RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Ishrana dece



Poruka


mama Jo -> RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada (8.3.2018 15:36:20)

Ja mislim da je nemoguce ne dati detetu... borila sam se da sto kasnije proba... naravno da voli da jede slatko, pa svako ko nam dodje donese joj nesto slatko, zato sam i napisala da kontrllisem jer verovatno bi mogla da pojede i vise... ponekad kad i pojede vise odmsh se odrazi na kaku... ali da svaki dan pojede nesto slatko to da...




Maraj -> RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada (8.3.2018 15:40:19)

Ja sam L dala sa godinu i 2/3 meseca. I to je mm navaljivao. Prvo sto je probao je bila cokoladna bananica. Sad ne bira. Najvise voli hranu crne boje. Odma zna da je cokolada u pitanju[sm=smiley1.gif]




MimaKos -> RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada (3.5.2018 11:29:52)

Tek nakon 1. rodjendana smo joj dali secer, ali nije pokazivala neku preteranu zainteresovanost. Ni dan danas nije luda za slatkisima, kupuju joj non stop ali uzme kockicu i to jo to..




mama Jo -> RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada (3.5.2018 12:57:35)

Ma moja voli... i trazi nekada, trudim se da joj dajem sto manje.
A, evo, sad i sladoledi krecu...dosli smo iz parkica, sva deca jedu pa sam morala i njoj da kupim ner je navalila...




MimaKos -> RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada (3.5.2018 13:09:09)

Moja cokolade nece a sladoled obozava :) i ona trazi ali je grlo nesto zeza i kaslje pa joj jos uvek nisam kupovala, zao mi je al me strah da je ne iritiram dodatno.. Bas jedva cekam da otvorimo i mi sezonu :)




Bunnyca -> RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada (8.5.2018 9:30:32)

Cerka probala za prvi rodjendan,malo coko torte, od tada ,pa evo i dan danas voli slatko.Sin ima 10 meseci i ne voli slatke ukuse, vise voli neutralne ukuse i mesoooo[sm=smiley1.gif]Probao malo sladoleda i pljuvao, slag takodje, bas nista slatko nece




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]