RE: Predskolsko (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Od đačića do đaka



Poruka


bubulence -> RE: Predskolsko (1.9.2017 0:15:59)


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Evo i nas u ovoj temi [sm=smiley1.gif] od sutra i zvanično je predškolac [sm=smiley27.gif]


Daaaa, i mi [sm=smiley36.gif]. Srecno nam svima. Mi smo bas uzbudjeni




Ana RR -> RE: Predskolsko (1.9.2017 11:51:04)

[sm=smiley31.gif]




dddaca -> RE: Predskolsko (1.9.2017 12:38:16)

Pa srecno predskolci [sm=smiley27.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Predskolsko (1.9.2017 14:07:44)

Moja H takodje predakolac! I stalno to spominje 😄




Suncokret1 -> RE: Predskolsko (1.9.2017 18:08:16)

Moja lepotica krece u predskolsko[sm=smiley1.gif]




krin 40 -> RE: Predskolsko (1.9.2017 19:04:25)

Pa srećno i predškolcima.To je važan korak pre školice❤




mamita80 -> RE: Predskolsko (25.9.2017 0:57:19)

Sistemacki pregled za upis u skolu

Caooo imam sina koji krece sledece godine u prvi razred.Pa me zanima kakva iskustva imas sa sistemackog pregleda.Sta se sve pregleda na tom pregledu? Onaj dio sta pregleda pedijatar da mogu pripremiti sina,posto je pomalo plasljiv.Unapred zahvalna da mi odgovoris sto prije.




emicaa -> RE: Predskolsko (16.4.2018 18:00:07)

posto ovih dana pisete o upisu djecice u skolu,da se i ja pohvalim.
Moje djetence krece 13.Avgusta u predskolsko [sm=smiley1.gif]




veselicaa -> RE: Predskolsko (16.4.2018 21:22:21)

Emice poraslo ti detence [sm=smiley31.gif]




emicaa -> RE: Predskolsko (16.4.2018 23:20:30)

ma Vesi cini mi se da su ove 4 godine prosle dok sam se okrenula




lesica -> RE: Predskolsko (18.4.2018 10:31:24)

Emice, velika je Dora [sm=smiley27.gif]

Ali, tek će odjednom postati velika kada krene. Pa drugari, pa igranja, i učenje i sve po redu. I najvažnije, uživaće sa drugarima.


A ostali predškolci? Je l'' se spremaju za školu? Jesu li ushićeni?




Ana RR -> RE: Predskolsko (18.4.2018 12:11:43)

Emice [sm=smiley27.gif] rastu nam deca kao da ih zalivamo [sm=smiley1.gif]




emicaa -> RE: Predskolsko (18.4.2018 13:18:41)

ona ne moze doceka,sutra bi krenula.Bar se sad raduje kao blesava.Ja ne smijem sta ce biti prvi dan kad trebadne ostati




Anck Su Nmaun -> RE: Predskolsko (18.4.2018 15:53:09)

Jao moja H je bila ponosna do neba sto je predskolac!




radoznala Ivana -> RE: Predskolsko (1.7.2018 17:12:01)

Molim vas, da li neko može napisati šta sve deca nauče u predškolskom uzrastu i s kojim znanjima treba da krenu u prvi razred? Kako izgleda testiranje za polazak u školu kod psihologa ili pedagoga, šta se okvirno očekuje da dete zna na testiranju? Da li deca u predškolskom pripremnom programu uče da pišu i čitaju, da li uče da sabiraju i oduzimaju? Što se tiče crtanja, šta sve dete treba da zna samostalno da nacrta pre polaska u školu? što se tiče radnih listova, koliko knjiga se kupuje za predškolski pripremni program i koji su to radni listovi? Neka neko od roditelja napiše malo više informacija ako može. Imamo dete koje će od septembra krenuti u predškolsko, ali je dete jako bolešljivo i brinemo se da li će uopšte moći dovoljno pohađati predškolsko i zanima nas šta sve treba kod kuće da vežbamo s detetom da bi naredne godine moglo postići što i druga deca.




Anck Su Nmaun -> RE: Predskolsko (1.7.2018 17:32:42)

Uhuh koliko pitanja. Prvo malo da se opustite po tom pitanju. U predskolakom se nista ne uci po tom tipu citanje pisanje, sabiranje oduzimanje. Uci se raspoznavanje slova.Vezbanje grafomotorike. E sad dosta dece nauci i da pise i da cita sto je dobro . Pomoci ce im u skoli da sve brze savladaju.
Sto se tice radnih listova to sve zaviai od samih vrtica. Vi mozete i sami s detetom da radite. Nista obavezno knako usput da tede prepoznaje slova i brojeve.
Znaci nije obavezno znati za skolu ali pomogne.
Za testiranje su uglavnom pitanja gore , dole, iza... pitaju ih neke osnovne pojmove. Nema tu neke pripreme. I ide se kod pedagoga.




mama ivane -> RE: Predskolsko (18.4.2019 13:32:12)

I mi cemo ove godine biti prodskolci upisali smo cerkicu i jedva ceka da krene[sm=bravo.gif]




branki* -> RE: Predskolsko (28.1.2021 14:21:55)

moja je predskolac trenutno,medju najmladjima je,i dalje ide u svoj vrtic,iste vaspitacice,drustvo,sem sto vise ne spavaju,nema neke razlike u odnosu na ranije,ima logopeda u vrticu,to je ok...drugo skoro isto.




emicaa -> RE: Predskolsko (28.1.2021 17:42:25)

David krece od avgusta.Kod mene narabno nervoza i panika vec sad na nivou 😂Pisala sam vec,ovde krecu ranije i idu2 godine u predskolsko.Blizu nam je,imaju tri odjeljenja.U maju ide na upoznavanje 





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]