RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


dunja RR -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (3.7.2019 20:27:30)

Sutra se šalje dobitnicima :)




Duškić -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (3.7.2019 21:36:38)

Bas ste divni Rr. Kao i CortinaT.




doramar11 -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (4.7.2019 12:23:30)

Super, hvala Dunja rr!




Duškić -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (5.7.2019 8:23:04)

Divni ste.




doramar11 -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (5.7.2019 10:52:15)

Stigao paket jutros, pa hvala mnooooogo!




Maria.lev -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (14.7.2019 11:40:20)

Volela bih da dobijem ovu kremu kako bih je poklonila kumi, koja se godinama bori sa psorijazom. Leto je naročito grozan period, jer osim neprijatnosti koje izaziva, estetski su ruzne perutave fleke po nogama i rukama. 





doramar11 -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (14.7.2019 11:52:55)

Potrudi se, draga, krema je zaista odlicna!




Duškić -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (14.7.2019 23:25:36)

Odlicna je. Suva i perutava koza su proslost.




doramar11 -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (14.7.2019 23:44:30)

Malo je skuplja jedino, ali vredi jer efikasno resava problem suve koze. 




MimaKos -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (15.7.2019 0:00:41)



IZVORNA PORUKA: doramar11

Malo je skuplja jedino, ali vredi jer efikasno resava problem suve koze. 
   ali traje sto godina.. i nama je bas pomogla





Duškić -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (2.8.2019 6:17:25)

Meni nije dugo trajala , jer smo je puno koristili.




MimaKos -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (2.8.2019 8:09:34)

Mi smo samo za lice i deo oko vrata, pa nam je dugo trajala.





Maria.lev -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (3.8.2019 12:04:32)

Nakon sto sam prvi put cula za ovu kremu ovde pre manje od mesec dana, kupila sam je osobi sa psorijazom, a istovremeno isprobala i na sebi i detetu. Naime, meni se povremeno bez nekog posebnog razloga, koza toliko isusi i isperuta, da svrbi do krvi. Posle par mazanja situacija je znatno, znatno bolja, vise ne svrbi, a i prethodni tragovi cesanja su nestali. Dok kod deteta pomaze kod ujeda komaraca, one pecate koje smo mazali nekim drugim biljnim kremama, a koje nismo mogli ukloniti, CortinaT je znacajno umanjio, takodje nakon par mazanja. Sigurno cemo kupiti jos jednu za nas, vredi svake pare, a i izdasna je. 





medamisko -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (6.8.2019 7:31:04)

Krema je odlicna, koristimo je stalno!




MimaKos -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (7.8.2019 8:55:09)

Najidealnija je za novorodjencad, ako neko ima iritacije i crvenilo, moj je bio crven kao bulka! I zaista nam je jako pomogla





Duškić -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (7.8.2019 10:05:32)


IZVORNA PORUKA: MimaKos

Najidealnija je za novorodjencad, ako neko ima iritacije i crvenilo, moj je bio crven kao bulka! I zaista nam je jako pomogla





Potvrdjujem




MimaKos -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (7.8.2019 10:48:19)

I kazem, po nazivu sam.mislila da je kortikosteroid :)) a priridno skroz





Tajčica -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (5.9.2019 17:00:22)

Kažu da nam beba ima kožu atopijske konstitucije. Ja sada ne znam da li je to baš isto što i atopijski dermatitis, ili je rano za postavljanje dijagnoze, a ovo naše stanje je samo uvod?? Beba ima 6 meseci. Pedijatar nije nešto preterano zabrinut, samo je rekla da pojačamo mazanje. Krenuli smo sada sa Cortinatom, i ta mesta koja su inače hrapava deluju mekše. Znači hrapava i gruba, suva joj je koža na butkicama iznad kolena i na jednom listu. Na licu je uglavnom ok, i na ručicama. Beba je vesela, ne deluje da je svrbi niti boli, ne plače.
Da li je neka mama imala ovakvo iskustvo? Nekada kada je baš vruć dan ta mesta se i zacrvene, ali retko.
Zanima me i mišljenje dr Mirjane?
Hvala puno




Tajčica -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (5.9.2019 17:01:54)

Da to je malo zbunjujuće, na prvo slušanje, ali u stvari kada se udubite shvatite da je negacija, CortiNAT (NAT=NEMA) [sm=bravo.gif]

IZVORNA PORUKA: MimaKos

I kazem, po nazivu sam.mislila da je kortikosteroid :)) a priridno skroz







emicaa -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (6.9.2019 8:50:10)



IZVORNA PORUKA: Tajčica

Kažu da nam beba ima kožu atopijske konstitucije. Ja sada ne znam da li je to baš isto što i atopijski dermatitis, ili je rano za postavljanje dijagnoze, a ovo naše stanje je samo uvod?? Beba ima 6 meseci. Pedijatar nije nešto preterano zabrinut, samo je rekla da pojačamo mazanje. Krenuli smo sada sa Cortinatom, i ta mesta koja su inače hrapava deluju mekše. Znači hrapava i gruba, suva joj je koža na butkicama iznad kolena i na jednom listu. Na licu je uglavnom ok, i na ručicama. Beba je vesela, ne deluje da je svrbi niti boli, ne plače.
Da li je neka mama imala ovakvo iskustvo? Nekada kada je baš vruć dan ta mesta se i zacrvene, ali retko.
Zanima me i mišljenje dr Mirjane?
Hvala puno



Tajcica ja bih ti rekla da tu ne pitas mnogo pedijatra nego pravac dermatologu.Nas je pedijatar zavlacio a D rane na obrazima imao.Svaki put nije to nista,samo mali ekcem.Procice.Ne da nije proslo nego se i dalje borimo




marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (16.9.2019 19:21:51)

Dragi Ringerajci,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Lifemedic, distributera Pharmalife proizvoda, u okviru koje ćemo razgovarati o ekcemu-dermatititsu, davati savete, deliti iskustva i odgovarati na vaša pitanja (na pitanja odgovara dr Mirjana Mišić).

