"Feltro-učimo kroz igru" vam poklanjaju edukativne igračke! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


lesica -> "Feltro-učimo kroz igru" vam poklanjaju edukativne igračke! (31.3.2017 11:30:18)

Dragi Ringerajci, "Feltro-učimo kroz igru" vam u aprilu na Ringeraji daruju divne nagrade kojima ćete obradovati svoje mališane:

Jednu Igru memorije"( za stariju decu)
Jednu Aktivnu kocku ( za bebe)
Jedan set__ od tri 3D životinje( za uzrast 3 do 5 godina)


Feltro igračke su namenjene deci uzrasta od 6 meseci do 7 godina. U želji da se neguje stari zanat, interaktivne tihe knjige, društvene igre, set__ovi "Uradi sam" i aktivne kocke napravljene su isključivo ručno pomoću igle i konca, od potpuno prirodnog materijala filca, tj. presovane vune.

PROČITAJ VIŠE >>>


[img]http://i.imgur.com/LTbALLH.jpg[/img]

[img]http://i.imgur.com/uOBDSo0.jpg[/img]

[img]http://i.imgur.com/0LvakQF.jpg[/img]

[img]http://i.imgur.com/NPAk9No.jpg[/img]





Nagradni konkurs traje od 1.4. do 30.4.2017. (zaključno sa 30.4.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi.



Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada?



Najpre, pišite nam u ovoj temi predloge za edukativnu igru sa decom, svaki predlog, donosi 10 bodova.
Takođe, poset__ite stranicu https://www.facebook.com/feltromontessori/ i napišite nam koje Edukativne igračke vam se dopadaju uz kratko pojašnjenje zašto - aktivnost donosi takođe 10 bodova.

Zatim, budite što aktivniji na forumima Beba i Dete, dakle pišite, pišite, pišite, što više postova, tim bolje!!!
Podrazumeva se da ste ulogovani i registrovani korisnici i da poštujete opšta pravila portala i foruma. Brojanje postova obavlja se programski, i biće pod stalnom kontrolom Ringerajinih programera.


Nagrade su sjajne - biće nagrađena 3 najvrednija korisnika koji tokom trajanja nagradnog konkursa osvoje najviše ukupnih bodova, a za nagradu konkurišu samo korisnici koji budu aktivni u ovoj sponzorisanoj temi.
Osvojeni bodovi u temi + broj postova = ukupan broj bodova.


"Feltro-učimo kroz igru" vam u aprilu na Ringeraji poklanjaju za 3 dobitnika po jedan poklon redom:

1. Jednu Igru memorije"( za stariju decu)
2. Jednu Aktivnu kocku ( za bebe)
3. Jedan set__ od tri 3D životinje( za uzrast 3 do 5 godina).


Nakon završetka takmičenja, nagrade će u vidu poklon paketa biti poslate na adrese dobitnika, u Srbiji (poštarinu plaća sponzor).



IGRAJMO SE I UČIMO!
[sm=bravo.gif]





Sanjica26 RR -> RE: "Feltro-učimo kroz igru" vam poklanjaju edukativne igračke! (31.3.2017 11:37:41)

Jos jedna divna nagradna igra i pokloni. Ajde devojke pisite. [sm=bravo.gif]




Dragce86 -> RE: "Feltro-učimo kroz igru" vam poklanjaju edukativne igračke! (31.3.2017 11:38:57)

April pun nagradica! [sm=bravo.gif] Pa vi ste sjajni! <3 [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: "Feltro-učimo kroz igru" vam poklanjaju edukativne igračke! (31.3.2017 11:40:16)

Jaooo divne nagradice [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




IvanaSK RR -> RE: "Feltro-učimo kroz igru" vam poklanjaju edukativne igračke! (31.3.2017 11:47:10)

Fantasticne igracke! Ceo april se igramo [sm=bravo.gif]




emicaa -> RE: "Feltro-učimo kroz igru" vam poklanjaju edukativne igračke! (31.3.2017 11:53:53)

Divno [sm=bravo.gif]




dunja RR -> RE: "Feltro-učimo kroz igru" vam poklanjaju edukativne igračke! (31.3.2017 13:22:52)

Sjajne edukativne igračke [sm=bravo.gif]




stihijaš -> RE: "Feltro-učimo kroz igru" vam poklanjaju edukativne igračke! (31.3.2017 14:46:09)

Imaju Tihu knjigu, divnooooo [sm=bravo.gif]

Bravo za sponzora, pregledaćemo šta sve imaju u ponudi :)




Skockica -> RE: "Feltro-učimo kroz igru" vam poklanjaju edukativne igračke! (31.3.2017 15:08:40)

Vau, divno lepo sareno i edukativno. Meni se jako svidjaju ove ss slovima i brojevima posto moj cetvorogodisnji sin obozava sve sto je sa tim u vezi.




Maraj -> RE: "Feltro-učimo kroz igru" vam poklanjaju edukativne igračke! (31.3.2017 18:10:47)

Predivno [sm=bravo.gif]




nikiteki -> RE: "Feltro-učimo kroz igru" vam poklanjaju edukativne igračke! (31.3.2017 21:31:45)

[sm=bravo.gif]




stihijaš -> RE: "Feltro-učimo kroz igru" vam poklanjaju edukativne igračke! (2.4.2017 0:37:40)

Evo jednog predloga kako da razvijate pokazni gest kod beba kroz igru - uzmite slikovnicu i zajedno sa bebom posmatrajte životinje ili predmete, bebu uhvatite za kažiprst i kako imenujete pojmove tako ih i dodirujte bebinim prstom, i oponašajte to što pokažete. Posle nekog vremena beba će i sama početi da pokazuje prstićem a nakon prtstića kreće i govor :)




