RE: Kakva kolica??? III deo (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


bubulence -> RE: Kakva kolica??? III deo (11.3.2019 17:16:19)

Nato bas lepo izgledaju!

I meni je ludost dati previse para za kolica, cak i da dete provodi 10 sati dnevno u njima, nema potrebe dati bogatstvo




veselicaa -> RE: Kakva kolica??? III deo (11.3.2019 19:25:14)

Nato super su [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




pari -> RE: Kakva kolica??? III deo (11.3.2019 19:31:45)

I meni se svidjaju!




dunja RR -> RE: Kakva kolica??? III deo (23.3.2019 18:36:47)

Nato, dopadaju mi se, samo što mi je jaje višak. Imam jaje od S kolica.

Ovo jaje na tvojimkolicma, koliko dugo može da se koristi kao sedište, šta mislite?
Vidim kilažu, ali ja imam utisak kod ovog jajeta što ja imam da jako brzo prerastu. S već sa 4 mesca , možda i manje, nije tu moga da stane.


Da li su ovo ista kolica kao tvoja, samo bez jajeta? KLIK



I da li neko ima iskustva sa ovakvim kolicima CAM, nisu skupa, cenovno su u rangu sa Natinim, pa me zanima da li su ok , ili je bolje da uzmem kao Natina. Jedino što su dOsta lakša od Ntainih, što mi odgovara jer do lifta imam jedan deo stepenica gde moram da nosim KLIK


Ili ovakva KLIK


Ili ovakva KLIK




nata11 -> RE: Kakva kolica??? III deo (23.3.2019 19:18:41)

Dunja da to su ta ista samo bez sedista.


Stvarno ne znam, nemam iskustva koliko bi inace beba koristila jaje. Verovatno ne dugo ako se rodi krupna i duga. 
Ja sam i ova gledala ali mi uzivo delovala neudobno za novorodjence. Mada verovatno imas kupiti onaj dodatak. 






nata11 -> RE: Kakva kolica??? III deo (23.3.2019 19:21:34)

Zaboravih...


Znas sta mi se ne svidja. Bas su dole kod tockova siroka. E sad ja ne idem u prodavnicu (sem u vece markete gde su mi ok) i u kuci sam, imam 3 stepenika. 
I mada se lako sklapaju nisu bas laka sto i sama vidis. 




pari -> RE: Kakva kolica??? III deo (23.3.2019 19:23:42)

Meni su ova cam super,sva 3 modela




bubulence -> RE: Kakva kolica??? III deo (23.3.2019 19:28:07)



IZVORNA PORUKA: nata11

Dunja da to su ta ista samo bez sedista.


Stvarno ne znam, nemam iskustva koliko bi inace beba koristila jaje. Verovatno ne dugo ako se rodi krupna i duga. 
Ja sam i ova gledala ali mi uzivo delovala neudobno za novorodjence. Mada verovatno imas kupiti onaj dodatak. 





Starija cerka koristila 7 meseci (bucka i dugacka), mladja do skoro 11, mada ona moze i sada sa 4 god da stane u njih 😂. Ja ne znam u cemu drugom i moze da se vozi beba osim u jajetu... 




pari -> RE: Kakva kolica??? III deo (23.3.2019 19:31:20)

Meni je T u jajetu,evo sad ce 10 meseci...Mozda zavisi od velicine jajeta...




dunja RR -> RE: Kakva kolica??? III deo (23.3.2019 19:55:24)

Pa to, ali što Bubulence reče, ne znam u čemu voziti onda. Mi nemamo auto, pa nam sedište nije ni trebalo, ali da jeste, ja ne znam gde bi S vozili, jer kažem jaje je brzo prerastao, ali S jeste bio krupan. Jaj esmo koristili par puta za taksi, za odlaske kod dr, za iznošenje iz porodilišta za S i M.

Ček, na koji dodatak misliš, kd Cam?
Kakav dodatak?

IZVORNA PORUKA: nata11

Dunja da to su ta ista samo bez sedista.


Stvarno ne znam, nemam iskustva koliko bi inace beba koristila jaje. Verovatno ne dugo ako se rodi krupna i duga. 
Ja sam i ova gledala ali mi uzivo delovala neudobno za novorodjence. Mada verovatno imas kupiti onaj dodatak. 








veselicaa -> RE: Kakva kolica??? III deo (23.3.2019 20:07:20)

Nina se vozila bas dugo u jajetu,posle prvog rodjendana je presla u sediste.




dunja RR -> RE: Kakva kolica??? III deo (23.3.2019 20:09:59)

Mi smo danas bekanu vodili u šetnju, prvi put, bili smo nekih sat-sat i po napolju, prespavala je.
Vozili smo je u S kolicima, i ona funkcionišu, ali mi deluju da neće dugo, pritom su se gore raspala, dole korpa pocepana itd. Mm me uveravao da su ok, on ih je kao sredio dok sam bila u bolnici. Međutim, baš su ofucana i razdrndana. Najviše bi da joj uzmem nova, jer mi smo stalno napolju, tj. bićemo, još i često putujemo, stvarno mi trebaju iole ok kolica, da ne razmišljam da mi će raspasti u šetnji.
Ova S nisu bila skupa, a stvarno su služila, toliko su prešla, da ja ne bi mogla ni da opišem, S je bukvalno bio po 15h dnevno napolju, a kolica smo koristili do nepune 2 godine, jer on je prohodao sa 18m. Prešla su ne znam koliko stotina kilometara. Ja ne znam uopšte kako ona i idu još [sm=smiley36.gif]




bubulence -> RE: Kakva kolica??? III deo (23.3.2019 20:13:11)

Dunja, mi smo imali kisobran kolica CAM i bila su savrsena . Mislim da kod njih nema greske. Mislim da je Ana imala neka slicna za Mareta...

