RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u porodilištu (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


krin 40 -> RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u porodilištu (8.9.2017 20:40:53)

Sjajan..nemam jednu lošu reč nekom da uputim.Već sam ih hvalila u temi o porodilištu ali nema veze.Stvarno sam imala divan tretman❤




Tatjana.87 -> RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u porodilištu (16.9.2017 19:38:26)

Jos se na kraju ispostavilo da je babica koja je bila sa mnom na porodjaju,
pre tridest i kusur pomogla mojoj mami da mene donese na ovaj svet [sm=smiley1.gif]




krin 40 -> RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u porodilištu (16.9.2017 19:51:08)

E to je baš extra[sm=smiley1.gif]




Tatjana.87 -> RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u porodilištu (16.9.2017 20:03:32)

I stvarno zena zna posao i izgleda bas voli to sto radi bas sam imala srece po tom pitanju. [sm=smiley36.gif]




krin 40 -> RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u porodilištu (16.9.2017 20:06:22)

Slažem se.Dobra i iskusna babica je "pola posla"




Tatjana.87 -> RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u porodilištu (16.9.2017 20:13:24)

Bas tako i za sledece ako bude cu da proveravam kada radi sestra Verica pa da tempiram porodjaj [sm=smiley36.gif]




krin 40 -> RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u porodilištu (16.9.2017 20:39:08)

Ma bez dobre veze ništa




Sarav -> RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u porodilištu (16.9.2017 22:26:30)

Nakon oba porođaja su svi bili super, ekipa za prvi porođaj katastrofa, za drugi san snova




Dragce86 -> RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u porodilištu (16.9.2017 23:36:32)

Ja imamsve pohvale za lekarski tim KBC Dragisa Misovic a za setre 50:50 posto...Imalo je sjajnih a i bas mladjih, nevaspitanih i drskih.




krin 40 -> RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u porodilištu (17.9.2017 9:32:42)


IZVORNA PORUKA: Sarav

Nakon oba porođaja su svi bili super, ekipa za prvi porođaj katastrofa, za drugi san snova



Baš tako Sarav..sve zavisi od ekipe




Kata034 -> RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u porodilištu (28.9.2017 23:18:02)

Iskacem van teme ali ne znam gde bih pitala a da ne otvorim novu. Moze li mi neko preporuciti doktora koji nema problem sa ugovorenim CR u Kragujevcu ili Beogradu? Usla sam u 8 mesec a lekar kod kog privatno vodim trudnocu izricito odbija ovakvu vrstu dogovora. Danas sam se vratila sa kontrole ocajna jer on covek insistira na prirodnom pirodjaju, cak ima komentar da ukoliko bebine mere budu prevelike za mene nece odobriti ni epidural. Znaci placem od muke i nemoci od kako sam dosla kuci.
Nije mi tesko ni za BG da odem da se porodim ali da znam da sa tim nekim mogu odmah lepo i otvoreno da se dogovorim. Naravno pisite mi u inbox, ne zelim nicije ime da se javno izlaze u vezi sa ovom temom.
Jebeno danas mozes da izvadis rebro da bi suzila struk i da dobijes penis ako resis da ipak zelis da si decak ali zaboga ugovoreni carski rez je za neke jos uvek tabu tema.
Hvala unapred.




MamaNecaVo -> RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u porodilištu (3.10.2017 15:50:31)

Samo cu napisati,Gradska bolnica Zvezdara, CR 700e svi zanju koji doktor to radi,uputice te na njega.




vocicana -> RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u porodilištu (3.10.2017 20:59:13)

Bas lepo, cenovnik stoji[sm=hudicek1.gif]
Za osoblje GAO u Krusevcu sve pohvale, zaista, jedino izdvajam jednu ne zam kako bi je nazvala a da ne budem vulgarna, kojoj sam se namerno okrenula, kojoj nije smelo da se desi da mise okrene, a na njenu zalost, uvek mi se javi, sticajem nesrecnih okolnosti, svaki put moja smena. Sta reci




medamisko -> RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u porodilištu (3.10.2017 21:24:00)

Oba puta u porodilistu DM i oba puta su bili korektni. Svuda ima raznih sestara, kao i doktora,.




