RE: Koliko često perete veš? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Saveti (za) domaćice



Poruka


jovicaa -> RE: Koliko često perete veš? (11.3.2013 12:28:08)

i ja imam minimum masinu dnevno... ali nekad ne upalim par dana pa nam se stvori kataklizma u spajzu[sm=smiley36.gif]




*Maki* -> RE: Koliko često perete veš? (11.3.2013 12:40:11)

Pošto smo trenutno dvoje,2 puta nedeljno [sm=smiley1.gif]




minna -> RE: Koliko često perete veš? (11.3.2013 15:05:04)

Nekad budu i dve dnevno, a nekad na 2 dana, u proseku svaki dan po jedna[sm=smiley36.gif]




Didy -> RE: Koliko često perete veš? (11.3.2013 15:08:55)

Ja svaki dan imam minimum jednu. Navikla sam da uvece spremim masinu, ukljucim odlozen start i ona taman zavrsi ujutro kad ustajemo, rasirim je i najcesce do uvece vise ne razmisljam o vesu. Ako se bas nagomila vesa, ukljucim odmah ujutrod rugu, u suprotnom zaboravim da je rasirim ako je ukljucim popodne.[sm=zmeden.gif]




dunja RR -> RE: Koliko često perete veš? (11.3.2013 15:11:43)

Ako Bog da daobijem dete, ne znam kako ću se navići na to uključivanje svaki dan [sm=smiley36.gif]

Ali neće biti teško, samo neka dođe [sm=duda.gif]




Olga75 -> RE: Koliko često perete veš? (11.3.2013 15:14:13)

Dunja moja , naucices ko bela lala [sm=smiley36.gif]
to su tone i tone tog malog vesa
kako toliko nasvinje meni dan danji nije jasno [sm=zmeden.gif]




jovicaa -> RE: Koliko često perete veš? (11.3.2013 15:14:35)

u suprotnom zaboravim da je rasirim ako je ukljucim popodne.


isto i ja.... od kad imam dvoje dece, desava mi se da zaboravim, najcesce ako ukljucim popodne.. uvece obicno vise nisam ni za sta..




Maraj -> RE: Koliko često perete veš? (11.3.2013 22:30:23)

cim se nakupi za masinu [sm=smiley1.gif]




Ivanka 75 -> RE: Koliko često perete veš? (11.3.2013 22:32:40)

Oko 3x nedeljno, beli veš, naše u boji + Ivino ako se nakupi baš baš. Kad perem posteljinu i ćebad bude i više od 3x, naravno.




Figaro88 -> RE: Koliko često perete veš? (11.3.2013 22:45:08)

I ja od prilike 3-4 puta nedeljno.Beli ves,sareno i posteljine,cebad itd...I mm donosi njegove kopovske stvari na pranje jednom nedeljno,pa i tu bude 2 masine vesa....




SunFlower -> RE: Koliko često perete veš? (6.8.2014 22:35:08)

Svaki dan, desi se nekad dan uspem da preskocim ali retko. Nego, mene zanima, da li ste mozda probale iz DM-a prasak za ves, Denkmit? Generalno volim njihove prozvode, kad potrosim ovaj sto trenutno imam probala bih taj Denkmit, pa rekoh mozda ina iskustava[sm=smiley1.gif]




dunja RR -> RE: Koliko često perete veš? (6.8.2014 23:23:08)


IZVORNA PORUKA: Olga RR

Dunja moja , naucices ko bela lala [sm=smiley36.gif]
to su tone i tone tog malog vesa
kako toliko nasvinje meni dan danji nije jasno [sm=zmeden.gif]


E sada ni meni nije jasno [sm=smiley36.gif]




viking -> RE: Koliko često perete veš? (6.8.2014 23:29:01)

A zamislite puta dva... [sm=smiley36.gif] Dok su nosili široki povoj, nisi mogao da živiš od pelena, ali bar smo se toga brzo rešili [sm=smiley1.gif]
IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: Olga RR

Dunja moja , naucices ko bela lala [sm=smiley36.gif]
to su tone i tone tog malog vesa
kako toliko nasvinje meni dan danji nije jasno [sm=zmeden.gif]


