Higijena u porodilištu (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


Mariya -> Higijena u porodilištu (28.2.2017 13:06:26)

I ovaj put je problem bio isti kao i pre 2,5 i pre 5 godina.
Jeste da je bio vikend, ali spremačice su dolazile jednom dnevno. Samo su ispraznile kante.
WC naravno da nisu očistile, ni podove obrisale. Tri dana sam gledala iste mrlje od krvi na podu u mojoj sobi i u wc-u. Moja posteljina je bila krvava, naravno da je nisu zamenile. Lavabo u mojoj sobi je bio prljav. Nije bilo sapuna u toaletu. EJ, izađeš iz WC-a i nemaš čime da opereš ruke[sm=zmeden.gif][sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]Užas!
Naravno, požalila sam se jednoj babici, prenela je spremačicama, mada verujem da je puno vredelo.




Tatjana.87 -> RE: Higijena u porodilištu (8.9.2017 18:58:18)

Draga moja svuda je tako,ja sam bila u sobi sa jos cetiri zenice i sestra je dosla i bukvalno rekla da smo mi te koje treba da spremamo sobu.
Sto mi je bilo ne shvatljivo sve i jedna jedva je ustajala i legala u krevet,i receno nam je da smo dosli u cistu sobu i da je sledece brisanje kada je svi napustimo!
Toalet takodje katastrofa!




Milena18 -> RE: Higijena u porodilištu (8.9.2017 20:52:09)

I kod nas je bilo slično, mrlje od krvi, neispražnjene kante, itd. Verujem da bi bilo mnogo bolje kad bi zaposlili malo više ljudi, jedna ili dve čistačice na celom spratu stvarno ni ne mogu sve da stignu. Meni je najviše smetalo što je crevo od tuša bilo pokidano, pa smo morale da improvizujemo i koristimo plastične flaše umesto tuša. Kao da to crevo košta milion dinara, pa ne može da se zameni. Posteljinu nam jesu menjali stalno i davali nam čiste spavaćice.




Tatjana.87 -> RE: Higijena u porodilištu (16.9.2017 19:33:19)

I kod nas je tus bio katastrofa od cetiri kabine samo u jednom je bila topla voda i to su nam zenice koje su duze vreme tu rekle da prvo podignemo ono za tus pa onda pustimo vodu u protivnom nece ici voda,kao da je visa matematika [sm=smiley13.gif] Sto je mene jos vise iznenadilo jedan dan sam se jedva dovukla do toaleta naletela sam na cistacicu kako brise,i ljubazno sam je pitala mogu li da udjem u prvi najblizi da joj jelte ne gacam po poslu,a ona mrtva hladna mi odgovorila ako ces da zapalis cigaru idi u zadnji [sm=smiley22.gif] ostala sam bas zatecena.




krin 40 -> RE: Higijena u porodilištu (16.9.2017 19:55:27)

Ja sam izgleda stvarno bila pod jakim drogama kada nemam nikakvih primedbi[sm=zmeden.gif]




Tatjana.87 -> RE: Higijena u porodilištu (16.9.2017 20:20:58)

Verovatno si oguglala draga ili si imala srece,ja sam samo jedva cekala da idem kuci da se tusnem kako treba bas nisu uslovi pogotovo ne za porodilje...




krin 40 -> RE: Higijena u porodilištu (16.9.2017 20:22:27)

Pre će biti ovo prvo[sm=smiley1.gif]




Tatjana.87 -> RE: Higijena u porodilištu (16.9.2017 20:27:56)

Bice da je tako jer ne znam ko bi se na one uslove mogao navici tek tako...




krin 40 -> RE: Higijena u porodilištu (16.9.2017 20:32:45)

Šalu na stranu i nije za zezanje.Ja prosto loše situacije okrenem tako




Tatjana.87 -> RE: Higijena u porodilištu (16.9.2017 20:35:04)

I to je u redu.




krin 40 -> RE: Higijena u porodilištu (16.9.2017 20:35:49)

Svako ima svoj način za loše situacije




MamaNecaVo -> RE: Higijena u porodilištu (3.10.2017 15:51:52)

U Visegradskoj je higijena sramna.
Domestos nabace na krpu pa brisu sa istom krpe i kupatila,potom hodnik pa prelaze na sobe.
Bez da krpu promene,bez da je "umoce" jos koji put u vodu.
Posteljine ne menjaju cak nio nda kada plivate u sopstvenoj krvi.

