RE: Roditeljski sastanci i individualni razgovori (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Od đačića do đaka



Poruka


Peace* -> RE: Roditeljski sastanci i individualni razgovori (21.10.2021 7:54:02)

Da, da, porastao. Čovek veoma čudnih interesovanja za njegove godine (istorija, izbori u Americi, berzansko poslovanje). Moje visine.
Čudan trip - napravih čoveka. [sm=smiley1.gif]
Sorry za off - glupo mi bilo da ne odgovorim.




Ivanka 75 -> RE: Roditeljski sastanci i individualni razgovori (21.10.2021 9:45:28)

Definitivno nam treba tema "Moje dete je poraslo, nije vise beba" 😊






bubulence -> RE: Roditeljski sastanci i individualni razgovori (21.10.2021 10:06:18)



IZVORNA PORUKA: dunja RR

Anči, a jel glupo da sada već idem, ili da još sačekam?
Razmišljam ako nešto ne štima da reagujem na vreme, a onda razmišljam da bi nam možda već rekla da nešto ne štima?
Neka deca idu na dopunsku, roditeljima je javljeno, neki su dobili opomene zbog kašnjenja (recimo S brat od tetke (dalje) koji sasvim slučajno sedi ispred S [sm=smiley36.gif])...



Prvo, mislim da se previse opterecujes 😁. Ako imas potrebu da cujes nesto idi slobodno. Ja idem u svakom polugodistu, planiram sledece nedelje da idem kod obe cerke na individualne razgovore. Iako nema nekih posebnih problema, obe su dobre, vredne i poslusne u skoli, ali prosto hoću da cujem sve to. Obe uciteljice su nam u komsiluku, cesto se srecemo i uvek bar u prolazu dobace da su dobre, da nema problema itd... Ali moja duznost kao roditelja je da se zanimam kakva su mi deca u skoli, da li treba na nesto da obratimo paznju... 




bubulence -> RE: Roditeljski sastanci i individualni razgovori (21.10.2021 10:08:05)



IZVORNA PORUKA: dunja RR

Hvala vam, znači u E dnevniku bi trebali da budu i neki komentari, ajd onda valjda će mi danas dati šifru pa da vidim:)





Kod nas nema komentara,samo ocene i obrazlozenje, izostanci... 




Ivanka 75 -> RE: Roditeljski sastanci i individualni razgovori (21.10.2021 12:34:41)

Dunja, slazem se sa Bubi. Opusti se malo. To ti kazemo mi sa skolskim stazom iza sebe 😊Ja planiram da odem kod razredne na razgovor kad budem mogla. Poceli su Ivu da upisuju za neka silna takmicenja i ona vec pocinje da tripuje i da panici. Previse je to za nju. A i njoj sam rekla da slobodno odbije takmicenja. 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]