RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dojenje i dopuna dojenju



Poruka


marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (1.1.2017 11:04:44)

Dragi Ringerajci,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Lifemedic, distributera Pharmalife proizvoda, u okviru koje vas pozivamo da napišete svoje iskustvo u korišćenju Fitolat-a.


Želimo da čujemo vaše utiske, jer nam vaša iskustva znače da budemo još bolji i radimo na kvalitetu naših proizvoda. Na kraju meseca žiri (koji čine direktor kompanije Lifemedic i direktor Ringeraja.rs) odabraće tri pobednika kojima će Fitolat biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora).


Konkurisanje, podrazumeva da će vaše iskustvo biti objavljeno na sajtu kompanije Lifemedic.
Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime prezime, kako bi vaša iskustva bila verodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu sponzora - Lifemedic.

[img]http://i.imgur.com/gm4XxoB.jpg[/img]


Fitolat tablete- za dovoljno mleka i lakše dojenje


Dojenje je blagodet za majku i dete!

Majčino mleko je najveće bogatstvo koje mama može da pokloni svom detetu odmah po rođenju.
Majčino mleko je nezamenjivo i jedinstvena hrana po svom sastavu koja omogućava pravilan rast i razvoj deteta pored hranljivih materija sadrži: imunoglobuline, lipozome, makrofage odnosno sve neophodne faktore rasta i razvoja.
Mleko je za novorođenče prva imunizacija koja ga štiti od mnogih bolesti a to je veoma značajno jer imunološki sistem beba fiziološki-prirodno po rođenju nije kompletno završen i sazreo.
Još je veoma važno naglasiti da dojenje blagotvorno deluje na emocionalni, psihički i intelektualni razvoj deteta što su pokazale brojne studije širom sveta.

Naša zemlja se po procentu majki koje doje nalazi na veoma niskom mestu jer se manje od četvrtine beba doji manje od 6 meseci!


U cilju stimulacije laktacije, bržeg nadolaženja mleka i povećanja količine majčinog mleka, tu su Fitolat tablete!

Fitolat tablete su prirodni tradicionalni preparat namenjen dojiljama za:

* poboljšanje laktacije
* održavanje laktacije tokom celog perioda dojenja


Pročitaj više ...




marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (17.1.2017 3:31:56)

Drage mame pišite iskustva, čekamo vas [sm=bravo.gif]




Dunja Neca -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (19.1.2017 10:54:29)

Fitolat tablete pijem 4m, od kad je beba imala 3m, tada sam dobila prvu menstruaciju posle porodjaja i mleko je pocelo da mi se smanjuje, ali zahvaljujuci Fitolat tabletama opet ima dovoljno mleka za moju bebicu,tako da dohranu ne moramo da koristimo, hvala Fitolat [sm=bravo.gif]




nikiteki -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (20.1.2017 9:06:17)

Nisam koristila ali cula sam da je efikasan. Bravo za ringeraju koja zeli da pomogne mamama i njihovim bebama.




jelena81ph -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (21.1.2017 1:33:25)

Posto radim u apoteci, kad sam se porodila, dobila sam na poklon prvu kutiju Fitolat tableta od nacelnice.. prvi utisak je bio da su se bebi smirili grcevi i bila sam prezadovoljna.. i dalje ih koristim, jer poboljsavaju kvalitet mleka dok kolicinu ipak beba diktira po sistemu ponude-potraznje.. super ste [sm=bravo.gif]




stihijaš -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (3.2.2017 1:57:46)


Koristila sam Fitolat tablete sa bebom u periodu kada sam osjetila da mi se možda mlijeko smanjuje, djelovao je brzo i nastavila sam uspjesno da dojim svoju bebicu!
Svim mama bih preporucila da se ne predaju vec da se bore za mlijeko jer dojenje je nesto predivno.




gugutka -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (3.2.2017 1:59:59)

Fitolat je jedan od proizvoda koji može pomoći da više majki u Srbiji doji. Trebamo se potruditi da što više majki za njega čuje i da ne odustaju od dojenja, jer je dojenje najbolje za bebe. Pričajte drugim mamama/porodiljama o Fitolatu, jer je zaista delotvoran!




brbljivko -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (3.2.2017 22:23:07)

Ja bih dala orden onome ko je izmislio fitolat tablete! Bio mi je spas zaista u prvim mesecima dojenja. Od starta je išlo traljavo, i da budem iskrena htela sam da odustanem od dojenja.
Krenula sam bila I sa adptiranim mlekom, ali mi je na prvoj bebinoj kontroli doktorka savetovala da probam sa fitolat tabletama. Iskreno, stvarno sam bila skeptična, ali sam ih ipak uzela ,
I bez imalo preterivanja već posle prve tablete jako brzo se osetilo ono fino nadolaženje mleka. posle par nedelja korišćenja količina mleka se lepo regullisala, beba je bila mirnija.
Prava je šteta što se o fitolatu jako malo zna, I što se ne preporučuje mamama već u školicama za trudnice I porodilištu kao izuzetna pomoć dojenju.




marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (7.2.2017 15:12:43)

Prvi dobitnik Fitolata za januar mesec je Dunja Neca [sm=bravo.gif]

IZVORNA PORUKA: Dunja Neca

Fitolat tablete pijem 4m, od kad je beba imala 3m, tada sam dobila prvu menstruaciju posle porodjaja i mleko je pocelo da mi se smanjuje, ali zahvaljujuci Fitolat tabletama opet ima dovoljno mleka za moju bebicu,tako da dohranu ne moramo da koristimo, hvala Fitolat [sm=bravo.gif]





marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (7.2.2017 15:13:53)

