RE: Kakva kolica??? III deo (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


emicaa -> RE: Kakva kolica??? III deo (27.3.2019 8:45:29)

Dora je u novembru ali smo ciju zimu set_ali.Dkbrk se obucemo i idemo.Moze joj samo goditi svjez vazduh,naskoditi nece sigurno




mirana1 -> RE: Kakva kolica??? III deo (27.3.2019 9:02:47)

Ma zasto ne i njima prija. Naravno ne kad je puno hladno .
Udobna ususjana kolica i u setnju drage.




popkica bebic -> RE: Kakva kolica??? III deo (27.3.2019 15:30:11)

E, pa, nije tema, ali ne može svako zimi da skita. 😁Mi živimo na planini. Kad ovde okuje sneg, jedino motorna kolica da nadjem. Inače su i moja deca rođena, prvo u oktobru, ako drugo u februaru, ali ne preferiram rane šetnje. Ako se baš i šetamo, bebu držim u rukama ili u kengur nosiljci. 





lesli -> RE: Kakva kolica??? III deo (27.3.2019 20:09:59)

Uh, nezgodno. Nasa su isla i po snegu. Doduse, nije bilo metar istog. A kada smo razmisljali o set_nji kada je pao sneg, bilo je ili kolicima ili nikako. Bili nas je strah da se ne okliznemo sa njom u rukama/kenguru.




dunja RR -> RE: Kakva kolica??? III deo (28.3.2019 13:17:18)

Mame, hvala puno na svim savetima, divne ste.

I dalje nemam pojmašta činiti, dopadaju mi se ova Isidorina, lagana su, i imaju sve.
Cam mi ej super, samo eto odustadoh od ove jefttinije varijante, jer zaključih na osnovu vaših komentara da nisu baš udobna,a ova što Les ima su super, ali mi deluju teško, moja zgrada ima visoke stepenice, stara zgrada, iskilavim se do lifta, iako nema puno stepenica. A tek ako ne tadi lift, uh ..







lesli -> RE: Kakva kolica??? III deo (28.3.2019 17:01:29)

Dunja, ja ih vucem preko zadnjeg tocka i isto tako spustam. Ulaz nema rampu, a ima 6 stepenika do ulaska u zgradu. I slicno radim kad naidjem na neko stepeniste, a odgovara mi da bas tu prodjem, a to je jedini nacin npr. Lift imamo i to jedan, raspali, ali samo jednom nije radio za ovih 6-7 meseci i tada je mm bio sa nama tako da je on otkacio nosiljku (u toj varijanti su kolica najteza definitivno) i odneo je bebusku u njoj do stana, a ram od kolica ostavio u prizemlju pa se vratio po njega.




dunja RR -> RE: Kakva kolica??? III deo (15.4.2019 13:23:54)

Dobili smo ih, jupii [sm=bravo.gif]
Tj. nisu još stigla, ali stižu uskoro :)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Isi, baš dobro deluju! Gde si ih ti uzela?

IZVORNA PORUKA: isidora88

Dunja pogledaj Joie Litetrax kolica. Odlicna su, mi ih imamo, lagana, sklapaju se jednom rukom u jednom potezu, bez problema sklopis kolica dok drzis bebu u drugoj ruci. Pogledaj klipove na yt. Mi imamo ovakva,saljem sliku[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/1971172-2018.jpg[/img]







nata11 -> RE: Kakva kolica??? III deo (15.4.2019 13:28:15)

Super izgledaju. U zdravlju koristili. 💛





eca89 -> RE: Kakva kolica??? III deo (15.4.2019 13:42:44)

Dunja, bas su divna, da uzivate❤️




dunja RR -> RE: Kakva kolica??? III deo (15.4.2019 23:30:42)

Hvala drage [sm=smiley27.gif], jedva čekam sada šetkanja, kada krene lepo vreme.

