RE: Lilly - mama&baby club (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


wivern -> RE: Lilly - mama&baby club (4.3.2015 12:04:56)

Da, vazi tri godine. Pred istek odes samo da produzis za ovog bebca.
Nikako da nam queen javi sta ima na popustu i kako joj se cini da li je povoljnije od dm-ovih vaucera.




QueenJ -> RE: Lilly - mama&baby club (4.3.2015 12:50:40)

Queen je dekintos, zato i ne sme da zađe u Lilly. [sm=smiley19.gif]
Što se DM-a tiče, nisam merodavna, pošto ga u Va nema, zamislite?! [sm=zz_eek.png]
Ali mama ima novi trik! [sm=zz_giggle.gif] i katalog (do 19. marta)
[img]http://www4.slikomat.com/13/0304/yl9-110232.jpg[/img]




Anarunika -> RE: Lilly - mama&baby club (5.3.2015 14:10:38)

Napokon dobismo krštenicu. Jedva čekam da odem do Lilly-ja. A kad sam u DM-u pitala za baby bonus program rekli su mi da trenutno nemaju da daju paket zbog požara od pre nekoliko dana. Valjda je i to prošlo.




serpica -> RE: Lilly - mama&baby club (5.3.2015 14:12:27)


IZVORNA PORUKA: wivern

Da, vazi tri godine. Pred istek odes samo da produzis za ovog bebca.
Nikako da nam queen javi sta ima na popustu i kako joj se cini da li je povoljnije od dm-ovih vaucera.




Wi rekli su mi jue daa vazi do godinu dana starosti deteta[sm=smiley13.gif] tako da cekam kad se porodim onda cu da uzmem.




wivern -> RE: Lilly - mama&baby club (5.3.2015 15:09:50)

Serpi to nije tacno, lepo pise i na njihovom sajtu

[img]http://www4.slikomat.com/13/0305/da7-Untitl.png[/img]





serpica -> RE: Lilly - mama&baby club (5.3.2015 16:01:38)

Onda one prodavacice nemju pojma [sm=smiley13.gif] a jel mogu da narucim karticu preko sajta?




wivern -> RE: Lilly - mama&baby club (5.3.2015 18:10:27)

Ne nazalost [sm=hudicek1.gif]




Anarunika -> RE: Lilly - mama&baby club (6.3.2015 15:39:09)

Bila danas i Liliju i učlanila se u mama&baby klub. Žena mi je, čini mi se, sve lepo objasnila pa ću preneti šta je i meni rečeno. Učlaniti se mogu sve mame koje imaju decu do starosti 3 godine. I to sam baš pitala da li je do godinu dana a ona kaže: "Ne, do treće detetove godine". Kada se učlaniš kartica stiže u roku od dve nedelje do mesec dana na kućnu adresu. Ako je beba stara do šest meseci dobija i pelene na licu mesta. Makar mislim da je do šest meseci. Mi smo dobili njihove mamma &baby pelene, malo pakovanje od 24 kom. veličina 2. Otvorila sam odmah da vidim kakve su i za sada obećavaju. Kada ih probamo obavestiću o tome kako nam se sviđaju,kako leže na guzi i kako upijaju. Na izgled liče na Pampers i ako su i u praksi iste onda se stvarno isplati kupovati njih, pogotovo sa članskom karticom.

Što se tiče pokazivanja kartice žena mi reče ovako: Bez obzira da li kupujemo artikle na popustu ili ne (a to su uvek artikli označeni ljubičastom karticom na kojoj piše redovna cena, cena sa popustom i cena za članove kluba) ,karticu pokazujemo uvek, pri svakoj kupovini, jer na osnovu toga Lilly skuplja informacije šta mame najviše kupuju a onda na osnovu te statistike određuju koji će proizvodi sledeći mesec biti na popustu. Dakle karticu pokazujte pri svakoj kupovini bez obzira šta vam je u kopri a oni će da vide jel treba ili ne treba.
Eto to sam danas saznala.




nikiteki -> RE: Lilly - mama&baby club (6.3.2015 15:41:43)

licno mora da se ode do lilija jel da da bi se uclanila




serpica -> RE: Lilly - mama&baby club (6.3.2015 15:48:46)

Znaci mene ona od pre neki dan ladno otkacila,icicu kasnije do drugog Lilija da vidim sta ce da mi kazu




mali_mis -> RE: Lilly - mama&baby club (6.3.2015 15:51:04)

Bas cu i ja da proverim ovde kod mene. Ja koliko sam skontala sa sajta, mozes se prijaviti do detetovog prvog rodjendana, a kartica i sve pogodnosti vaze dok dete ne napuni 3 godine.




