RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Kuvajmo zajedno



Poruka


branki* -> RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza? (22.12.2018 8:06:42)

nadjoh dva svoja stara posta ovde[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif],nista se nije promenilo...i dalje mi je mnogo vise obaveza,nego zadovoljstvo..kad bih zivela sama,ne znama da li bih kuvala uopste,sem supe.




mama Jo -> RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza? (22.12.2018 12:09:13)

Meni je citava prica o kuvanju, inace, veoma interesantna. Kombinovanje namirnica, zdrava hrana, dekorisanje obroka... to sve stvarno moze da bude vrlo zabavno, posebno kad kuvas svojoj deci pa ti je milina da im svasta izmisljas. Ali, za takvo nesto, jos uvek nemam vremena. Tako da i dalje obaveza...




vocicana -> RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza? (22.12.2018 19:25:04)

Branki, ja definitivno ne bi spremaa nista, jer sam lenja po pitanju jela, jako malo i neredovno jedem.
Ali sada tako bude zabavno jer radi po 5 stvari istiovremeno. Stvarno bi se lupala tiganjem u glavu nekada




Jekica86 -> RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza? (22.12.2018 19:48:22)

Obaveza jos dok je mala pa sto cinija .




suzi kju -> RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza? (22.12.2018 21:52:59)

Definitivno obaveza, pogotovo u poslednje vreme kad bas nemam vremena nizasta.Moram naci neki moj prethodni post, garant sam pisala da je iz zadovoljstva, jer ranije jeste bilo tako, vise ne. 




Rosita -> RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza? (22.12.2018 22:28:08)

O b a v e z a, sada samo to.




mama ivane -> RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza? (21.11.2019 19:53:49)

Zadovoljstvo mi je da kuvam volim da budem u kuhinji da pravim i eksperimentisem na raznim receptima😊




branki* -> RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza? (21.11.2019 23:06:39)

mozda bi mi bilo zadovoljstvo da nemam 300 drugih obaveza..ovako,kad sve zurim i jurim,onda i tu zbrzam.kuvam uvece i budem bas umorna i samo gledam da ga otaljigam i da ima skuvano.kad dodje vikend,ne znam sta cu pre,i da nesto umesim i nesto slatko i opet budem umorna[sm=smiley36.gif]volim da petljam po kuhinji,ali mi definitivno treba vise vremena,tako da je jos uvek vise obaveza,nego zadovoljstvo.
mada,kad su neke prilike,slave,proslave,rodjendani,godisnjice,volim da se potrudim.




bubulence -> RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza? (21.11.2019 23:09:40)

Zadovoljstvo, ali kada imam vremena. Mnogo volim da kuvam, bas uzivam u kuhinji ali je to sada sve nesto na brzinu... 





mama Jo -> RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza? (21.11.2019 23:14:08)

Slazem se bas sa bubulence. Evo gore i moj post od pre godinu dana i i dalje je tako... malo vise informisana, ali i dalje ne mogu tome dovoljno da se posvetim koliko bih htela, tako da sam jos uvek na nivou improvizacija 🙃




branki* -> RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza? (21.11.2019 23:18:41)

ali,znate sta sam primetila,kad pristupim smireno spremanju jela nekog,sa ljubavlju,ne treba da to bude neko skupo ili komplikovano jelo,stvar je u smirenosti i ljubavi,uvek ispadne savrseno.pa i ako spremam prosto jelo,od obicnih sastojaka.




MamaNecaVo -> RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza? (22.11.2019 0:23:19)

Meni je kuvanje ljubav.Pogotovo od kako mi je dete poraslo pa ponosno ucestvuje cesto a da ne pricam o davanju komplimenta[sm=bravo.gif]




Duškić -> RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza? (22.11.2019 13:44:57)


IZVORNA PORUKA: branki*

ali,znate sta sam primetila,kad pristupim smireno spremanju jela nekog,sa ljubavlju,ne treba da to bude neko skupo ili komplikovano jelo,stvar je u smirenosti i ljubavi,uvek ispadne savrseno.pa i ako spremam prosto jelo,od obicnih sastojaka.




Branki da, tako je.




mama Jo -> RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza? (22.11.2019 13:50:47)

Jeste branki, uvek kad sam se posvetila ispalo je odlicno.




flamingos -> RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza? (22.11.2019 23:54:06)

Zadovoljstvo mi je da kuvam,doduše,imam vremena da se posvetim kuvanju.Uživam u pripremi proverenih jela,ali volim i svašta nešto novog da isprobam





emicaa -> RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza? (22.11.2019 23:58:25)

Kad mi neko da ideju st da kuvam,kuvam sa zadovoljstvom.Opusta me da se motam po kuhnji

Robija mi je izmisljanje sta da kuvam




flamingos -> RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza? (23.11.2019 0:04:08)

Emice,upravo tako-najviše volim kada mi kažu šta žele da jedu.Ovako,razmišljam,dajem predloge,pa šta se usvoji😁Ali volim da kuvam.Planiram nešto slatko sutra da napravim-po receptu iz gkave,izmišljenom,i to umem😁a zna lepo da ispadne.Samlela sam sav načet oreo keks,pa zlatni pek i još uz to napolitanke.Imam slatku i kiselu pavlaku i uz još par sastojaka biće slatkiš extra❤





Ivanka 75 -> RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza? (23.11.2019 0:06:23)



IZVORNA PORUKA: emicaa RR
Robija mi je izmisljanje sta da kuvam



I meni isto... 🙄
Ne volim da kuvam pa to ti je. Najradije bi da ne moram da jedem pa da ne gubim vreme na kuvanje bar 1h a pojedes za 10 min. 
Uzaludan posao... 
Sto rekla Agata Kristi, ubistva smisljam dok erem sudove, to je jedan strasno dosadan posao 😂





flamingos -> RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza? (23.11.2019 0:09:38)

Ivanka,u pravu si,nezahvalan posao,ali-mora da se jede😁A sudove dobaci-opraću ih,volim da ih perem.Jedino što me izluđuje je-brisanne prašine





MamaNecaVo -> RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza? (23.11.2019 1:05:50)

I meni je robija smisliti sta kuvati,pogotovo zbog faza-to je fuj.
U poslednje vreme skuvam nesto za dva dana i mirna mi je glava.




vocicana -> RE: Kuvanje - zadovoljstvo ili obaveza? (23.11.2019 17:33:46)

Ulavnom zadovoljstvo, narocito kada imam vrmena, da se tome posvetim, kada polako i natenane sve organizujem, a juce i danas golo nista, samo sam se sjurila da ustanemo, da obavim dorucak da se ja spremim, pa hajd ena posao. Bas sam umorna.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]