MamaNecaVo -> RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u porodilištu (3.10.2017 22:34:23)

U Visegradskoj se zna cenovnik i za tabletu brufena.Bez sve sale.
Parfeme+20e svaka sestra,svaki dan.Onda te cak neko i pogleda.


Ja nesto gledam Miskovic ako opadne privatna klinika,jos vecam.




Dragica Draga -> RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u porodilištu (4.10.2017 22:47:33)

Strasno... zar je moguce da je takva situacija u Visegradskoj?
Doduse moguce da je i u Betaniji, ja nikome nista nisam dala zato me niko nije ni gledao, niti je dolazio cak i kada sam zvala 😀




krin 40 -> RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u porodilištu (5.10.2017 8:17:29)

Ja opet moram ovde da se upišem.Pirodjena u Višegradskoj u maju.Žuti dinar nikome nisam dala.Ma ni kafu.Bili sjajni.Predivni.Pisala sam o tome i posle
porodjaja.Od prijema do otpusta.Kada stignem napisaću i porodjajnu priču.Čak i ono što sam ponela za bebu(pelene,vlažne m,kremu)nisu mi uzeli.Mm je dao 1000 din babici na otpustu koja je oblačila Ducija i to na svoje insistiranje




Mala Elena -> RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u porodilištu (5.10.2017 8:32:16)

Porodila sam se oba puta u Gradskoj na Zvezdari i imam lepe utiske, ljubazno osoblje, sve pohvale. Samo sto uslovi (sobe, kupatila) nisu bili neki ali meni to nije bilo bitno...




MamaNecaVo -> RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u porodilištu (5.10.2017 22:47:46)

U Visegradskoj ti sve zavisi od toga na kojem spratu porodilja lezi.Ostalo je istorija..




Dora89 -> RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u porodilištu (1.3.2018 11:16:25)

U Frontu baš loša situacija po tom pitanju, čast zaista divnim izuzecima. Pripremite se na čašćavanje maltene svakoga ako želite drugačiji odnos. U suprotnom, neka vam na drugo uvo izađe.




AnaTamara -> RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u porodilištu (1.3.2018 12:18:24)

U Lo smo sve cascavali, tipa cokolada , kafa, pice, vecera kada sam se porodila, i dr pare, ali vredelo je. Nazalost sto mora tako




Bebana17 -> RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u porodilištu (22.4.2018 12:03:17)

Dva puta sam se poradjala u Visegradskoj, jednom vaginalni porodjaj, jednom carski rez, oba puta osoblje korektno, kulturno, bez ijednog dinara obavljali svoj posao, kako i treba (osim jedne lude doktorke koja me ubedjivala da se ne poradjam i zbog koje umalo da se porodim na odeljenju, ali nije vredna spominjanja), ja sam bila tretirana kao covek, od spremacice, do dr-a, da li je to cista sreca ili ne, ne znam. Ono sto je meni smetalo je oronula soba, visoki kreveti, odvod u kupatilu los, hanzaplast (neciji) u hrani, ali osoblje generalno prema meni je bilo odlicno.




MimaKos -> RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u porodilištu (28.4.2018 13:22:34)

Niamo imali vezu ni prvi ni drugi put, sa cerkicom je sve bilo lose i lekar i odnos osoblja prema nama, a sa sinom druga pesma, fenomenalno iskustvo! Prijatni, ljubazni kao da sam na drugoj planeti bila!




Anck Su Nmaun -> RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u porodilištu (28.4.2018 16:01:15)

Tri porodjaja , gtreci put su mi Svi bili veza [sm=jezicek.gif] jeste lepsi osecaj a li ni prva dva nisu bila nista gora.




MimaKos -> RE: Odnos prema porodiljama (trudnicama) u porodilištu (28.4.2018 16:05:02)

Sve sa vezom koje znam su bili ispaljeni na kraju..dali ogromne pare i na kraju nista, nema tamo veza, samo Bog.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>