RE: Lilly - mama&baby club (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


dddaca -> RE: Lilly - mama&baby club (20.12.2015 21:52:29)

Bas bezveze. Ja mislim da se kod njih taj program odnosi na decu do tri godine starosti. ne znam kolika su ti sad deca, ali mozda jos ima sanse da se ukljucis. Za poklone je verovatno kasno, ali mozes ostvarivati popuste sa onom njihovom karticom na pojedine proizvode




Anarunika -> RE: Lilly - mama&baby club (12.2.2016 10:42:46)

Mi danas dobili poklončić od Lillija za Živin prvi rođendan. Weleda gel za pranje zubića i reklamni primerak hipp kreme za hladno vreme valjda. Obzirom da baš i nisam mnogo kupovala u Lilliju prijatno sam se iznenadila!




dddaca -> RE: Lilly - mama&baby club (12.2.2016 13:34:25)

Lepo, javicu i ja cim nesto deobijemo [sm=smiley1.gif]




marinic -> RE: Lilly - mama&baby club (2.4.2016 14:03:37)

da, to je bas lep gest, tj poklon, a poklonu se u zubene gleda, mi smo isto dobili pelene i knjigicu sa popustima na razne proizvode, hranu, kozmetiku...koju cemo dobiti i za sest meseci i za godinu dana...jako je lepo kad dobijes tako neki poklon, da je makatr malo vise njih koji ce se setiti malih stvorenja koja su tek dosla na ovaj svet [sm=bravo.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Lilly - mama&baby club (2.4.2016 18:07:16)

Ja se pre dva dana učlanila u taj njihov klub. Najviše zbog te kartice jer ja cesto kupujem u Liliju. Nego ne znam koja je fora sa karticom? Skupljaju se poeni?




New Mom -> RE: Lilly - mama&baby club (2.4.2016 18:39:53)

Povremeno odredjeni proizvodi budu na dodatnom popustu sa karticom.




dddaca -> RE: Lilly - mama&baby club (2.4.2016 22:33:27)

E bas sam se razocarala. Poslali mi neka 4 uzorka kremica. Jedna za strije koja mi ne treba, druga isto za odrasle, ali ne secam se sta, treca je Hipp protiv ojeda (jos je nismo probali imamo milion razlicitih krema) i cetvrto je sebamed uzorak kupke koju inace i koristimo tako da mi taj uzorak nije ni bio potreban. Mislila sam da ce biti nesto konkretnije




nikiteki -> RE: Lilly - mama&baby club (2.4.2016 23:20:26)

Jer mogu ja da se uclanim za tu karticu sta treba




IvanaSK RR -> RE: Lilly - mama&baby club (2.4.2016 23:22:49)

Pise ti ovde. Mislim da beba ne bi smela da ima preko godinu dana.




dddaca -> RE: Lilly - mama&baby club (2.4.2016 23:23:24)

samo odneses bebin izvod iz MKR i potpises pristupnicu. Mislim da mozes do trece godine deteta




Sanjalicaaa -> RE: Lilly - mama&baby club (3.4.2016 5:05:13)

I ja mislim da moze do detetovih godinu dana. Ako se uz karticu ostvaruje popust nije mi jasno zašto treba pri svakoj kupovini pikazati karticu. [sm=zmeden.gif]




serpica -> RE: Lilly - mama&baby club (28.5.2016 11:16:35)

Danas nam je stigo poklonici od Lilija, plastificirana knjiga tvrd povez Izgubljena koska..bas sam se iznenadila uz to i lepa cestitaka za prvi rodjendan.[sm=smiley1.gif]




suzi kju -> RE: Lilly - mama&baby club (28.5.2016 11:27:07)

Serpi pa to je divan poklon, baš lepo. [sm=smiley1.gif]




nikiteki -> RE: Lilly - mama&baby club (28.5.2016 11:27:08)

Bas lepo od njih serpice.




Mala Elena -> RE: Lilly - mama&baby club (28.5.2016 14:02:36)

I mi smo dobili za drugi rodjendan uzorke nekih sampona, neku nivea knjizicu... bas lepa sitnica !




Anck Su Nmaun -> RE: Lilly - mama&baby club (14.10.2016 21:02:44)

Dobila sam karticu ali je jos nisam koristila, jer na njih uvek sve na popustu za bebe ili kako???




Khaleesi -> RE: Lilly - mama&baby club (14.10.2016 22:11:22)

Nama je stigla neka bojanka i neki uzorak sudokrema... Nista specijalno ali setili su se[sm=smiley36.gif]




Animsaj9 -> RE: Lilly - mama&baby club (14.10.2016 22:41:23)

jel moras da ostvaris neku kupovinu da bi ti to slali ili svima salju sto imaju kartice , ja je imam al se ne secam kad sam je poslednji put dala u Lillyu




Mala Elena -> RE: Lilly - mama&baby club (15.10.2016 7:55:23)

Anck, na svaku kupovinu bilo da kupis za bebu, sebe, hemiju dajes karticu da se kuca, nemas odmah nikakav popust nego tako prve tri god dete dobije neku sitnicu i cestitku za rodjendan.
A sada ima neka varijanta da se uzme neka dr kartica gde se skupljaju cvetici ali to vazi samo za neke proizvode , a oni sa tretiraju kao dinari i posle se moze sa njima platiti. Ako sam dobro skontala...




Sanjalicaaa -> RE: Lilly - mama&baby club (15.10.2016 8:15:13)

Postoje označeni proizvodi za bebe i mame koji su na popustu uz tu karticu. Uglavnom vlažne maramice, kašičice, kremice.




Anck Su Nmaun -> RE: Lilly - mama&baby club (15.10.2016 14:10:34)


IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Postoje označeni proizvodi za bebe i mame koji su na popustu uz tu karticu. Uglavnom vlažne maramice, kašičice, kremice.

E to me je interesovalo jer sam videla na flajerima te oznake.. jednom kad odem prostudiracu. Misslila sam da je sve za bebe s tom karticom na snizenju..il tako nesto.




Sanjalicaaa -> RE: Lilly - mama&baby club (15.10.2016 15:00:10)

Anck, isto sam mislila. Međutim oni svakog meseca izaberu neke proizvode, uglavnom koliko sam primetila budu popusti na onaj njihov brend.




isidora88 -> RE: Lilly - mama&baby club (15.10.2016 15:35:14)

Ja nisam bila u liliju ne pamtim, nije mi nikad usput pa retko kad odem




Dragce86 -> RE: Lilly - mama&baby club (23.2.2017 15:29:30)

Lilly daje MINI pakovanje pelena i kao neke sitne popuste...smesno i sramotno za veliku firmu kao sto su oni




emicaa -> RE: Lilly - mama&baby club (23.2.2017 18:00:59)


IZVORNA PORUKA: Dragce86

Lilly daje MINI pakovanje pelena i kao neke sitne popuste...smesno i sramotno za veliku firmu kao sto su oni

Ja zaista ne vidim svrhu ovakvih komentara.Ovde gdje ja zivim marketi ne daju ni toliko.Nije im to obaveza




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>