RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


Mala Elena -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (30.9.2016 23:28:31)

Zelim da pohvalim Cortinat T kremu koju ja koristim za suve delove na kozi ruku , koji se redovno iziritiraju deterdzentima za sudje i raznim drugim sredstvima za ciscenje , pa ovu kremu moram uvek da imam , kako kuci, tako i u torbi kada podjem bilo gde. Svakodnevno je mazem , nakon cega je koza mekana i ovlazena i crvenilo nestaje. Ova krema se brine kako o bebama, tako i o mamama [sm=smiley1.gif]




IvanaSK RR -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (4.10.2016 19:45:05)

Drage, jel pisete o ovoj magicnoj kremi? [sm=smiley1.gif]




isidora88 -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (4.10.2016 20:00:48)

Nedavno mi se vratio ekcem po rukama, pokusala sam i sa kortikosteroidima, pavlovicevom i jos gomilom nekih krema za ruke, za suvu kozu, i jos nekim bebecim kremama da mako ublazim svrab i susenje i pucanje koze i nista nije pomoglo. Kupila sam CortinaT neki dan i stanje je mnogo bolje, svraba nema, popucala koza zarasta i napokon su mi omeksale ruke, nisu vise kao smirgla[sm=bravo.gif]




Animsaj9 -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (4.10.2016 22:52:59)

krema je spas! Zene je koriste za sveee!




Animsaj9 -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (5.10.2016 11:10:59)

Upravo mi je stigla kremica!
Jaooo moje srece kad sam videla postara [sm=smiley36.gif]




Khaleesi -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (5.10.2016 15:09:34)

Bio je postar i do nas hvala RR[sm=bravo.gif]




Jelenaspy -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (6.10.2016 18:25:05)

I mi smo dobili juce, ali ja nisam stigla da se javim... Hvala!!!! Dala sam devojci da otvara paketic, nije znala sta je unutra i bas se obradovala. Kaze: "Oooo.... nova kemica!"[sm=smiley36.gif]




isidora88 -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (6.10.2016 18:38:54)

Bravo za sponzora, meni se stanje vec vidno pobosljalo sa ovim ekcemom, ono sto mi se jos svidja je sto ne ostavlja mastan sloj, nego odmah lepo upije i budu nezne ruke[sm=bravo.gif]




vocicana -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (8.10.2016 8:44:39)

Zahvaljujuci majci prirodi, nasledila sam atopijsku dermogradju i sa njom i izvesne probleme vezane za negu koze.
Nedavno, od sestre sam dobila Cortina T kremu da probam jer su promene na rucju postale tragicno lose. Suvoca koze, ispucalost i redovnokrvarenje iz ogrubelih ragada su mi vec postale strasan problem. Svrab, iritacija i krvarenje je prestalo nakon 6 dana koriscenja ove fantasticne nekortikosteroidne kreme, hvala vam PharmaLife, za sve sto ste nam omogucili, da probamo i budemo zadovoljni.
Ruke su se drasticno smirile, iako jos uvek perem rucno gomil stvari, svako pogorsanje CortinaT krema sredjuje.




marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (15.10.2016 20:13:37)


Prvi dobitnik za septembar mesec [sm=bravo.gif]

IZVORNA PORUKA: muzicarka

Za Cortinat sam cula od tetke, ona je lekar a ima i problema sa kozom. Ona je svakodnevno koristi a i preporucuje pacijentima. Tako sam i ja pocela da je preporucujem cim vidim da neko ima, najcesce ekcem posto je vrlo uocljiv. A onda, jednog dana, mojoj bebi se pojavilo neko crvenilo u pelenskom delu. Nesto kao pelenski osip, kao ekcem. U trenutku se zabrinem, ali setim se Cortinata, odem i kupim ga... Za nekoliko dana bebi je sve nestalo. Posto sam ja asmaticar i cesto imam promene na kozi, nazvane atopijski dermatitis od strane koznog lekara, pocnem i te promene da tretiram Cortinatom i odusevim se. Starijem detetu sam ujede komaraca mazala istim jer sam ovde procitala iskustva drugih. A onda je i suprug, ponesen mojim odusevljenjem, poceo da maze crvenilo posle brijanja ovom kremom. Sta da vam kazem, ovu kremu uvek bi trebalo imati kako u kucnoj tako i putnoj apoteci. Mogla bi zatrebati svim clanovima porodice u nekom trenutku.
Cortinat - za zdravu kozu cele porodice!!!





marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (15.10.2016 20:14:27)



Drugi dobitnik za septembar mesec [sm=bravo.gif]

IZVORNA PORUKA: Tajčica


Bebac je pre neko veče, valjajući se po tepihu, nekako zgulio obraz, tj verovatno ga je nažuljao na tepih + prljavština, i eto reakcije u vidu crvenila na obrazu (koje je nama gadno delovalo, ah mi roditelji). Namazali smo CortinaT pre spavanja, i ujutru ničeg nije bilo. Kaže moj muž - pa ovaj CortinaT baš deluje!
I mene CortinaT spašava u ovom prelaznom periodu, kada je vreme varljivo, čas toplo, čas hladno. Ruke mi toliko ispucaju, ali CortinaT spašava stvar. Koristimo ga svi u kući i svima ga preporučujemo. Fine je teksture, lako se razmazuje i divno miriše.





marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (15.10.2016 20:14:49)



Treći dobitnik za septembar mesec [sm=bravo.gif]

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Cortinat nam je spas!
Cvrletu na svaki pad imuniteta izbije ekcem po licu, a kako je krenuo sada u vrtic eto radosti.
Uglavnom, nemam fotografiju gde se vidi ekcem preko celog obraza a najizrazenije ispod oka, ali je zato tu fotka od sinoc - treci dan koriscenja, ostao je da se povuce jos taj najizrazeniji deo, a na osnovu iskustva dosadasnjeg, potpuno povlacenje ocekujem da vidim prekosutra ujutru.

Evo kako je sinoc izgledalo

[img]http://www4.slikomat.com/13/0930/eka-201609.jpg[/img]





marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (15.10.2016 20:15:36)


Molimo dobitnike da nam na pp pošalju: ime, prezime, adresa (u Srbiji) i broj telefona.

Čestitamo [sm=bravo.gif]




vocicana -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (15.10.2016 20:15:59)

Bravo spopnzor i RR!! Cestitke dobitnice!!!




veselicaa -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (15.10.2016 20:16:35)

Cestitam [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (15.10.2016 20:21:08)



Pišite nam i dalje iskustva [sm=bravo.gif]




IvanaSK RR -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (15.10.2016 20:30:16)

Čestitam [sm=bravo.gif]




muzicarka -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (15.10.2016 20:32:46)

Hvala puno!!!




Khaleesi -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (15.10.2016 20:40:17)

Cestitamo[sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (24.10.2016 23:17:01)


Pišite iskustva, čekamo vas [sm=bravo.gif]




lesica -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (24.10.2016 23:19:28)

Joj ja tek sad vidim da smo osvojili, a nisam zbog toga pisala [sm=smiley36.gif]
Nego sam ja zaista oduševljena CortinaT-om, jer od početka rešava stvarno sve probleme sa Damjanovom kožom.

Hvala [sm=smiley1.gif]




LauraAndrija -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (25.10.2016 18:57:31)

Cortina T je naš spas! Koristimo za cerkicu koja ima dve godine, ona ima atopijski dermatitis. A po preporuci pedijatra koristimo i za sina koji ima pet meseci, ali od trećeg meseca koristimo za ujede od insekata, dok mama koristi za ruke jer imam kontaktni dermatitis.Danas je bebi izbilo nešto po licu i naravno odmah mazemo CortinaT i verujemo da ce pomoci i za to. Odlican je!

[img]http://i.imgur.com/psI7gC9.jpg[/img]




LauraAndrija -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (25.10.2016 19:02:00)

Kako da postavim sliku bebe?😯☺




dunja RR -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (25.10.2016 19:08:35)


Draga Laura, pogledaj ovde uputstvo KLIK OVDE, ako ne uspeš, pošalj nam na mail info@ringeraja.rs pa ćemo dodati.

Hvala na tvom sjajnom iskustvu!




Ana RR -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (25.10.2016 19:11:11)

Mi smo pri kraju, koristimo baš često. Marku mažem svako malo a i mm je koristi pošto mu se na ruci pojavio ekcem i baš je zadovoljan.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>