Drugi dobitnik Fitolata za januar mesec je gugutka [sm=bravo.gif]

IZVORNA PORUKA: gugutka

Fitolat je jedan od proizvoda koji može pomoći da više majki u Srbiji doji. Trebamo se potruditi da što više majki za njega čuje i da ne odustaju od dojenja, jer je dojenje najbolje za bebe. Pričajte drugim mamama/porodiljama o Fitolatu, jer je zaista delotvoran!





marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (7.2.2017 15:14:12)


Treći dobitnik Fitolata za januar mesec je brbljivko [sm=bravo.gif]

IZVORNA PORUKA: brbljivko

Ja bih dala orden onome ko je izmislio fitolat tablete! Bio mi je spas zaista u prvim mesecima dojenja. Od starta je išlo traljavo, i da budem iskrena htela sam da odustanem od dojenja.
Krenula sam bila I sa adptiranim mlekom, ali mi je na prvoj bebinoj kontroli doktorka savetovala da probam sa fitolat tabletama. Iskreno, stvarno sam bila skeptična, ali sam ih ipak uzela ,
I bez imalo preterivanja već posle prve tablete jako brzo se osetilo ono fino nadolaženje mleka. posle par nedelja korišćenja količina mleka se lepo regullisala, beba je bila mirnija.
Prava je šteta što se o fitolatu jako malo zna, I što se ne preporučuje mamama već u školicama za trudnice I porodilištu kao izuzetna pomoć dojenju.





marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (7.2.2017 15:15:01)


Drage mame, čestitamo! Pošaljite nam na pp podatke: ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona.

Za uspešno dojenje [sm=bravo.gif]




Duškić -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (7.2.2017 15:24:29)

Iskreno, prvi put sad vidim kod Vas da postoje ove tablete. Bebac mi uskoro puni 7 meseci..a od pre par dana sam u ciklusu. Citam sve pohvale za Fitolat,!!!! Vas kvalitet je proveren , sto se tice delotvornosti i dobrobiti kod moje dece. Probacu sa zadovoljstvom ovaj proizvod 😆. Hvala sto postojite [sm=bravo.gif]




Dunja Neca -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (7.2.2017 21:57:38)

Hvala puno [sm=smiley2.gif][sm=smiley2.gif]




Dunja Neca -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (10.2.2017 12:27:04)

Upravo su stigle tabletice [sm=smiley1.gif]
Hvala jos jednom [sm=bravo.gif]




Mariya -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (21.2.2017 18:28:59)

Fitolat stigao hvala Brbljivko[sm=bravo.gif]




Mariya -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (7.3.2017 22:02:21)

Pošto mi mleko nakon porođaja nikako nije krenulo,rekla sam mužu da mi donese fitolat u porodilište. Prvu tabletu sam popila oko 18, drugu oko ponoći i u 5 ujutro mleko je krenulo i mališa je počeo lepo da sisa, da guta i naravno odmah je dobio i ma težini[sm=bravo.gif]




nikiteki -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (7.3.2017 22:27:01)

Za fitolat sam čula na ringeraji,biće nam od koristi.




Nastas -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (15.3.2017 13:26:35)

Moja beba uskoro puni 3 meseca...u tom periodu se javlja skok u razvoju...dojim svoju bebu i zelim sto duze da tako bude...nadam se da ce mi fitolat u tome pomoci..
😊




IvanaSK RR -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (18.3.2017 7:11:23)

Ja nisam koristila, ali drugarica jeste. Imala je velikih problema sa mlekom dok nije uzela Fitolat. Zahvaljujući njemu dojila je godinu ipo dana.




Sandra_n -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (27.3.2017 2:59:30)


Mame molim za savet moja beba ima 18 meseci,pumpam se tri puta dnevno ali sada vec uspem da ispumpam samo 45ml mleka po pumpanju,tako da za ceo dan skupim oko 150ml mleka pa razmisljam da li da prestanem sa pumpanjem ili da nastavim? Da li njoj uopste znaci nesto ta kolicina mleka? Znam da svi kazu da je najbolje dojiti do 2 godine zbog imunizacije i antitela ali ne znam da li ovako mala kolicina nesto znaci,pored mog mleka pije kravlje.Hvala




dunja RR -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (27.3.2017 3:42:46)

Sandra, zašto pumpaš? Ne znam da li radiš, pa se zato izmazaš, ti detetu slobodno daj ujutru, popodne, uveče da sisa, jer beba sama izvuče mnogo više mleka nego pumpica. Nemoj da odustaneš.

Ja sam sina dojila do 2 i po godine, ali na početku nisam mogla da izvučem ni 20 ml. Kasnije sam batalila pumpicu jer sam skontala da nije ista količina mleka koju izvučemo pumpicom i koju beba izvuče, i uspešno je dojio eto, dugo.





Sandra_n -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (27.3.2017 6:45:36)

Moja beba nece da sisa pa se zato pumpam...




dunja RR -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (27.3.2017 12:26:15)

Aha, to je drugo. Svaka ti čast, kada imaš strpljenja i snage!

Da li si probala Fitolat? Meni je puno pomogao oko nadolaženja mleka i povećanja količine, baš smo imali problema na početku, ali eto sredilo se. S je sisao 2, 5 godine, i sigurna sam da nam je Fitolat puno pomogao.




Mariya -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (28.3.2017 23:59:15)

Ti si Sandra baš istrajna, kad si rešila da dete do 2.godine pije tvoje mleko i ti se izmuzavaš iako ona više neće da sisa, i još i skupljaš mleko da ona pije,svaka čast! Ja bih odavno batalila i sisanje i pumpicu[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>