RE: Pelene (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


emicaa -> RE: Pelene (28.8.2016 7:30:15)

I mi smo trenutno na pampersu,kupujemo u njemačkoj pa nam i nisu skupe.




vocicana -> RE: Pelene II deo (28.8.2016 7:41:02)

Sanjalice, Ivana, Predo i Slippers radi ista firma kao i Evy baby, odlicne su SSlippers dobila sam 4 pelene gratis. U Krusevcu ih svaka radnja sa kucnom hemijom ima. U apotekama ih nikada ne uzimam jer su marze velike, bas mi se gadi nekada razlika u cenama, a sada sam bila u problemu jer nema 3. Zvala sam juce distributera odmah, da vidim da li je to neka fora marketinska ili stvarno nemju na lageru. Postavicu sliku kada budem uzela. Inace Predo brand jako podseca na Pampers one bele u pakovanju, vrlo je slicno, da Premium Care, takva je kesa. Javljam utiske, u toku nedelje.
Nekazem da je Pampers bzv, daleko od toga, ali broj komada i cena...[sm=zmeden.gif]




IvanaSK RR -> RE: Pelene II deo (1.10.2016 22:45:53)

Voci, ja ih nisam vidjala [sm=zmeden.gif]
Mi za sada koristimo Evy pelene i zadovoljni smo.




wivern -> RE: Pelene II deo (1.10.2016 23:10:45)

E ja sam bila prinudjena da kupim Delhaize-ove pelene i odlicne su. bas sam se prijatno iznenadila.




vocicana -> RE: Pelene II deo (2.10.2016 7:51:42)

Wiv to su Care pelene? Kakve su?




wivern -> RE: Pelene II deo (2.10.2016 8:44:41)

Extra. Baš, baš dobre. Iznenadila sam se prijatno, kupicu ih opet.




veselicaa -> RE: Pelene II deo (2.10.2016 12:16:19)

Mi smo za bolnicu uzeli jedno malo pakovanje Violeta pelena.I nisu lose,ne propustaju iako smizla napuni pelenu.Trenutno joj koristim pampers beli,premium a imam jos 3 pakovanja Violeta pelena,dobili sada na babinama.Jos uvek nisam odlucila koje cemo da koristimo,imam i jedno pakovanje Evy baby sto sam ovde osvojila na rr,bas me zanima kakve su one.




IvanaSK RR -> RE: Pelene II deo (2.10.2016 12:22:03)

Veselice, ja sam odmah otvorila to pakovanje sto sam ovde dobila i nemam nikakvih primedbi [sm=bravo.gif]




veselicaa -> RE: Pelene II deo (2.10.2016 12:33:48)

Mi moramo da sacekamo jos malo,trojku sam dobila(to sam i trazila)jer smo dobili dosta pelena br. 2.




amelia -> RE: Pelene II deo (2.10.2016 12:54:09)

ja u zadnje vreme bas experimentisem sa pelenama i mozda smo zbog toga dobili osip koji je izgledao djavolski da mu se oljustila guza i pisa [sm=smiley19.gif] jos uvek je ostalo malo crvenila izmedju nogu valjda ce se brzo povuci. koristila sam pampers baby dry i proggresi onda chicco mm ih uzeo na snjizenju onda cresendo pelene coop ih proizvodi. nijedne nisu lose ali nam najvise odgovaraju pampers proggresi.
zaporavih da kazem mislim cak sam sigurna da smo dobili osip zbog nekih activ pelene koje su grozne. nestalo nam na odmoru pa je mm uzeo ove i odmah mi se nije dopao ni na izgled [sm=zmeden.gif]




serpica -> RE: Pelene II deo (2.10.2016 12:59:13)


IZVORNA PORUKA: veselica

Mi smo za bolnicu uzeli jedno malo pakovanje Violeta pelena.I nisu lose,ne propustaju iako smizla napuni pelenu.Trenutno joj koristim pampers beli,premium a imam jos 3 pakovanja Violeta pelena,dobili sada na babinama.Jos uvek nisam odlucila koje cemo da koristimo,imam i jedno pakovanje Evy baby sto sam ovde osvojila na rr,bas me zanima kakve su one.




Evy baby su oooodlicne,nema ojeda,ne propustaju,ma super,neces da pogresis,vrlo cesto su i na akciji,a i kad nisu cena im je ok. Mi koristimo vec duze vreme..




veselicaa -> RE: Pelene II deo (2.10.2016 13:03:02)

Jeste Serpi,u Aksi su cesto na akciji,mm se bas dopala cena jos da ih N testira i odobri [sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Pelene II deo (2.10.2016 14:16:33)

Ja sam boki koristila pelene iz maksija,dobre su.




