RE: Pelene (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


MamaNecaVo -> RE: Pelene (3.10.2017 15:41:49)

Ja sam se Ivnana usemila jer je moje dete nemoguce.[sm=smiley36.gif]
Moram da izguglam sta jos nude od gacica tj koji proizvodjaci.


I moj utisak je takav u vezi gacica pelena (cesto se borimo sa kandidom pa je povecan broj stolica uobicajna stvar kod nas) i bas sam se namucila dok nisam potrosila pakovanje.Doduse uzela sam Pampers broj 5 i rekla bih da su za pola broja vece od obicnih pelena.




Srecko47E -> RE: Pelene (2.12.2017 0:31:05)

Mi sada koristimo Pampers.
Nisam zadovoljna jer je beba stalno mokra.
Uzeli smo onaj novi sa kanalima.
Bebi pelena nije mala po velicini vec eto.

Pufies nam je sledeci na spisku




Mariya -> RE: Pelene (21.12.2017 0:52:38)

Nama 4 pufies više ne izdrži od kupanja pa do buđenja [sm=zmeden.gif] i uzeh mu 4+ i ta je procurela, i kad sam uporedila sa 4, meni su potpuno iste, nisam primetila razliku ni u širini, ni u dužini.




Maraj -> RE: Pelene (21.12.2017 10:50:03)

Meni pufies mnogo smrde. Da l ona farba od onih sara ili sta vec al nikako mi ne prija taj njihov misris.
Mi koristimo pampers




Sarav -> RE: Pelene (21.12.2017 11:37:01)

Na stranu reklama koja trenutno svima nama ide na živce [sm=smiley36.gif] Meni je Pampers nezamenljiv. Imamo oko 8 kg i još uvek nam je super trojka. Nešto smo dobili od grada kad sam se porodila i probala sam Tenera i Violeta i sve su nam propuštale, ali su i dosta grublje i kao da oblačim bebi karton.
Kad smo letos bili na moru potopim ja jednom P sa pampersom a ne onim gaćicama za kupanje i kad sam je izvukla iz vode imam šta da vidim - veća pelena od bebe[sm=jezicek.gif] I ranije su bile dobre, ali ove pelene sad sa tri kanala su fantastične [sm=bravo.gif]
E, da. Pelene kupujem u Aksi jer su stalno na nekoj akciji pa velika kutija 3 od preko 100 kom košta 1800-1900 din!




Anck Su Nmaun -> RE: Pelene (21.12.2017 12:38:10)

Ne znam jel smem da pisem da me Pampersovci ne banuju [sm=smiley36.gif]
Ja nisam ljubitelj Pampersa, mnoogo mi smrdi, uvek mislim dete se ukakalo.

Sad igrom slucaja kupila neke pelne u Rodi, 5-ca ogromna, nema sanse da se ispiskipreko kao sa ostalim . Uvek mu izbije napred koliko se nakupi.




emicaa -> RE: Pelene (21.12.2017 13:03:42)

ja i dalje kupujem Dm-ove i prezadovoljna sam.Sad smo presli na peticu,tanke a velike.jos nijednom nije bio mokar




MamaNecaVo -> RE: Pelene (21.12.2017 14:25:36)

Probala sam iz DE Pampers one gacice.
Mislim beba.[sm=smiley36.gif] Pa nase pelene i te inostrane su nebo i zemlja.Prvom prilikom mi stize jos nekoliko paketa,te pelene ovde vise ne da necu kupiti nego..Nije mi jasno kako moze biti tolika razlika u kvalitetu.


I da dopisem za one pelene sa reklame,baby lino ili kako vec (mrzi me da ustajem da proveravas tacan naziv)-ono je savrsenstvo.Pro tome 78komada je 1499don na akciji mekane,veci malo kalup,nema ojeda,nema propustanja..




vocicana -> RE: Pelene (22.12.2017 23:04:06)

Vise sam poludela od pelena. Koristimo nosicu, ali ne smem jos uvek da ga ostavljam bez pelene nocu. Sutra idem da kupim Predo pelene, akcija, muka mi je od kupovine . 48 kom 1000 dinara.




dddaca -> RE: Pelene (22.12.2017 23:12:15)

Meni se te Predo nikako nisu dopadale. Miris je bio tako intenzivan da sam neprestano razmisljala o kolicini hemije koju sadrze. Jedva sam cekala da ih potrosimo i da uzmemo druge




Rosita -> RE: Pelene (22.12.2017 23:40:07)

