RE: Dojenje i menstruacija (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dojenje i dopuna dojenju



Poruka


QueenJ -> RE: Dojenje i menstruacija (7.3.2015 10:14:59)

Pu pu, kod nas nema problema. Ona i dalje lepo sisa. Ja sam samo malo pojačala unos tečnosti, za svaki slučaj.




Mala Elena -> RE: Dojenje i menstruacija (7.3.2015 10:19:53)

Kod nas je sve islo ok, kao i pre ciklusa...




degu -> RE: Dojenje i menstruacija (7.3.2015 17:02:37)

i ja sam juče dobila posle 8 meseci, mom sisavcu ne smeta, samo je nervozna kao pašče malo, ne znam jel ima veze neke ili je zbog zubića [sm=smiley1.gif]




MakiJ -> RE: Dojenje i menstruacija (8.3.2015 22:06:28)

Meni je Uros samo na tu prvu bio nervozan




vonavoj -> RE: Dojenje i menstruacija (11.7.2015 12:24:42)

Joj zene sta da radim..dobila sam prvi put,ona je preurarlala noc i prethodnu noc je bila nervozna..mislim da je gladna! Da li da joj dajem dohranu? Samlela me nocas! Tako je i starija cim sa dobila urlala i presla na dohranu i odbila se sledeci put kad sam dobila!




branki* -> RE: Dojenje i menstruacija (11.7.2015 12:47:17)

von,ja ne znam,nisam jos dobila,ali me i to ceka..je l ona visi na sisi,sisa ili sta?




vikiveki -> RE: Dojenje i menstruacija (11.7.2015 12:55:05)

Sada vas čitam i ne mogu da verujem,ja sam dobila odmah mens. mislim odmah posle dva meseca,zato verovatno nisam ni imala problema sa dojenjem,u sva tri slučaja mi bilo tako.Sećam se da sam ginekologa pitala da li je moguće da se to još čistim ,a on rekao da sam to dobila[sm=smiley1.gif]




vonavoj -> RE: Dojenje i menstruacija (11.7.2015 12:58:38)

Svako malo se budila i urlala..onda sisa,umiri se malo..jutros je sisala iz obe i posle dva sata je pojela bananu,breskvu i plazmu..i opet urlanje..i mm joj napravi 150ml frutolina i to je pojela i umirila se!




branki* -> RE: Dojenje i menstruacija (11.7.2015 13:07:22)

ne znam,da nije neki skok u razvoju[sm=zmeden.gif]ili,mozda se stvarno promeni ukus mleka,pa dok se navikne...mislis li da ti se smanjuje mleko?




vonavoj -> RE: Dojenje i menstruacija (11.7.2015 13:21:36)

Pa da..besni na sisi..razvaci je!




ishler -> RE: Dojenje i menstruacija (11.7.2015 13:33:27)

Ja sam dobila 3mesec sa obema iako su samo sisale i sa obe je par dana nervoza pre nego sto cu dobiti,ali sam navikla kazu da se promeni mleko




vonavoj -> RE: Dojenje i menstruacija (11.7.2015 17:13:10)

Sisala je danas dva puta i oba puta bljucnula posle toga,znaci ima mleka!




Mariya -> RE: Dojenje i menstruacija (11.7.2015 17:34:51)

Von, pa ako imaš mleka i ona hoće da sisa, nema potrebe da joj daješ dohranu. Možda uveče, ako ti se čini da je gladna...Je li radila ovo ranije?Možda je nervozna, nešto je muči ili joj smeta[sm=zmeden.gif]




vonavoj -> RE: Dojenje i menstruacija (11.7.2015 20:07:26)

Pa cesce se budi zadnjih nedelju dana.praticu,lakse mi je da joj ponudim dohranu i da prespava noc,i manje nervoze za obe! A evo 9 meseci,dosta je i sisala..videcemo,nije rano da prestane.




daca77 -> RE: Dojenje i menstruacija (11.7.2015 20:14:30)

Von, nista pametno ti ne mogu reci, jer ja sam imala vec 2 ciklusa i nista nisam primetila kod svoje bebe...bas nikakvu nervozu niti cesce dojenje.