Divnica -> RE: Pelene II deo (2.10.2016 14:43:21)

Ja deci samo Pampers , ostale nisam ni probala nijedne i ne znam kakve su , a Pampers su odlicne [sm=smiley1.gif]




isidora88 -> RE: Pelene (2.10.2016 15:23:27)

Mi koristimo pampers premium care i ponekad active baby, zadovoljna sam, ne propustaju, pufies nam nisu odgovarale. Care pelene iz Maksija nisu lose, ali nisu nesto povoljne pa mi je bolje da uzmem pampers koji mi je lepsi i meksi od care pelena.




Anck Su Nmaun -> RE: Pelene (14.10.2016 21:00:50)

Pampers mi mnoooooogo smrde, a i vec par noci su probile. Pa mu stavljam 4 za noc.
Jako hvale Pufis (valjda se tako pise) kad potrosim ova dva paketa sto imam prelazim na njih, a i jeftinije dosta od Pampersa.




Maraj -> RE: Pelene (14.10.2016 22:02:51)

Pufis smrde bas bas. Valjda ova boja iz njih isparava , valjda sto su sarene
Ne znam bas mi se ne svidjaju. Bele pampers su super i bamboo




Animsaj9 -> RE: Pelene (14.10.2016 22:46:11)

Mi koristimo Pampers od prvog dana, ja sam zadovoljna , nekad premium care , ali uglavnom se uvek nesto nadje na akciji




vocicana -> RE: Pelene (14.10.2016 22:49:13)

Mnogomi smeta miris Evy baby pelena, ali koristim akcije, trenutno i dalje moj favorit Babylove pelene, nisu me izdale.




choopa choops -> RE: Pelene (15.10.2016 0:05:43)

Ja koristim Bambo ( od ljetos čini mi se )s obzirom da mala ima urinarne infekcije, ne postoje druge "prirodne" kod nas da se kupe, a ona je još nezrela za navikavanje na nošu. Ali, ljetos mi ostavi prijateljica iz Njemačke one Pampers što se navlače kao gaćice,skoro cijeli paket joj je ostao od maloga pa da ne baci. I par puta mi nestalo Bambo, i stavila sam joj te. EVo ja ne znam...možda ja imam drugačije čulo mirisa, ali meni one i dalje bazde [sm=zmeden.gif] Do sada sam mislila da je to vezano samo za Pampers sa našeg tržišta, al eto vala i ove iz Njemačke meni smrde.

ASN ja se ne sjecam vise za Puffies kakve su nam se pokazale. Toliko smo ih isprobali da sam zaboravila koje su nam bile dobre?

Te EVy baby kod nas ni nemaju koliko mi se čini.[sm=zmeden.gif]




veselicaa -> RE: Pelene (15.10.2016 0:11:23)

Choopo mi smo A koristili te kao gacice sto se navlace i ne secam se da su smrdele.I A. i S. sam samo Pampers koristila,nijedne druge nismo i ne secam se da su lose.Evo i sada koristimo Violeta(dobili smo dosta pakovanja na babinama) a pre toga pampers premium care i odlicne su.




Trcosava -> RE: Pelene (15.10.2016 5:57:31)

Svuda pođi, Lumpiju se vrati. Ja sa Lukom i dalje korsitim Lumpi. Na žalost i one su se promenile, ali odnos cena i kvalitet su i dalje ok. Još sad petkom imamo 25% popusta na jedan proizod pa većinom iskoristim njega na veliko pakovanje.
Pampers smrdi. Tj pampers kao pampers ne smrdi, ali u kombinaciji sa urinom/stolicom je katastrofa. Ni maramice ni pelene ne koristim.
Sve mi je Lumpi, eventualno uzmem maramice u DM-u.




Anck Su Nmaun -> RE: Pelene (15.10.2016 6:31:29)

Ni ja maramice, od prvog dana Becutan koristimo. A sa Pampresom nikad nisam bila nesto posebno zadovoljna. Koliko puta smo mislili da se ukakio kako smrde.
Lumpi smo koristilil kad su vec bili vece sa oko god. I secam se da smo bili zadovoljni.
Evy baby nam nisu odgovarale.i




mamica 91 -> RE: Pelene (15.10.2016 10:26:17)

Molfix bez mana, i lumpi su super, ali su skuplje od Molfixa, meni deca bas imaju osetljive guze, a od pampersa su bile kao kod majmuna




choopa choops -> RE: Pelene (15.10.2016 15:21:35)

Ja plaćam Bambo oko 15,50e(54kom) i dobijem gratis valzne maramice (80kom). Stvarno su skupe, ali sta cu kad moram. Nadam se da cemo ih se uskoro riješit, jedva cekam! [sm=zz_giggle.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>