Isi, hvala na preporuci, a svim mamama na savetima :)



Nego. gde da gledam torbu neku, da je ok, jer Savinu mi ukrali na Tašu, pre par godina [sm=hudicek1.gif]




emicaa -> RE: Kakva kolica??? III deo (16.4.2019 8:05:42)

Dunja ja nih prije ruksak nego torbu.




lesli -> RE: Kakva kolica??? III deo (16.4.2019 9:41:28)

Ukrali su ti torbu od kolica?! Boze, ne verujem u kakvoj zemlji zivimo 😔😤
Dunja, pogledaj na mendinom sajtu? Ili aksa, dexyco eventualno. Mi smo uz kolica dobili torbu, ali vidim da menda prodaje i zasebno. Nasa jedino ima manu sto nema nikakvu pregradu unutra. Da kupujem odvojeno to bi svakako bio kriterijum. A mozes i ruksak sto kaze Emica. Imaju meke u mendi, pa baci pogled ;)
Ps. Kolica su super :)




dunja RR -> RE: Kakva kolica??? III deo (16.4.2019 12:52:06)

Les, da, ukrali torbu, skinuli sa kolica, dok je mm bio na Tašu sa S. U torbi bile pelene, flašica, maramice ..

Inače, posle smo saznli da postoji "tašmajdanska mafija", ordiniraju po Tašu, vrebaju roditelje koji trče za decom, i kradu torbe [sm=hudicek1.gif]




dunja RR -> RE: Kakva kolica??? III deo (16.4.2019 12:54:16)

I hvala vam, pogledaću sdaa torbe. Ovu pto su nam ukrali smo isto onomad dobili uz kolica, ali nije imala pregradu, a ni rajfešlus, pa me to nerviralo.




lesli -> RE: Kakva kolica??? III deo (16.4.2019 13:04:43)



IZVORNA PORUKA: dunja RR

Les, da, ukrali torbu, skinuli sa kolica, dok je mm bio na Tašu sa S. U torbi bile pelene, flašica, maramice ..

Inače, posle smo saznli da postoji "tašmajdanska mafija", ordiniraju po Tašu, vrebaju roditelje koji trče za decom, i kradu torbe [sm=hudicek1.gif]



Uzas 🤮




Ana RR -> RE: Kakva kolica??? III deo (16.4.2019 13:16:02)

O živote... Strašno.




isidora88 -> RE: Kakva kolica??? III deo (16.4.2019 14:50:03)

Dunja u zdravlju ih koristili. Javi kad ti stignu. A za kradju torbe uzas, i ovde to rade, uglavbom su meta zene sa malom decom i penzioneri. Strasno dokle ide ljudska pohlepa i zloba. 




dunja RR -> RE: Kakva kolica??? III deo (13.5.2019 16:12:09)

Ja sam prezadovoljna, lagana su za upravljanje, lepa, imaju prozorčič da gledam bebu, navlaku za kišu, dobili smo i AS. Ja našla neku torbu u dexico, isti dizajn, imali jednu u radnji u ZR, poslali mi, i ona je super, sve stane.
[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/1803893-8852.jpg[/img]

[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/1803893-9660.jpg[/img]

[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/1803893-8885.jpg[/img]




dunja RR -> RE: Kakva kolica??? III deo (13.5.2019 16:13:55)

I vec smo presli pa skoro stotinjak kilometara, ako ne i više 😂




nata11 -> RE: Kakva kolica??? III deo (13.5.2019 16:15:16)

Bas su lepa Dunja 🤗🤗





Sanidej -> RE: Kakva kolica??? III deo (13.5.2019 16:24:57)

Nove kocije za princezu, lepo lepo 




Filadendronka -> RE: Kakva kolica??? III deo (13.5.2019 16:32:45)

Super su kolica, bas su uska nekako i sad bi mi sigurno to bio jedan od kriterijuma kad bih kupovala. 




kamičak -> RE: Kakva kolica??? III deo (13.5.2019 17:00:49)

Bas lep model, da li ste dobili auto sediste uz kolica?




dunja RR -> RE: Kakva kolica??? III deo (13.5.2019 17:06:15)

Jesmo, pisah gore. 




dunja RR -> RE: Kakva kolica??? III deo (13.5.2019 17:10:20)

Fili, u pravu si, nisu glomazna, a opet unutra su prostrana, cini mi se prostranija nego nasa stara, a ona su spolja bila glomaznija. I jako teska za upravljanje, što i stvari tek sada shvatam, jer su ova kao pero.Nas dve smo na Tašu upravo 

[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/1981381-1581.jpg[/img]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>