E sada ni meni nije jasno [sm=smiley36.gif]





anci kv -> RE: Koliko često perete veš? (6.8.2014 23:33:37)

1-2 dnevno i to po 7kg. Onu manju od 3,5kg ne pamtim kad sam zadnji put uključila




Didy -> RE: Koliko često perete veš? (7.8.2014 0:40:44)

Mm je neki dan imao izjavu - Kod nas industrijsko pranje. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image] U poslednje vremem mi se desi da i 3 na dan operem. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley29.gif[/image] Stalno mi je puna korpa. Dečji šareni perem svaki drugi dan, ko šta radi, moji se samo prljaju. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




Misha i Ljisha -> RE: Koliko često perete veš? (7.8.2014 7:34:05)

jao iskreno skoro svaki dan a desi sto kaze i Didy da bude i 3 ves masine na dan. Ja ne znam kao svinje da se prljamo. Jeste da smo na salasu, pa radna odeca, pa paradna odeca, pa cebad, podmetaci stolica, jorgani, odeca, zavese i td i td. Nekad imam vesa za pranje al nemam vise gde da ga rasirim. Npr ovih dana perem ves i jedan dan ukljucim dve ves masine a od silne vlaznosti vazduha jedva mi se osusio prvi rasiren ves. Posledica svega toga jeste da stalno imam i za peglanje. Vrzino kolo. Mrzim peglanje, taman smanjim al hop isti dan opet nagomilam. I tako u krug[sm=smiley13.gif]




branki* -> RE: Koliko često perete veš? (7.8.2014 9:47:20)

kako je boza veci ,masinu ukljucujem jednom nedeljno i tad operem 3 masine vesa i to je to,taj dan je za pranje i susenje.




bubulence -> RE: Koliko često perete veš? (7.8.2014 9:50:11)

svaki dan bar jednu a subotom uglavnom 3 jer tada perem posteljinu ... desi se ponekad da imam dve masine dnevno ali to nije cesto...




vikiveki -> RE: Koliko često perete veš? (7.8.2014 9:55:50)

M i Lj sve što si napisala važi i za mene
Čini mi se da radim u nekoj fabrici za pranje i peglanje veša...svaki dan najmanje po dve mašine veša i isto toliko za peglanje[sm=smiley13.gif]




tijatija -> RE: Koliko često perete veš? (7.8.2014 9:59:05)

Ja sam prestala da brojim [sm=smiley29.gif] subotom ceo dan ali ceoooo




pocahontas -> RE: Koliko često perete veš? (7.8.2014 10:03:34)


IZVORNA PORUKA: SunFlower

Svaki dan, desi se nekad dan uspem da preskocim ali retko. Nego, mene zanima, da li ste mozda probale iz DM-a prasak za ves, Denkmit? Generalno volim njihove prozvode, kad potrosim ovaj sto trenutno imam probala bih taj Denkmit, pa rekoh mozda ina iskustava[sm=smiley1.gif]


moja mama je probala, kaze da je dobar, ali da nema nikakav miris....
inace palim masinu svaki dan, ako nekad i preskocim, sutradan imam 2 ture...




emicaa -> RE: Koliko često perete veš? (7.8.2014 10:16:04)

Kod nas su u zgradi zajedničke mašine i svako ima svoj dan,moj dan je od četvrtka do petka naveče u 6 i ne brojim koliko mašina operem....nadam se da ćemo naći stan sa većim kupatilom da mogu stavit svoju mašinu,ovo me baš nervira ovako




Kata90 -> RE: Koliko često perete veš? (21.10.2014 0:00:12)

Nedeljno 1 ili 2 puta....ali iskljucivo samo nocu kad je jeftina struja....




Didy -> RE: Koliko često perete veš? (21.10.2014 21:38:10)

U poslednje vreme redovno 2 mašine dnevno, često i tri. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image] Smorio me veš načisto!




Modessty -> RE: Koliko često perete veš? (21.10.2014 21:46:03)

Ma meni nije problem što perem često nego što me bre mrzi da taj isti veš prostirem i skupljam! A peglanje sam odavno batalila! Samo kad baš baš moram!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>