RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


suzi kju -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2017 20:26:51)

Slažem se. Šta god da je u paketu ona ima vrhunsku kozmetiku!




Skockica -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2017 20:56:44)

Odmah se primeti pojacana aktivnost na forumu, zivo ovde , ne mogu postici da iscitam [sm=jezicek.gif]




Animsaj9 -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2017 21:18:16)

Divno RR , bravo sponzori , i jos jedno veliko [sm=smiley27.gif] za nasu Voci , svaka cast drugarice [sm=bravo.gif]




Khaleesi -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (26.2.2017 21:00:20)

Bravo za RR opet se nesto poklanja[sm=bravo.gif] bravo Voci




mati -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (26.2.2017 21:10:07)

[sm=bravo.gif] za Voci, meni bi jedino to odgovaralo. Od mindjusa(sem cistog srebra) mi gnoje usi, broseve nemam gde da nosim iako 8 sama imam par lepih, a nakit imam toliko da sam mogla i ja da poklonim




nikiteki -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (27.2.2017 8:32:09)

Svaka čast, iznenadjenjima nikad kraja [sm=bravo.gif].




Mala Elena -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (27.2.2017 11:56:32)

[sm=bravo.gif]




lesica -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (28.2.2017 23:28:18)

Hajde, hajde devojčice [sm=bravo.gif]

Evo mali podsetnik od mene na koji način sakupljate bodove, pa da vas 8. marta obradujemo!!!


Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada?



Potrebno je da osvojite što veći broj bodova, a evo i koje aktivnosti na portalu Ringeraja vam donose bodove (pored svake aktivnosti je naveden broj bodova koje data aktivnost donosi).

1. Registracija na portal donosi 20 bodova
2. Prijava na portal donosi dnevno jednom 5 bodova
3. Otvaranje nove teme na forumu donosi 5 bodova
4. Pisanje komentara na forumu donosi 5 bodova
5. Napisan komentar u temi na forumu, korisniku koji je otvorio temu donosi 7 bodova
6. Pisanje komentara ispod teksta na portalu (Facebook Comments Plugin ispod teksta na portalu, NE na Ringeraja Facebook stranici) donosi 5 bodova
7. Ulaz u Moja Ringeraja donosi dnevno jednom 3 boda
8. Like/Recommend na tekst ili temu na forumu donosi 10 bodova
9. Prijava za newsletter - kalendar trudnoće (samo novo prijavljeni) donosi 25 bodova
10. Prijava za newsletter - kalendar razvoja deteta (samo novo prijavljeni) donosi 25 bodova
11. Prijava za editorial newsletter (samo novo prijavljeni) donosi 10 bodova



Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi!
Svi komentari na forumu koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma.

Evidencija svih aktivnosti koje donose bodove obavlja se programski i biće pod stalnom kontrolom Ringerajinih programera.




Dragce86 -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (6.3.2017 23:23:47)

Mene zanima kako se dodeljuju nagrade, po jedna svakom clanu ili vise nagrada onom ko ima vise poena? Malo mi je nejasno tu pojasnjeno...[sm=smiley1.gif]




Sanjica26 RR -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (6.3.2017 23:28:38)

Drage, pa pročitaj u uputstvu. Sve je jasno objašnjeno. [sm=smiley1.gif]




Dragce86 -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (7.3.2017 0:17:43)

Draga Sanjice26, nije lepo objasnjeno, pise ko sta daruje i koliko komada. Da li to znaci recimo ako dele 2 nagrade da to dobijaju prvi i drugi, ako dele 4 dobija prvih 4-oro ili vazi za svih 31 najaktivnijih clanova pa svako po redosledu dobija po 1? Please, pojasni mi :)




vikiveki -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (7.3.2017 1:13:08)

Nije jasno odredjeno koje mesto i šta dobija,koliko sam shvatila svako mesto dobija po jednu nagradu počev od 1. do 31. mesta




Anck Su Nmaun -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (7.3.2017 6:53:12)

Pa to jeste ..niko nema pojma za sta se konkretno bori m[sm=jezicek.gif]




IvanaSK RR -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (7.3.2017 6:57:07)

Svako dobija po jednu nagradu. Tj. prvih 31.




Sanjica26 RR -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (7.3.2017 7:25:59)

Svako dobija po jednu nagradu. Ukupno 31 nagrada. I ko ce da dobije zavisi od toga kad budu programeri(ili ko je za to vec zaduzen) izbrojali nasu aktivnost. Mozda ce moderatori bolje da objasne.




Duškić -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (7.3.2017 7:35:53)

Pa, zaista su lepe nagrade. I nije toliko bitno k'o ce sta da dobije?? Ima zaista dosta nagrada kojE stalno deli RR i sponzori.




vikiveki -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (7.3.2017 8:18:14)

Da , u tome je i čar što niko ne zna za šta se bori tj. šta će ko na kraju dobiti.




Anck Su Nmaun -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (7.3.2017 8:22:11)

Ne bih da budem zakeralo al mene vise motivise kad znam sta je nagrada [sm=jezicek.gif]




suzi kju -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (7.3.2017 8:23:45)

Bas tako. Svi su pokloni lepi i prelep gest RR i sponzora da nas obraduju za 8.mart,pa je najmanje važno kako će raspodeliti poklone.




vikiveki -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (7.3.2017 8:28:09)

[sm=jezicek.gif] Ank možda si upravu,ali ovako do poslednjeg trena neznaš šta ćeš dobiti[sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (7.3.2017 8:29:35)

I da li ces dobiti[sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (7.3.2017 9:15:34)


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Da , u tome je i čar što niko ne zna za šta se bori tj. šta će ko na kraju dobiti.



Sreca je u malim stvarima ali stvarno to mislim. Prelep gest!




Dragce86 -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (7.3.2017 9:38:23)

Haahhaha, nasmeja me prethodni komentar [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]
Ja se slazem sa Ank, meni je isto primamljivije kad znam za sta se borim :) A logicno je da neko ko se puno iscimao dobije 2-3 nagrade npr. a ne jednu kao neko ko je kliknuo par puta i recimo na nekom 19, 27. ili 31.mestu je (navela sam brojeve slucajno ) :P




IvanaSK RR -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (7.3.2017 10:03:01)

Dragce,pravila su takva, dobija se po jedna nagrada. Lepse je da vise mama dobije po nagradu nego jedna osoba vise nagrada. Ako je nekom cimanje, ne mora da se igra.




Khaleesi -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (7.3.2017 10:38:55)

Uvek je bilo bitna je paznja a RR pazi na svoje mamike[sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif] ja sama kupim sta mi treba [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>