Planovi za docek/proslavu 2019. (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


soni -> Planovi za docek/proslavu 2019. (25.11.2014 19:06:26)

Ja vec postajem euforicna...Cak sam po malo pocela i kucu da kitim [sm=smiley1.gif]...Volim praznike, volim Novu Godinu....
Posto nam prijatelji uglavnm svi imaju malu decu kao moja devojcica, verovatno cemo se okupiti i biti negde zajedno pa do kada izdrzimo [sm=smiley1.gif]...

Kakvi su vasi planovi?? Sta planirate lepo da spremate ?? kako inace proslavljate novogodisnje praznike ???




doktorkakristal -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (25.11.2014 19:16:50)

ja i muz smo zajedno sedam godina i ni jednu nismo zajedno slavili radio je nocnu svake godine,u stvari mozda jedne nije ali je radio prvog ujutru,ove bi mogli da budemo zajedno ne radi ali nemamo da slavimo sa kim,svi imaju malu decu koju nemaju kome da ostave oni koji bi mogli nemaju para,zalosno kakva je situacija [sm=smiley13.gif],mada ja obicno i postim ceo post tako da bi morali negde gde ima posne hrane




Buba Mira -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (25.11.2014 19:31:47)

Mi smo do sada ili išli negde ili pravili žurke kod nas, dete je bilo sa bakom. Bilo nam je super, svak donese po nešto od klope, piće isto, pa se glupiramo do zore. Uglavnom smo se bolje provodili kod kuće sa društvom nego po kojekakvim fensi mestima. Ove godine mm želi da idemo negde, ja još dumam, nekako mi je najlepše da se popnem na sopstveni sto kad se napijem, provereno znam da će me izdržati. [sm=smiley36.gif]




isidora88 -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (25.11.2014 19:56:34)

kod nas se nista ne zna do 31.12, mm nikad ne zna unapred ni 12h kad radi, tako da nikakvi planovi nam ne dolaze u obzir.[sm=hudicek1.gif]
nadam se da cemo se ukombinovati sa nekim pa u drustvu slaviti, samo da ne budemo mateja i ja sami.




soni -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (25.11.2014 20:03:30)

Mi nemamo puno drustva ovde i ranijih god smo slavili su Srbiji...Sada imam zelju da budemo ovde napravim klopicu i uzivamo..

Uplacivanje po restoranima, kaficima ovde retko ko praktikuje a i meni je dosadilo...Daju se silne pare i onda moras lepo da se provedes...




Sanjalica1980 -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (25.11.2014 20:05:14)

Moj mm i ja smo skoro svaku NG proslavljali na skijanju. To nam je postala tradicija. Inace ne volim da proslavljam po klubovima ako nemamo svoj sto i stolicu. Sa godinama mi pocela smetati guzva,buka,dim itd.. [sm=smiley36.gif]

Ove godine cu je zeljno docekati kuci sa bebicama u stomaku,mm i mozda nekim malim drustvom [sm=smiley1.gif]




Torbica -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (25.11.2014 20:06:52)

Nista, ne slavimo. Krajem decembra decica kite jelku, to im je veselje. A slavimo Bozic. [sm=smiley1.gif]




bubulence -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (25.11.2014 20:14:09)


IZVORNA PORUKA: Torbica

Nista, ne slavimo. Krajem decembra decica kite jelku, to im je veselje. A slavimo Bozic. [sm=smiley1.gif]


slicno je i kod nas...
okitimo jelku, napravim neku lepsu veceru, kolace i u pola jedan najkasnije idemo u krevet. a pravo slavlje je za Bozic




soni -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (25.11.2014 20:20:16)

I mi Bozic slavimo al ja volim i NG..

Muz mi nije u nekom raspolozenju, majka mu je umrla , njemu ce sigurno biti svejedno lezali i kuci...




Olga75 -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (25.11.2014 21:07:17)

ja volim tu euforiju ali se na kraju smorim , valjda se umorim sta li
volim sad ce Mikulas ,pa slava , pa Bozic , pa Nova pa drugi Bozic , razloga za slavlje koliko hoces
a mi cemo verovatno kod kuce , pitanje je samo da li cemo biti sami




lesica -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (25.11.2014 21:20:38)

Elem, moj plan za ovu NG - oko 20-21h spremno i postavljeno: vruća masna pogača, mezence, ruska salata ( ona mi je večita asocijacija za NG), pihtije, salata od kiselog kupusa, i naravski vrelo pečenje by mua, i uz to neka fina torta. U kičerani topline doma, uz mužića i ćerku i ko god došao dobrodošao.




choopa choops -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (25.11.2014 21:30:44)

Mi ove godine nećemo slaviti jer smo u koroti. Možda jedino odemo do mojih na večeru i da djeca uzmu poklone i to je to...




superm -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (25.11.2014 21:55:28)

Bicemo zajedno, kod kuce. Klopa koju volimo, maskenbal, kao i prosle godine, uzivali smo! Slusacemo muziku po nasem izboru, eto...