Ovo ne vazi za 4ti sprat koji je kao poseban deo bolnice za sta je zaduzena doktorka koja ga je sredila.




Dora89 -> RE: Higijena u porodilištu (1.3.2018 10:57:40)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] za naziv teme

Front - očaj! Sve slavine zarđale, sve sanitarije nagrižene. Posteljina se, naravno, menja dvaput nedeljno, a ako u snu iskrvarite obilnije, teško da ćete dobiti novu spavaćicu.




Sanidej -> RE: Higijena u porodilištu (27.2.2019 16:51:30)

Frontu je potrebno ozbiljno renoviranje. Sve sto hocete da menjate-posteljinu, spavacicu, sami trazite tj. zamolite i ne bi trebalo da bude problema.




miiilica -> RE: Higijena u porodilištu (2.4.2019 10:46:12)

Pozdrav svima!

Treba da idem na hospitalizaciju u GAK Narodni front. Čitala sam različite komentare, ali nigde nisam naišla na ono što je meni bitno - jel ima buba i sličnih napasti? :( Kakva je situacija po tom pitanju?

Hvala puno na odgovoru!

:)




Sanidej -> RE: Higijena u porodilištu (2.4.2019 11:37:33)

Nema buba ni slicnih napasti




miiilica -> RE: Higijena u porodilištu (2.4.2019 12:15:41)

Hvala puno na odgovoru :) Ja zaista imam veliki strah od toga, leteće i neleteće, pa mi samo dodatno stvara pritisak, pored svega ostalog.




medamisko -> RE: Higijena u porodilištu (2.4.2019 12:19:40)

Osim bubasvaba i komaraca, nista.


Nema u DM tamo sam se porodila oba puta, ne brini pojacane su kontrole, nema nicega nedozvoljenog.




vocicana -> RE: Higijena u porodilištu (2.4.2019 12:22:31)

Higijena u Ks u porodilistu je zaista bila ok. Sve je bilo kako treba, kako je kod mene na odeljenju, tamo sa poda moze da se jede. Kupatila su losa, tus kabine su lose, ali nije tako lose.




miiilica -> RE: Higijena u porodilištu (2.4.2019 12:30:53)

Jesam li dobro razumela, bubašvaba? Šališ se? [sm=zmeden.gif] Ja idem u Front, tako da bih bila zahvalna za komentar za tu bolnicu :)




medamisko -> RE: Higijena u porodilištu (2.4.2019 12:36:34)

Salim se naravno, sestra se tamo porodila bila je zadovoljna. Ok su sestre i higijena solidna.




Rosita -> RE: Higijena u porodilištu (2.4.2019 12:37:48)

U frontu, pre 6 g, onako. Najgore kupatilo. U Dragiši, prošle g., ok, sasvim dobra higijena.





miiilica -> RE: Higijena u porodilištu (2.4.2019 12:39:34)

hahah, bas sam se istripovala [sm=smiley36.gif] sva sam se nesto unervozila, još bi mi samo to falilo. bitno da ih nema, a ostalu higijenu cemo paziti, tako je kontam svuda slično sa wc-ima




Ana RR -> RE: Higijena u porodilištu (2.4.2019 12:43:20)

DM je Dragiša Mišović. Ja sam se porodila tamo i nikakvih bubica nema.




miiilica -> RE: Higijena u porodilištu (2.4.2019 12:54:09)

Hvala puno na savetima, Valjda ce se javiti jos neko ko je skoro bio u GAK-u [sm=smiley36.gif]




Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>