Razgovori mama 12/15 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


wivern -> Razgovori mama 12/15 [chat] (30.11.2015 23:19:32)

Drage mame!

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu, molimo vas da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici postavljamo u za to predviđenim temama.

U vezi toga preporučujemo da pročitate
opste uslove koriscenja foruma
Ako ta pravila budu kršena, chat teme ćemo zatvarati .

Pročitajte i Ringerajin vodic za koriscenje foruma
[img]http://www4.slikomat.com/13/0731/hxd-bp3-ma.jpg[/img]








janabons -> RE: Razgovori mama 12/15 [chat] (1.12.2015 0:24:14)

Dobro jutro, laku noc[sm=smiley36.gif] kako kome
Mi sikimo, pa smo budni u ovo vreme.Mina se komirala, od osam je spavala, i ja sam malo dremnula dok sam uspavljivala Janu. Najteze mi padne budjenje oko dva, jer posle toga stenje jedno sat vremena dok ne svari.Dajem joj enterokind vec dva dana, videcemo kako cemo proci sa grcevima.
Um, i nama se pojavi neka bubuljicica, ja mazala na neke sudokrem, al sam provalila da prolazi samo od sebe za dan, dva, nadam se da ce tako i kod Nore[sm=smiley1.gif]




branki* -> RE: Razgovori mama 12/15 [chat] (1.12.2015 6:57:38)

Dobro jutro,mame!druzimo se i u decembru!zurim,b ima casove od 8!




Maraj -> RE: Razgovori mama 12/15 [chat] (1.12.2015 7:08:30)

Dobro jutro i od nas. Danas cemo na uz kukova




mamin mish -> RE: Razgovori mama 12/15 [chat] (1.12.2015 7:08:44)

Dobro jutro mame!
Evo stize nam i decembar




Maraj -> RE: Razgovori mama 12/15 [chat] (1.12.2015 7:15:54)

Da odgovorim ovde...adulence idemo u Dom zdravlja Kanarevo brdo.
um i L je imao crvenkaste po obrazima. Patronazna mi rekla da je to od vrućine jer sam ga pretopljavala. Stavljala sam mu octanisept na gazu i samo obrisem. Bukvalno su odma nestajale




mimahana -> RE: Razgovori mama 12/15 [chat] (1.12.2015 7:22:05)

Dobro jutro mame evo [sm=kava.gif][sm=kava.gif]
Kad pre dodje decembar?!
Ja pijem kaficu pa cu buditi H za vrtic.




Bibilib -> RE: Razgovori mama 12/15 [chat] (1.12.2015 7:45:11)

Dobro jutro mame i smoje strane... Smrzla sam jutros kad sam vodila sina u skolu pa sam se vratila ponovo u krevet dok spava ovaj mali da i ja dremnem jos malo jer sam sinic kegla u 2h...
Inace danas nam je divan dan,mom sinu je rodjendan.... [sm=smiley36.gif]




Trcosava -> RE: Razgovori mama 12/15 [chat] (1.12.2015 7:48:01)

Ooo Wiki bila si nam vredna [sm=bravo.gif]

Ja komotno mogu da kažem dobar DAN jer je mali budan od 5! Zubi ga definitivno muče. Sinoć sam videla da mu je probila i jedna gornja dvojka!!!
Sad ima obe jedinice dole, delić leve jedinice gore i delić leve dvojke gore [sm=jezicek.gif]
Sreća pa nije nervčik, samo se rano probudi i onda peva i priča i dere se (ne plače) i taaako... Sad će Ana u školu, a mm je i danas kući.




mali_mis -> RE: Razgovori mama 12/15 [chat] (1.12.2015 7:56:23)

Jutro mame [sm=kava.gif]
Alarm se oglasio i trazio mleko, eno ga izlezava se gologuz.




Trcosava -> RE: Razgovori mama 12/15 [chat] (1.12.2015 8:11:41)

Bibi srećan rođendanko sinku!! Daj nam ime, pa da otvorim temu!

Mišu, moj alarm i dalje alarmiše, doduše sad već u ogradici [sm=smiley36.gif]




Maraj -> RE: Razgovori mama 12/15 [chat] (1.12.2015 8:20:43)

Ovaj moj alarmčić zaspao . Nije par puta siknuo i evo ga spava. Osecam da ako ga spustim na krevet opet ce se oglasiti tako da gs jos uvek ne spustam.... ;-)




Mariya -> RE: Razgovori mama 12/15 [chat] (1.12.2015 8:23:35)

Dobro vam ovo hladno decembarsko jutro mame!!
Bibi srećan vam divan dan!
Trco,čitala sam za mamu,ja bih ti isto rekla da se ne razdvajate ni po koju cenu. Ako su vam tamo primanja veća nego što bi bila ovde,ne vraćaj se. Pretpostavljam da bi tebi bilo bolje u Bg,ali što da maltretiras decu,biće im bolje tamo.lepa mala uređena država pružiće im bolji život i bolje opcije nego ova 💩Srbija. Pride što bi ti,pored svih obaveza dobila i mamu pa da se brineš o njoj. A i da dobiješ posao u Bg onda ces da radiš+da brineš o svima njima? To bi te koštalo tvojih živaca a verovatno i tvog zdravlja na kraju.
Svi matorci su takvi,oni misle da je dom sramota,da ih ne voliš ako ih smestis tamo,moja svekrva je prošla sve to sa svojom majkom. Nisu tako zdravog razmišljanja kao emica hehe [sm=smiley36.gif]
Ja nisam imala problema sa L,objasnila sam joj da ću otići u bolnicu da rodim H pa cu doci kući sa bebom.bila je u poseti bolnici 2 puta za 3 dana koliko sam bila u porodilistu i uopšte nema traume od toga[sm=zmeden.gif]
Mene boli grlo.naravno da ne mogu da ostanem zdrava pored njih dve[sm=hudicek1.gif]L je bolje,H slini ali je ok.Vesela je[sm=smiley1.gif]




jess021 -> RE: Razgovori mama 12/15 [chat] (1.12.2015 8:28:27)

Bibilibi, srecan vam rodjendan!
Marya, ne znam sta bi ti rekla, em da sto pre ozdravis.
L je sinoc nakon maratonskog sikenja zaspala oko ponoci, u 4h je opet sikila i jos spava, a ja naravno brinem.
I mi cemo danas na uz kukova.




