RE: Roditeljski sastanci i individualni razgovori (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Od đačića do đaka



Poruka


Sanjica26 RR -> RE: Roditeljski sastanci i individualni razgovori (1.3.2017 7:36:08)

Ivana, svidja mi se mamina ideja.[sm=smiley1.gif]
Dijana, uradi najbolje sto mozes za Vuka. Ocigledno da mu ne odgovara njen nastup.




vocicana -> RE: Roditeljski sastanci i individualni razgovori (1.3.2017 7:43:16)

Ideja je Ivana odlicna i probajte i tako. Mozda ce drugacije prihvatiti takav autoritet i malo ce se promeniti.
Dijana, nemam reci koliko mi je drago da sve ide u pozitivnom smeru. Divno. Sta me sve tek ceka ...svasta se promenilo u skolstvu.




IvanaSK RR -> RE: Roditeljski sastanci i individualni razgovori (1.3.2017 7:53:51)

Joj, ja se nesto dvoumim, bas sam nekako protivnik tih privatnih časova. Istina, ovim cu sacuvati mnogo zivaca, a mogli bi i da imamo vise vremena da se posvetimo mazenju i ljubljenju [sm=smiley36.gif] a ne samo skoli.
Videcu sta kaze učiteljica danas, a popodne bi trebalo i taj decko da dodje, na probni cas [sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Roditeljski sastanci i individualni razgovori (1.3.2017 7:56:03)

I ja sam Ivana protiv tih privatnih, ali ako ce mu to pomoci sto da ne. Ne mora doveka da ide na privatne casove.




IvanaSK RR -> RE: Roditeljski sastanci i individualni razgovori (1.3.2017 8:03:01)

Da, u pravu si. Hvala na savetu.




Sanjica26 RR -> RE: Roditeljski sastanci i individualni razgovori (1.3.2017 8:09:02)

Mozda ce.i njemu biti lakse sa nekim drugim, a.da nije to mama. I tu verovatno nece da krovuda
Znace.koliko traje cas. Za to vreme ce da nauci. Iskreno se nadam da ce to da.mu pomogne.




mati -> RE: Roditeljski sastanci i individualni razgovori (1.3.2017 17:23:15)

Jao Dijo, muke samo. Kakve su to privilegije da roditelji i deca idu sa uciteljicom na pice? Ili svi ili niko, ili ko zeli... A to sto nisu opomenuli samo oslikava njihovo "ne"vaspitanje, nego se oglusili, kao nikom nista.
Sta nas tek ceka...
Ivana , ja mislim da je to dobra ideja. Meni je hemija jako lose isla u osnovnoj. I onda mi je mama platila profesora, ja sam od tad imala samo petice iz hemije, cak me nastavnica pustala sa casova , kako ne bi saputala onima koje ispituje. Ali covek je krenuo sa mnom sve izpocetka i detaljno objasnjavao sta mi nije jasno. I to sve u mozda 5-6 casa.




Ana RR -> RE: Roditeljski sastanci i individualni razgovori (1.3.2017 17:39:11)

Ja sam išla na privatne časove matematike, jako mi je značilo. Uopšte nisam protiv toga, naprotiv.




Sanjica26 RR -> RE: Roditeljski sastanci i individualni razgovori (3.3.2017 8:45:15)

Ivana, jel je bio onaj decko sto si pricala?




IvanaSK RR -> RE: Roditeljski sastanci i individualni razgovori (3.3.2017 8:55:36)

Sanjice, jeste. Evo upravo je i sada u sobi sa Stefanom.
Stefan je oduševljen, a sinoć sam mu pretila da ako ne bude dobar decko nece vise dolaziti [sm=smiley36.gif]
Inace, trazio je od uciteljice juce kontrolni iz matematike, Hahahahahaha.
Decko je fin, i prica sa njim, govori mu da sto vise samostalno treba da uci, da ne brza, da cita nekoliko puta zadatke... Sad ga je pitao kako je juce prosao na kontrolnom iz prirode..
Inace, u sredu nisam otisla na otvorena vrata, zbog kise. Učiteljica kaze da je sve u redu, da dodjem kada god budem mogla. Tako da cu, najverovatnije ici sledece nedelje.
Sin mi je sinoc pricao kako ga je učiteljica hvalila da se popravio... Njemu bas mnogo znace te pohvale, mislim da dobije motivaciju time da uci..




Sanjica26 RR -> RE: Roditeljski sastanci i individualni razgovori (3.3.2017 9:07:49)

Uradila si pravu stvar. Sigurno mu je trebao neko drugi da uci sa njima, a da nisi ti. Narocito i pohvale uticu. Normalno. Bas mi je drago.