Mariya -> RE: Dojenje i menstruacija (11.7.2015 21:37:56)

I to što kažeš, dosta je sisala[sm=smiley36.gif] 9 meseci nije malo!!
H je imala neke faze, ona recimo nije htela da sisa nekoliko noći pred spavanje, kada su joj probijale gornje jedinice. Kad su probile nastavila je da sisa. zato sam i pitala da je ne muči možda nešto, da možda nema veze sa menstruacijom..




bojana92 -> RE: Dojenje i menstruacija (6.12.2015 1:13:18)

Ja sam danas dobila,beba i dalje sisa,a da li ce hteti i sada videcemo,Jer neki kazu da se neke bebe odviju od sise kad mama dobije,




IvanaSK RR -> RE: Dojenje i menstruacija (29.12.2016 22:04:35)


IZVORNA PORUKA: Animsaj9

Zene, koje doje, kakvi su vam bili ciklusi? Meni je ovaj mesec bio drugi ciklus stigla mens na vreme, ali obilan, pa sad na polovini ciklusa neko tackasto krvarenje, koje se javilo i prosli ciklus isto na polovini ( sto je moguca ovulacija, koja mi se nikad nije tako pokazivala), verovatno su mi hormoni u haosu zbog dojenja, ali da čujem i od vas, pa ako se javi ponovo moracu posle praznika da poset_im gin.

Ne mogu da nadjem odg temu, ima krvarenja u trudnoći , ali ako mod nadju neka prebace.

Nasla sam temu, aj neko neka prebaci post "Dojenje i mens"





LauraAndrija -> RE: Dojenje i menstruacija (29.12.2016 22:33:57)

Ja sam cerkicu dojila(tj pila je na flasici samo moje mleko) punih sest meseci. Čim sam prestala da je dojim, dobila sam. Sad dojim sina, sedam meseci, nisam još dobila. Ali ovih dana imam takve glavobolje, užas.




branki* -> RE: Dojenje i menstruacija (29.12.2016 23:36:17)

Kod mene nije bilo tog tackastog krvarenja u sredini ciklusa dok sam dojila.




Animsaj9 -> RE: Dojenje i menstruacija (29.12.2016 23:52:18)

kod mene mora uvek nesto komplikovano... nema sad nista, taj trag se pojavio, i to je bilo to.




Mariya -> RE: Dojenje i menstruacija (30.12.2016 0:01:10)

Anim ja sam sa obe dobila prvi ciklus tek kad smo smanjili podoje na 1 uveče. pre prve trudnoće sam imala neredovne cikluse koji su se regulisali nakon prve trudnoće. Iako su produženi (40-50 dana umesto na 28) redovni su, ali ne mogu da se setim da li sam imala ta tačkasta krvarenja. Davno je bilo[sm=smiley1.gif]
Iskreno, mislim da je sve to u redu i normalno dokle god dojiš, dotle hormoni rade.




Animsaj9 -> RE: Dojenje i menstruacija (30.12.2016 8:10:12)

Pa i ja mislim da je to, al videcu ako n
e kod dr




Maraj -> RE: Dojenje i menstruacija (30.12.2016 8:40:08)

Animsaj ja sam dobila prvi put 6 meseci nakon porodjaja. Nisu mi bolne. Samo vidim na vesu , da sam dobila. Jako su oskudne. Evo L ima 15 meseci , ciklus mi se zavrsio pre par dana. Samo 2 dana sam imala krvarenje. I jos 2 dana braonkasto kad piskim i to je to. Mogla bi da kazem da su mi ciklusi bas oskudniji od porodjaja i i dalje dojim




krin 40 -> RE: Dojenje i menstruacija (21.8.2017 16:35:41)

Još uvek nisam dobila i nadam se da neću sve dok dojim.Posle prvog i drugog porodjaja nisam dobijala[sm=hudicek1.gif] dok sam dojila.Da odmorim od nje još malo😁




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>