RE: Pelene (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


vonavoj -> RE: Pelene (6.4.2020 22:31:06)



IZVORNA PORUKA: nata11

A koja je cena  dm pelena? Jesu jeftinije od pampersa? 




1600din su..5ca ima 72kom...jeftinije su od pampersa..kutija nije na akxiji cesto..sad sy pakovanja bila po 715din,36kom.




Nevenaa -> RE: Pelene II deo (11.4.2020 11:01:13)

Mama i beba pelene su dobre, 54 komada, 700 dinara  a odlicne 





Nevenaa -> RE: Pelene (11.4.2020 11:02:26)

Takodje su dobre i vlazne maramice proizvodjaca mama i beba





Kaca 123 -> RE: Pelene (26.8.2020 17:04:57)

Da li neko ima iskistva sa turtles pelenama? Izasla mi je njihova reklama 80 pelena 1300 din ili 999 din ako narucis 3 pakovanja?





dunja RR -> RE: Pelene (28.8.2020 13:04:26)

Žene, da li veličine Pampersa odgovaraju npr Lily pelenama, ako neko zna?
Lilli uzimamo 5, uskoro će trebati 6. Sada smo u Bosni i kupili jutros 5 Pampers, nisam još otvorila, da li zamenim za 6, da li je Pampers manji?




lesli -> RE: Pelene (28.8.2020 20:17:33)



IZVORNA PORUKA: dunja RR

Žene, da li veličine Pampersa odgovaraju npr Lily pelenama, ako neko zna?
Lilli uzimamo 5, uskoro će trebati 6. Sada smo u Bosni i kupili jutros 5 Pampers, nisam još otvorila, da li zamenim za 6, da li je Pampers manji?



Dunja, sta pise na pampersu za kilazu?Ja bih se po tome ravnala.Mi smo koristili bambo pelene i pampers mislim da je veci u odnosu na njih.Kada smo prelazili na bambo 4, po kilazi je bila za pampers 3 (gledala sam onaj pure).




dunja RR -> RE: Pelene (28.8.2020 22:08:09)

Hvala Les, po kilaži se uklapamo, piše do 16, na znam sad koliko M ima, možda 13-14.
A ove Lilijeve koje inače koristimo imaju nešto veći opseg, od-do, one su do 20. M jeste krupna i visoka, pa se zato razmišljam, ali ok, načeću, biće valjda ok.




doramar11 -> RE: Pelene (28.8.2020 22:48:44)

Pa jeste Pampers manji. To naravno ne znaci da nece moci da udje u peticu..




lesli -> RE: Pelene (29.8.2020 22:48:12)



IZVORNA PORUKA: dunja RR

Hvala Les, po kilaži se uklapamo, piše do 16, na znam sad koliko M ima, možda 13-14.
A ove Lilijeve koje inače koristimo imaju nešto veći opseg, od-do, one su do 20. M jeste krupna i visoka, pa se zato razmišljam, ali ok, načeću, biće valjda ok.




M ima 13-14kg? 😁Mi punimo 2 i imamo 12tak 😅Treba ici kod pedijatra i vec se polako psihicki spremam da slusam ono “super je ona, ali mogla bi biti malo krupnija” 🤦‍♀️Sa pelenama smo zavrsili na broju 4.
A sto se pampersa tice, ja bih rekla da ce joj 5 biti ok.Za 6 ti je verovatno na nekoj donjoj granici, ne znam da li bi joj landarale i samim tim curilo iz njih.




Maruska15 -> RE: Pelene (30.8.2020 10:01:39)

Lesli i mi u nedelju punimo 2,a imamo 12 kg. 😃 Mi ovde koristimo pelene br 7 😮 Znaci tacno kad dodjemo u Srb necu znati koji br da uzmem niti koje pelene...