IvanaSK RR -> RE: Roditeljski sastanci i individualni razgovori (3.3.2017 9:36:08)

Makar sam rasterecena matematikom. Predmet manje gde bih morala ja da ga teram da radi. Preslisavao je on njega i prirodu, ali ne može da bude ovde pola dana i da uci sa njim. Uradili i domaci iz srpskog..
Znacice mi sigurno, dok mi je muz na terenu, a i njemu kad se vrati, manji trosak zivaca [sm=smiley36.gif]




mati -> RE: Roditeljski sastanci i individualni razgovori (3.3.2017 16:48:25)

Ivana super. Vidis da pomaze. Njemu je malo bilo potrebno, pametan je on.




dijana1* -> RE: Roditeljski sastanci i individualni razgovori (4.3.2017 8:27:55)

Ivana superrr!!!! Bas mi he drago da je krenulo. Imam osecaj da je on jako bistar ali slaba motivacija oko njega. Neka deca zahtevaju samo malo vise paznje[sm=smiley1.gif]




dunja RR -> RE: Roditeljski sastanci i individualni razgovori (4.3.2017 8:42:40)

I ja isto, i pomoglo mi je. Iako mi je tata vrsan matematičar, od njega ništa nisam uspela da naučim, stalno sam imala neki strah kada mi je on pokazivao, iako mi tata i nije opasan bio.
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja sam išla na privatne časove matematike, jako mi je značilo. Uopšte nisam protiv toga, naprotiv.





Sanjica26 RR -> RE: Roditeljski sastanci i individualni razgovori (4.3.2017 12:34:04)

Ma, isla sam i ja na privatne cssove ali kad sam se spremala za prijemni. Nisam tako rano.
Mada, sad kad bih bila u takvoj situaciji kao Ivana vodila bih dete ako bi joj bilo potrebni.




IvanaSK RR -> RE: Roditeljski sastanci i individualni razgovori (4.3.2017 14:30:21)

Pa, situacija je i bolja a i nije.
On i dalje nece da uci, i dalje je plac, sporost.
Ali sam ja rasterecena matematikom i to radi sa uciteljem.
Tako da, bitke i dalje vodimo.




mati -> RE: Roditeljski sastanci i individualni razgovori (4.3.2017 20:10:38)

Ivana sredice se to, sto kazes bar si ti rasterecena matematike i mozes sa njim raditi druge stvari. Casovi suu sad obaveza, i nema vise vrdanja i plakanja, hoce da vezba, nece da vezba. Dolazi ucitelj, mora i to je to...




IvanaSK RR -> RE: Roditeljski sastanci i individualni razgovori (5.3.2017 7:31:57)

Mati, on hoce sa uciteljem da radi, cak je i oduševljen [sm=smiley36.gif]
Skroz masim temu i evo, necu vise. Hvala vam na podrsci.




dunja RR -> RE: Roditeljski sastanci i individualni razgovori (5.3.2017 9:16:44)


IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Ma, isla sam i ja na privatne cssove ali kad sam se spremala za prijemni. Nisam tako rano.
Mada, sad kad bih bila u takvoj situaciji kao Ivana vodila bih dete ako bi joj bilo potrebni.



Ja sam išla u prvom srednje, ali tada mi je zapelo.
Ali kada zapne na maloj prepreci, bolje i ranije rešavati.




Anck Su Nmaun -> RE: Roditeljski sastanci i individualni razgovori (5.3.2017 9:39:45)

Moje druagrice cerkica odavno ide na privatne casove... a ima 12 godina...mama kaze da joj jako tesko ide. Sta znam...
I ja sam isla negde tek pred prijemni.




dunja RR -> RE: Roditeljski sastanci i individualni razgovori (15.10.2021 20:27:15)

Mame, da li ste i ako jeste, kada ste prvi put otišli na otvorena vrata, odnosno na individualni razgovor sa učiteljicom?





Ivanka 75 -> RE: Roditeljski sastanci i individualni razgovori (15.10.2021 20:42:48)



IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mame, da li ste i ako jeste, kada ste prvi put otišli na otvorena vrata, odnosno na individualni razgovor sa učiteljicom?




Ja kod ove druge uciteljice i to kad je rekla da dodjemo na razgpvor. Onu prvu smo vidjali samo na roditlejskom. 




Tiziana -> RE: Roditeljski sastanci i individualni razgovori (15.10.2021 21:32:48)

Mi smo kod cerkine uciteljice bili jednom za ove 4 godine, mimo roditeljskog. Kod sinovljeve smo boga mi cesto bili pozovani zbog ponasanja🙄On je stvarno super djak, to nikad nije bio predmet razgovora, ali je i mirodjija u svakoj corbi kad je neki nestasluk u pitanju. 




Sanjica26 RR -> RE: Roditeljski sastanci i individualni razgovori (15.10.2021 21:36:22)

Suzi, nikad sem na roditeljskom. 





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>