Pozivamo vas da napišete svoje iskustvo u korišćenju CortinaT krema, a jako će nas obradovati ukoliko nam pošaljete i fotografiju svog mališana sa CortinaT-om.

Želimo da čujemo vaše utiske, šta je to što vam se dopada kod CortinaT-a, na koji način je pomogao vama i/ili članovima vaše porodice, jer vaša iskustva nam znače da budemo još bolji i radimo na kvalitetu naših proizvoda. Upravo to i jeste naša misija - da CortinaT pomaže i postane omiljeni i neizostavni član vaše porododične apoteke.


Pisanjem svog iskustva (i postavljanjem fotografije ukoliko želite) konkurišete za Cortinat krem (mesečno 3 korisnika na Ringeraji osvajaju CortinaT).

Na kraju svakog meseca, žiri (koji čine direktor kompanije Lifemedic i direktor Ringeraja.rs) odabraće tri pobednika kojima će CortinaT krem biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora). Konkurisanje, podrazumeva da će vaše iskustvo biti objavljeno na sajtu kompanije Lifemedic, odnosno da će fotografija ukrasiti isti sajt.

Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime prezime, kako bi vaša iskustva bila verodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu sponzora - Lifemedic.




Šta je ekcem?

Ekcem je najčešće oboljenje kože. Svake godine je sve veći broj obolelih kod nas i u svetu. Taj porast je posledica sve većeg zagadjenja sredine i prisustva mnogih alergena u vazduhu i hrani, svakodnevne izloženosti hemijskim supstancama (sapuni, detrdženti, kozmetički preparati...) Takođe poznati okidači su stres i pad imuniteta. Prisutni genetski–nasledni faktori povećavaju mogućnost pojave ekcema i ozbiljnost simptoma.

Ekcem–dermatitis je hronično oboljenje kože koje se odlikuje stalnim zapaljenjem sa karakterističnim simptomima : crvenilo, jak svrab, perutanje, ispucalost i suvoća kože.

Ekcem–dermatitis pogađa dečiju populaciju (atopijski dermatitis) tako i odrasle (kontaktni, seborejični dermatitis)

Najčešće se leči uz pomoć kortikosteroida, međutim postoji i prirodno rešenje.


Pomoć iz prirode CORTINAT krem 75ml(bez kortikosteroida)

Kompanija Pharmalife research, Italija, u saradnji sa INSTITUTOM EMPOLI, proizvela je prirodnu kremu bez kortikosteroida - Cortinat krem, koja brzo i efikasno otklanja simptome EKCEMA –Atopijskog dermatitisa kao što su crvenilo,svrab i suvoću kod ispucale i nadražene kože a ujedno neguje i štiti kožu od ponovne pojave simptoma.


Za decu od rođenja ( 0 meseci ) i za odrasle.


PROČITAJTE VIŠE ...



Efikasnost CORTINAT krema se zasniva na udruženom delovanju aktivnih principa iz 6 biljnih ekstrakata i ulja.: Liquorice (Glycyrhiza glabra ), Bacopa Monnieri, Oryza sativa bran oil, Onopordum acanthium, Bisabolol, Alantoin

[img]http://i.imgur.com/B8veMMn.jpg[/img]


Radujemo se unapred vašim iskustvima, porukama, sugestijama i očekujemo pitanja vezano za ekcem/dermatitis i upotrebu CortinaT krema, na koja vam i dalje odgovara dr. Mirjana Mišić.




lesica -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (16.9.2019 21:15:59)

Krasni CortinaT.
Bio je savršen za rešavanje ekcema dok je bio u izraženoj formi, a sad mackam D kad ga komarac ćapi, ili se ospe od vrućine, ili prosto kad vidim da mu je koža suvlja.
Elem, jesen/zimu sa dolazećom hladnoćom i vetrom čekam sa spremnim kremom - za obraze i šake.




Maria.lev -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (17.9.2019 8:54:48)

Nakon sto sam prvi put cula za ovu kremu ovde pre manje od mesec dana, kupila sam je osobi sa psorijazom, a istovremeno isprobala i na sebi i detetu. Naime, meni se povremeno bez nekog posebnog razloga, koza toliko isusi i isperuta, da svrbi do krvi. Posle par mazanja situacija je znatno, znatno bolja, vise ne svrbi, a i prethodni tragovi cesanja su nestali. Dok kod deteta pomaze kod ujeda komaraca, one pecate koje smo mazali nekim drugim biljnim kremama, a koje nismo mogli ukloniti, CortinaT je znacajno umanjio, takodje nakon par mazanja. Sigurno cemo kupiti jos jednu za nas, vredi svake pare, a i izdasna je.




flamingos -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (17.9.2019 15:12:32)

Divno,super ste,uvek nas obradujete novim nagradama.Nisam još koristila kremu,ali vredi probati je,obzirom da mi zimi ispuca koža na rukama,znate ono-kad zahladni i koža se sva"zbrčka"od hladnoće,pa pecka.Bravo za našu RR i sponzora.Pozdrav svima.





Mirko Svirko -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (17.9.2019 17:05:18)

Zadovoljna sam svim proizvodima Pharmalife-a,Ali za CortinaT kremu prvi put cujem. Moracu da probam, do sad smo svasta od kremica koristili.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>