Misha i Ljisha -> RE: Pelene (30.8.2020 13:14:37)

Ahha jaooo uzmes 4 ili 4+ 


Mi nosimo bambo 6 i male su. Pardon nosili. Skinuli sko pelene jer je bilo ili da deran smrsa ili da skida pelene. Ima 2 god i 4 meseca i 18 kg. Tenkista ali nije debeo. Sto kaze dr on je sav nabijen i gust




dunja RR -> RE: Pelene (30.8.2020 13:25:10)

Les, jeste, 5-ica je super, idealna. Milsim da je sada negde na 13kg, jer je imala 12 pre par meseci, ali izrasla je puno u visinu, izgleda kao dete od 2 godine, vidim kada se igra sa dvogodišnjacima, često je viša od njih. Sećam se da je naš fizijatar u Sokobanjskoj kada sam je pitala zašto tako nepsretno hoda, prokomentarisala, pa ogromna je. A nije debela uopšte. Ali i dalje nespretno hoda, nema težište u pupku, samo se klati, prohodala pre 3 meseca.

IZVORNA PORUKA: lesli



IZVORNA PORUKA: dunja RR

Hvala Les, po kilaži se uklapamo, piše do 16, na znam sad koliko M ima, možda 13-14.
A ove Lilijeve koje inače koristimo imaju nešto veći opseg, od-do, one su do 20. M jeste krupna i visoka, pa se zato razmišljam, ali ok, načeću, biće valjda ok.




M ima 13-14kg? 😁Mi punimo 2 i imamo 12tak 😅Treba ici kod pedijatra i vec se polako psihicki spremam da slusam ono “super je ona, ali mogla bi biti malo krupnija” 🤦‍♀️Sa pelenama smo zavrsili na broju 4.
A sto se pampersa tice, ja bih rekla da ce joj 5 biti ok.Za 6 ti je verovatno na nekoj donjoj granici, ne znam da li bi joj landarale i samim tim curilo iz njih.






lesli -> RE: Pelene (30.8.2020 22:59:53)



IZVORNA PORUKA: Maruska15

Lesli i mi u nedelju punimo 2,a imamo 12 kg. 😃 Mi ovde koristimo pelene br 7 😮 Znaci tacno kad dodjemo u Srb necu znati koji br da uzmem niti koje pelene...






Maruska, bambo 4orka ce joj biti dobra.Mi smo nedavno izasli iz pelena, ali smo njih koristili poslednje. Tvoja i moja cera su po “gabaritu” tu negde...To je taj septembar 2018, izgleda 🤣Mozes da ih narucis sa sajta uvoznika. Kucaj u google bambo pelene. Donose na kucnu adresu. Isporuka je besplatna da li za 1 ili 2 velika pakovanja.A ima ih i u Aksi. U Nisu verovatno ima i neka Roda/idea/merkator, mozes i tamo da ih kupis.




Maruska15 -> RE: Pelene (2.9.2020 12:43:09)

Lesli hvala na predlogu. Kad budemo doslu svakako cu njih da uzmem . Svejedno necemo dugo biti tu. Nego kako ste uspeli da skinete pelene? Moja N je samo jednon piskila i kakila u nošu. Dobila je i kinder jaje, ja sam se radovala kao blesava.. i od tada nece da vidi nošu.  Na adapter nece,i bas ne znam kako cemo. A pocela je da se ojeda dole,pa bih ja sto pre da se manemo pelena.





vonavoj -> RE: Pelene (2.9.2020 13:12:52)

Samo je do tvoje odluke i strpljenja..skines pelene...u gacice i nudis joj da piski na svakih sat vremena..kad se bude upiskila,objasni joj da ne sme,gde se piski..nema vracanja pelena.





lesli -> RE: Pelene (2.9.2020 13:20:34)

Maruska, napisala sam ti u temi skidamo pelenu. Podugacko je, ali procitaj verujem da ce ti znaciti.Ja sam odgledala neke tutorijale na yt i procitala neke clanke i to me bukvalno osvestilo sta da radim i kako.Mozes i da odgledas, ako ti je tako lakse.Probaj sa pretragom “montesori potty training” na yt.




mikica88 -> RE: Pelene (1.10.2020 0:43:40)

Bambo pelene bas hvale. Seka mi sa sajma donela violeta pelene, uzorke.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]