isidora88 -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (25.11.2014 22:06:45)

ove godine cu da skuvam za nedelju dana[sm=smiley36.gif], neko rolovano mesence, sarma, supa, torta, kolaci sitni, uf al ce se jesti [sm=smiley30.gif]
jos ako se ukombinujemo sa nekim drustvom sa decom milina[sm=bravo.gif]




Ana RR -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (25.11.2014 22:24:53)

Mi cemo biti kuci, dever i njegovi idu u Las Vegas i Palm Springs, mi cemo biti sami. Mozda nam se pridruzi neko od ljudi koje smo ovde upoznali ali ne verujem, radije bih da budemo samo nas troje.
Inace, ovde niko ne slavi novu godinu, bozic je najveci praznik.




soni -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (25.11.2014 22:26:53)

Ja moram da nakupujem lampione [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (25.11.2014 22:27:34)

Vivaaaa Las Vegas[sm=smiley36.gif].

Planovi za docek???? Ijuuuu spavacemo sto posto kao i prosle godine pa cemo se probuditi oko 11 zvati komsije da dodju da se izljubimo i nazad u krevet[sm=smiley36.gif]

Ja vise nisam ni sigurna da li mogu da docekam Novu Godinu[sm=jezicek.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (25.11.2014 22:28:29)


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Inace, ovde niko ne slavi novu godinu, bozic je najveci praznik.

da meni je to isto bilo cudno u Americi. Nova godina nista posebno obicno neke sedeljke ili cak nista.




Azra_ -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (26.11.2014 0:31:02)

Ma ni ja ne volim NG, šta dočekujemo i slavimo nikada mi nije bilo jasno. Krećemo da brojimo iznova datume?! Ok...ko voli, neka proslavi. Nikada nisam ni bila euforična. Božić mi je zaista drag. A doček NG ću provesti prippremajući gozbu za 1.januar - proslavu detetovog rođendana.[sm=smiley1.gif]




dunja RR -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (26.11.2014 0:43:30)

Ja bih volela da gledam TV, više od pola godine ga nisam gledala. Ili da poskidam neke serije, Killing recimo, psolednju sezonu, da odgledam. Videću da li je to izvodljivo sa S [sm=smiley36.gif]

Ne slavim inače NG, ali je uvek jedva čekam zbog odmora od par dana. A onda pomislim da kreće završno stanje za firmu, i gomila posla, tako da [sm=smiley29.gif] Ali to tek posle Božića, Do tada spavanje i TV, videćemo koliko će mi S dozvoliti, duša moja draga.




Anck Su Nmaun -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (26.11.2014 7:54:04)

Vise volim samu euforiju pred NG, kicenje jelke i ostalo. Sam docek ne nesto posebno.
Planirali smo neku sedeljku sa drustvom mozda.




soni -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (26.11.2014 8:33:46)

Ovde su vec okitili grad, komsije terase, sljasti ...




Modessty -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (26.11.2014 8:38:22)

Volim Novu Godinu i sva dešavanja oko nje [sm=smiley1.gif]
Volela sam i kad sam bila klinka jer sumoji roditelji uvek kitili jelku i uvek stavljali paketiće ispod nje. Jedne godine nas posetio i Deda Mraz [sm=smiley36.gif] To su mi najlepša sećanja iz detinjstva.
Ja se sad trudim da svojoj deci priredim novogišnju euforiju za pamćenje.
Bićemo kod kuće verovatno. Prošle i preprošle godine nam je tu bio drug i baš smo se lepo proveli.
Jedino što ne volim kad su novogodišnji praznici u pitanju - to su petarde!

Ove godine ćemo kao i prošle zajedno sa Danilom da kitimo jelku, ukrašavamo stan, spremamo tortu....




soni -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (26.11.2014 8:41:05)

da i paketici...I moj muz i ja kupujemo jedno drugom i stavimo ispod jelke.Sad i Luni.., onda 1. ujutro otvaramo poklone uz kafu...Prosle godine sam dobila termos solju...Videcu sta cu ove, nije bas pun ideja [sm=smiley36.gif]..Mene je pre par god cekao i verenicki prsten ispod...




Modessty -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (26.11.2014 8:43:36)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja bih volela da gledam TV, više od pola godine ga nisam gledala. Ili da poskidam neke serije, Killing recimo, psolednju sezonu, da odgledam. Videću da li je to izvodljivo sa S [sm=smiley36.gif]

Ne slavim inače NG, ali je uvek jedva čekam zbog odmora od par dana. A onda pomislim da kreće završno stanje za firmu, i gomila posla, tako da [sm=smiley29.gif] Ali to tek posle Božića, Do tada spavanje i TV, videćemo koliko će mi S dozvoliti, duša moja draga.


Dunjci ovo će vam biti najlepša nova godina do sada![sm=smiley36.gif] Sve će ti biti interesantnije zbog Save. Još idete i na prvog RR Deda Mraza [sm=bravo.gif]
ja se sva istopim kad gledam Danila kako se raduje poklonima i jelki i ukrasima! Ove godine će već i Nikola znati da učestvuje!




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>