Stvarno, svi koji su uzimali CAM su imali samo reci hvale




dunja RR -> RE: Kakva kolica??? III deo (23.3.2019 20:15:19)

Bubi, ja bi rekla da sam isto čula ok iskustva, međutim koleba me baš ovo šta Nata kaže, da deluju neudobna za bebu.
Moraću da odem do Mende da pogledam.




nata11 -> RE: Kakva kolica??? III deo (23.3.2019 20:43:11)

Mislila sam na dodatnu podlogu za bebu. Ova Matrix to imaju.







nata11 -> RE: Kakva kolica??? III deo (23.3.2019 20:44:12)

Ako hoces islikacu ti sutra sve detalje pa ti saljem na FB. Sorry sada sam vec legla glava me uzasno boli.







lesli -> RE: Kakva kolica??? III deo (23.3.2019 21:58:00)

Dunja mi smo dobili cam compass na poklon. Lepa su i lagana. Ona cela su kao ram od “velikih kolica” tj oko 7kg. Kompaktno se sklapaju i deluju stabilno. Napolju ih nismo probali, za sada samo po kuci. Ona cekaju test napolju kada odemo na prvo putovanje.
Jedino je navlaka za noge tanka, ali ti nije neophodna jer ide toplo vreme, a na zimu ces je upakovati u neki skafander i po potrebi pokriti nekim cebetom.




lesli -> RE: Kakva kolica??? III deo (23.3.2019 21:59:31)

Jedino se navlaka skida sacuvaj boze tesko. Ja sam nasa prala i pokajala se sto sam se odlucila na tak korak




isidora88 -> RE: Kakva kolica??? III deo (23.3.2019 22:18:08)

Dunja pogledaj Joie Litetrax kolica. Odlicna su, mi ih imamo, lagana, sklapaju se jednom rukom u jednom potezu, bez problema sklopis kolica dok drzis bebu u drugoj ruci. Pogledaj klipove na yt. Mi imamo ovakva,saljem sliku[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/1971172-2018.jpg[/img]




Tiziana -> RE: Kakva kolica??? III deo (24.3.2019 16:49:24)

Dunja, mislim da treba da eliminises kolica sa sva 4 mala tocka. po pravilu se takvim kolicima tesko manevrise sto je beba teza.

mi smo od mog brata sina nasledili Jane kolica. vozio se on(napominjem zive na moru, stalno napolju, drndali ih po plazi) pa moje dvoje dece jedno za dugim. na kraju su pukla i to rucka jer se moje starije kacilo na njih pa sam ih gurala oboje sa sve teretom izprodavnice itd. Protom su bila i siroka. imala su 3 velika tocka. po plazi bez problema guranje bez ikakvog napora. po snegu takodje. Takvih vise nema, ali sam htela da kazem kad su kolica kvalitetna uz svo akanje mogu i troje dece da izdrze. tebi sad svakako ne trebaju neka takva jer ti je S vec veliki, ali nemoj da kupis neka koja ce da ti se smuce posle 2m jer su se razdrndala.




Misha i Ljisha -> RE: Kakva kolica??? III deo (24.3.2019 18:21:55)

Evo P nece vise kolica. Vristi. Tako je i d kad je prohodala. Znaci iz dva puta nama kolica sluIla 2 puta po pola godine. Strasno. Da Sendi nije izgrizla kopcu mogla bi ih prodati kao nova. Jedino sam srecna sto nismo dali silne novce na njih vec uzeli neka najobicnija





Ana RR -> RE: Kakva kolica??? III deo (24.3.2019 18:29:14)

Dunjči, da ti prodam naša Cam [sm=smiley36.gif] teško da će nam ikad više trebati [sm=smiley36.gif]




Sanidej -> RE: Kakva kolica??? III deo (24.3.2019 20:42:14)

Chicco kolica su dobra i izdrzljiva. Srednja klasa. Trece dete ih uveliko koristi i bas su se lepo isplatila.




dunja RR -> RE: Kakva kolica??? III deo (24.3.2019 23:54:25)

Les, to su ova? KLIK

Da li ti deluju udobno za bebu? u Smislu da ih koristim svaki dan za šetnju.

Vi ste ih namenili samo za putovanja, ne za svakodnevnu upotrebu? Izvini što te pitam to, opet apropo ove udobnosti :)

IZVORNA PORUKA: lesli

Dunja mi smo dobili cam compass na poklon. Lepa su i lagana. Ona cela su kao ram od “velikih kolica” tj oko 7kg. Kompaktno se sklapaju i deluju stabilno. Napolju ih nismo probali, za sada samo po kuci. Ona cekaju test napolju kada odemo na prvo putovanje.
Jedino je navlaka za noge tanka, ali ti nije neophodna jer ide toplo vreme, a na zimu ces je upakovati u neki skafander i po potrebi pokriti nekim cebetom.





dunja RR -> RE: Kakva kolica??? III deo (24.3.2019 23:55:03)

Isi, baš dobro deluju! Gde si ih ti uzela?

IZVORNA PORUKA: isidora88

Dunja pogledaj Joie Litetrax kolica. Odlicna su, mi ih imamo, lagana, sklapaju se jednom rukom u jednom potezu, bez problema sklopis kolica dok drzis bebu u drugoj ruci. Pogledaj klipove na yt. Mi imamo ovakva,saljem sliku[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/1971172-2018.jpg[/img]





Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>