Pampers nisam kupovala, najcesce dm, pufis, evy baby. Potpuno nevezano za reklamu, pricam o iskustvu od pre 3 g. Ali ne mogu da ne komentarisem reklamu. Razumem narucioca, razumem forum tj. onog ko zaradjuje od reklama, ali nikako se ne slazem sa estradnom parolom da je i losa reklama ucinkovita. Mislim da za krug ovdasnjih konzumenata reklame prave kontraefekat. Drugim recima, u njihovom je interesu da redefinisu zahteve oko mesta i nacina distribucije reklame. Ali mene njihovi interesi ne zanimaju :)




vocicana -> RE: Pelene (22.12.2017 23:44:13)

Rosi, apsolutno se slazem, to si lepo rekla. Ali stalno neki problem. Ne mogu ni da se setam po gradu svaki cas za te pelene. Nesto je bro otisao ovaj paket zadnjih 10-tak dana, mozda neki dan vise. Puffies je super nama bio, nije mi se osecao, nikada bebac nije bio mokar. Ne znam vie, racunam da cemo d aih skidamo i da ce biti ok.




Maraj -> RE: Pelene (23.12.2017 8:45:04)

Apropo pampers reklame ...
Ja sam ubedjena da niko na forumu nije pogledao reklamu. Toliko je iritantna. Pa ni ja. Ako gresim recite...

Opet kazem, mi koristimo pampers i ostajemo pri tom. Samo u Aksi ih kupujemo jer su uvek na nekoj akciji




choopa choops -> RE: Pelene (23.12.2017 21:55:58)

Mi smo konačno prije nekoliko izbacili pelene, poslije svih muka, ali joj i dalje stavljam noću (Bambo naravno) za svaki slučaj, iako je suva svako jutro.




vocicana -> RE: Pelene (25.12.2017 8:07:28)

Jao Choopo, ja jedva cekam taj momenat. Veruj mi. Uzela sam Tenera pelene, mada sam ga juce bas forsirala, ceo dn smo bili suvi, svakih sat vremena nosa, nadam se da konacno to vise izbaci. Bar preko dana[sm=zmeden.gif]




wivern -> RE: Pelene (25.12.2017 22:48:49)

Poslednje pelene koje sam kupovala za M su bile one delhaize pelene iz maxija. I super su, bas sam bila zadovoljna.




MamaNecaVo -> RE: Pelene (26.12.2017 15:03:22)

Babylino su nove u koje se kunem.
Do nedavno je to bio babylove iz DM a ove su ih prevazisle.




vocicana -> RE: Pelene (27.12.2017 15:06:53)

Nevena u Grckoj sam ih videla, teska sam curka ispala sto ih nisam kupila.
Sada ne propisava ove Tenera, a tada kada smo sa mora dosli, ono je bilo strasno, posle podne posle spavanja, ujutru posle noci, katastrofa sa mokrim stvarima, prali smo bodice ja msm na 4 dana, non stop je sve bilo upiskano. Sada cemo videti kako ce i sta biti.




MamaNecaVo -> RE: Pelene (27.12.2017 15:13:57)

Meni su bas super,pisala sam kolikih problema sa pelenama imamo.
Slobodno ih uzmi,Tempo je nekako najpovoljniji.Ono veliko,duplo pakovanje je oko 1500.




vocicana -> RE: Pelene (27.12.2017 15:15:59)

Nemamo Tempo vise [sm=smiley19.gif] ali cim se budem makla iz Krusevca, idem i trazim. Tnx




MamaNecaVo -> RE: Pelene (27.12.2017 15:18:45)

Nema na cemu.
Ima ih svuda,ali je tu najpovoljnije.
Cenoteka recimo prikazuje poredjenje cebe samo za stanard pakovanje.





mama Jo -> RE: Pelene (21.2.2018 22:29:37)

Bambo - ostali smo im verni....




Sarav -> RE: Pelene (21.2.2018 22:33:00)

Prešli smo sa Pampersa na Baby love i vrlo sam zadovoljna. Jednako dobro upijaju i što je najbitnije nema ojeda.




Srecko47E -> RE: Pelene (22.2.2018 0:00:12)

Mi smo uzeli Bambo al nista posebno.Bile su na akciju u univeru




Dora89 -> RE: Pelene (1.3.2018 12:20:06)

Pampers kutiju, uvek je u nekom od marketa na akciji, samo treba pročešljati u kom, a i u "Benu" je uvek ispod 2000.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>