Anarunika -> RE: Lilly - mama&baby club (6.3.2015 16:04:15)


IZVORNA PORUKA: mali_mis

Bas cu i ja da proverim ovde kod mene. Ja koliko sam skontala sa sajta, mozes se prijaviti do detetovog prvog rodjendana, a kartica i sve pogodnosti vaze dok dete ne napuni 3 godine.



E pa moguće da je i tako [sm=zmeden.gif]




serpica -> RE: Lilly - mama&baby club (6.3.2015 16:06:05)


IZVORNA PORUKA: mali_mis

Bas cu i ja da proverim ovde kod mene. Ja koliko sam skontala sa sajta, mozes se prijaviti do detetovog prvog rodjendana, a kartica i sve pogodnosti vaze dok dete ne napuni 3 godine.




E ako je tako onda nemam pravo,mada me cudi da do sada nisam cula za tu karticu,obicno pratim sta se nudi i te takve stavri....




mali_mis -> RE: Lilly - mama&baby club (6.3.2015 16:09:44)

serpi, od skoro su se i oni aktivirali sa tim baby popustima. Mogli su to da urade mnogo ranije, pa i mi sa starijim bebama da uzivamo.




Mala Elena -> RE: Lilly - mama&baby club (6.3.2015 16:12:51)

Mali misu, ti si za malo ispala iz opcije da se uclanis [sm=smiley13.gif] ali bice valjda jos neka beba.




QueenJ -> RE: Lilly - mama&baby club (6.3.2015 17:27:57)


IZVORNA PORUKA: nikiteki

licno mora da se ode do lilija jel da da bi se uclanila

Da, mora lično i sa izvodom deteta.




MakiJ -> RE: Lilly - mama&baby club (10.3.2015 9:33:54)

Nisam znala da u Lili daju nesto, do kada se to moze prijaviti, mislim do koje bebine starosti?




mali_mis -> RE: Lilly - mama&baby club (10.3.2015 9:51:44)


IZVORNA PORUKA: MakiJ

Nisam znala da u Lili daju nesto, do kada se to moze prijaviti, mislim do koje bebine starosti?


Do bebinog prvog rodjendana [sm=smiley1.gif] A kartica vazi do 3 godine.




MakiJ -> RE: Lilly - mama&baby club (10.3.2015 9:53:51)

Oticicu danas bas, hvala vam[sm=smiley31.gif]




MakiJ -> RE: Lilly - mama&baby club (10.3.2015 12:47:59)



Bili bebac i ja, ostavili podatke i sad jos karticu da dobijemo[sm=smiley1.gif]




QueenJ -> RE: Lilly - mama&baby club (10.3.2015 12:54:46)

Super! Nama stigla posle mesec dana...




wivern -> RE: Lilly - mama&baby club (10.3.2015 13:14:40)

Ja je jos uvek cekam, nadam se da ce stici ovih dana dok jos imam pare [sm=smiley36.gif]




MakiJ -> RE: Lilly - mama&baby club (10.3.2015 13:15:02)

koliko sam ja razumela popust imamo na ono sto je u katalogu ali svaki put se provlaci kartica jer se skupljaju neki poeni




Anarunika -> RE: Lilly - mama&baby club (10.3.2015 19:55:47)

artikli sa ljubičastom etiketom na rafu ulaze u popust. A kartica,da ,pokazuje se za sve.Tako meni reče žena u liliju.




Mala Elena -> RE: Lilly - mama&baby club (11.3.2015 1:01:39)

Queen, svi smo u danasnje vreme pomalo dekintos hahah, sudelujemo u bolu. Ja juce krenula sa E da se prijavim za te vaucere ali me je tako vetar isibao da sam se vratila kuci. [sm=zz_cold.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>