Maraj -> RE: Razgovori mama 12/15 [chat] (1.12.2015 8:29:55)

Jess jer samo na siki ili i ad?




cockic -> RE: Razgovori mama 12/15 [chat] (1.12.2015 8:34:58)

jutro meme[sm=smiley1.gif]
deca u vrticu kasljucaju suvo dajem im beli slez,med je obavezan sa propolisom.jos da kupim propolis primed 4 pise da smeju deca.dok mi koleginica nedonese domaci.popodne na posao,tj idem ranije na sokic sa kumom pa na posao.sutra ne radim,bas mi treba slobodan dan.a danas plata nece je biti duze od dva dana u novcaniku [sm=smiley36.gif]




Mariya -> RE: Razgovori mama 12/15 [chat] (1.12.2015 8:35:54)

Hvala Jess.
A za tvoju brigu što ti L spava evo ti jedan [sm=jezicek.gif]Hehe [sm=smiley36.gif]




madre -> RE: Razgovori mama 12/15 [chat] (1.12.2015 8:39:29)

cockic, dajes im domaci propolis iako je na bazi alkohola? koliko kapi im dajes i koliko puta dnevno?




cockic -> RE: Razgovori mama 12/15 [chat] (1.12.2015 8:50:41)

dajem im domaci sa alkoholom dajem im kapi po godinama znaci njoj 4 njemu 6 da ih ne napijem[sm=smiley36.gif]i ovaj primed ima alkohola pise da je za decu.vala u dozi od 4-6 kapi verujem da im nece biti nista.sledeci koji sam narucila od koleginice je bez alkohola.i dajem im samo ujutru na kasicici meda pre dorucka.




Trcosava -> RE: Razgovori mama 12/15 [chat] (1.12.2015 8:52:11)

Jess, ne brigaj!

Inače krenula da ispišem post sa mm tableta, pošto će on da verovatno dreždi i danas za kompom. Nervni sloN sam dobila. Em mi sam prepravlja reči na slovenačkom, em sam kucala pola sata.

Naime, Marya - opcija da ja idem sa decom dole, a da mm ostane ne postoji. To sam rekla i mm. A što se tiče bolnice, Ani je sve objašnjeno. Pošto u vreme kad se ja porađam obavezno vlada neki grip, tako je bilo i ovog puta i samo mm je smeo da dođe. Ana je kašljucala. Nisu dozvolili da dođe. JEdva sam iskukakla da je puste u lobi, kad smo izlazili kući. Inače, čuli smo se svaki dan preko nekog mesingera i videle. Ona je jedinu traumu imala da mi ne seku stomak (neko joj u vrtiću rekao).

Nadam se da ćeš što pre da ozdraviš.

Meni se neka sranja prave na usnama. Jedno u uglu, drugo negde na sredini donje[sm=zmeden.gif] Nikad nisam imala herpes, mislim na vidnom. Čini mi se da mi neka budža se napravi u nosu, ali i to retko. A mm redovno dobije herpes na nervnoj bazi i to na usni.
Aj ovo u uglu, čupala sam brkove pre neki dan pa možda sam nešto povukla, ali šta je onda na donjoj?!?!?! Bradu nemam[sm=jezicek.gif]




emicaa -> RE: Razgovori mama 12/15 [chat] (1.12.2015 9:05:10)

Jutro,mislim da su u nama krenuli još ovi zubi što su preostali,cijelu noć se vrtila,kenkala,pa hoće vodu,pa traži mamu a leži pored mene i tako.




mama krava -> RE: Razgovori mama 12/15 [chat] (1.12.2015 9:17:41)

Ćao, ćao...vidim gužva od jutros...[sm=smiley36.gif]




Maraj -> RE: Razgovori mama 12/15 [chat] (1.12.2015 9:31:50)

IZVORNA PORUKA: Mariya

A za tvoju brigu što ti L spava evo ti jedan [sm=jezicek.gif]Hehe [sm=smiley36.gif]

Slatko se ismejah[sm=smiley36.gif]
tako i ja panicim....jess i ja se pomucismo dobro da dodjemo do ovih bebana pa panicimo zbog svega...a i prvo nam je [sm=smiley1.gif]

Trco i mm izasao herpes nocas....njemu najcesce kao pad imuniteta mada na moru mu uvek izadje. Ima i neka teorija da mu izlazi od koka kole
A u zadnje vreme se bas naklatio na nju. S posla dodje s dve flase koka kole. Uzas. Navadio se opet na nju




bebilule -> RE: Razgovori mama 12/15 [chat] (1.12.2015 9:55:04)

Da se upisem u decembru. M spava, super smo proveli.noc. Cim je on zaspao ja sam se istusirala i za njim. Budio.se u 2 i u 5, jeo i nastavio.
Maraj jesi li isla na kontrolu kukova? Kako prodje? Jess ide danas




Maraj -> RE: Razgovori mama 12/15 [chat] (1.12.2015 10:00:22)

Bebilule i mi danas a i adulence cini mi se. Tek u 17h idemo. Videcemo i mm mora ranije da izadje s posla... unervozim se kad je sve knap s vremenom




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>