoj. A ni tu ga ne gledamo. U decijoj pogotovo ne planiram, treba negde odmoriti mozak od svih uredjaja




vikiveki -> RE: TV u dječijoj sobi (1.4.2017 0:04:51)

Mi nemamo TV u jednoj dečijoj sobi ali ga u drugoj imamo...u sobi koja je ćerkina imamo i TV i kompijuter jer ona tu uči i radi domaći i često joj treba net kada hoće nešto više da nauči.Kod sinova u sobi još nemam TV baš zato što ne bi ni spavali već bi ga samo gledali




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]