Mariya -> RE: "Feltro-učimo kroz igru" vam poklanjaju edukativne igračke! (2.4.2017 10:21:03)

Jaaao, sad vidim da imaju Peppa finger family, to je kombinacija omiljenih stvari moje H[sm=smiley36.gif]




Khaleesi -> RE: "Feltro-učimo kroz igru" vam poklanjaju edukativne igračke! (2.4.2017 17:33:29)

Bas lepe igracke za bebice.
Ja sam mojima kupovala knjige Bebo pipni. Na svakoj strani je pesmica i nesto sto beba moze da pipne a i nauci neki pojam, zivotinju boju i slicno.
Mojim bekama su bile bas zanimljive i naucile su svasta[sm=smiley1.gif]




veselicaa -> RE: "Feltro-učimo kroz igru" vam poklanjaju edukativne igračke! (2.4.2017 17:57:44)

Divne nagrade,Nina ima suskavu knjigicu i bas se igra sa njom.
Ovu kocku sam bas gledala,a tihu knjigu planiram da joj narucim bas mi se svidja.
Bravo za rr i sponzora[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: "Feltro-učimo kroz igru" vam poklanjaju edukativne igračke! (4.4.2017 12:51:50)


Pišite mamike [sm=bravo.gif]




veselicaa -> RE: "Feltro-učimo kroz igru" vam poklanjaju edukativne igračke! (4.4.2017 17:40:14)

Meni se trenutno bas svidja ova aktivna kocka za moju Ninu bi bila idealna.
klik
Imaju bas divne knjige odusevljena sam.




zlatka95 -> RE: "Feltro-učimo kroz igru" vam poklanjaju edukativne igračke! (5.4.2017 19:11:32)

Super igrackice.Mekane su i sarene,moja devojcicica takvu vrstu igracaka obozava. [sm=smiley36.gif]




Duškić -> RE: "Feltro-učimo kroz igru" vam poklanjaju edukativne igračke! (5.4.2017 19:16:05)

Izgledaju zanimljivo!!




Dora89 -> RE: "Feltro-učimo kroz igru" vam poklanjaju edukativne igračke! (7.4.2017 23:45:54)

Igračkice su divne, baš su dobro osmišljene. Čini mi se da baš podstiču kreativnost i stvaraju prilike za puno novih ideja. Sve pohvale!




Dora89 -> RE: "Feltro-učimo kroz igru" vam poklanjaju edukativne igračke! (7.4.2017 23:50:07)

Evo, da navedem svoje ideje za igru sa decom, da učestvujem u nagradnoj igri:

Detetu pevam pesmicu "Glava, ramena, kolena i stopala" i pokazujem delove tela koji su navedeni u pesmici, kod sebe ili kod njega. S tim što pevam malo sporije, da bi dete upamtilo koliko može. A za roditelje koji žele da njihova deca uče engleski postoji i verzija pesmice na engleskom.




Dora89 -> RE: "Feltro-učimo kroz igru" vam poklanjaju edukativne igračke! (7.4.2017 23:58:34)

Igra koju sam "ukrala" od svog brata, koju on igra sa detetom:

Uzmete bilo koji sitan predmet, i stisnete obe šake u pesnicu. Dete mora da pogodi u kojoj ruci je predmet i da otvori pesnicu.

Mislim da ova igra nije edukativna, ali podstiče razvoj memorije, koncentracije i usmerenosti pažnje, jer dete mora da prati da li je predmet prebačen u drugu ruku ili je ostao u istoj ruci. Dobra je za treniranje strpljenja i volje, jer jako mala deca, kao i nestrpljiva deca i ona deca koja su navikla da sve odmah dobiju obično otvaraju obe pesnice odmah, ne želeći da prihvate izazov igre. Plus je jako zabavna za obe strane.




Dora89 -> RE: "Feltro-učimo kroz igru" vam poklanjaju edukativne igračke! (8.4.2017 0:03:11)

Uz pesmicu koju pevam detetu osmišljavam vrlo slikovite koreografije, npr. plivam kad se u pesmici spominje plivanje, pokazujem šetanje sa dva prsta, imitiram pticu sa raširenim krilima, povučem za kosu kad se spominje čuperak... Tako pokret tačno označava reč iz pesmice.




Dora89 -> RE: "Feltro-učimo kroz igru" vam poklanjaju edukativne igračke! (8.4.2017 0:05:46)

Imamo knjigu sa slikama voća, koju upoređujemo sa pravim voćem i imenujemo.




Dora89 -> RE: "Feltro-učimo kroz igru" vam poklanjaju edukativne igračke! (8.4.2017 1:03:22)

Na ksilofonu sviramo pesmice koje mogu lako da se odsviraju na klavijaturi. Potrebno je samo znati raspored nota.
1."Na kraj sela žuta kuća ti-ti-ti žuta kuća ta-ta-ta žuta kućica"
mi-fa-sol-sol-mi-fa-sol-sol-mi-fa-sol-mi-fa-sol-sol-mi-fa-sol-sol-sol-fa-fa-mi
2."Vivak"
"Vi-vi-vi vi-vi-vi na straži smo mi; vi-vi-vi vi-vi-vi na straži smo mi;
Zeleni se naše perje i blista se k'o biserje;
A na glavi perjanica; To se zove stražar-ptica"
sol-la-sol-sol-la-sol-fa-mi-fa-sol-mi
sol-la-sol-sol-la-sol-fa-mi-fa-sol-mi
do-re-mi-re-mi-fa-sol-fa-do-re-mi-re-mi-fa-sol-fa
do-si-do-la-la-sol-sol-mi-re-mi-fa-re-la-sol-sol-mi

Takođe, ako u nekon enciklopediji nađete pticu vivak, preporučujem da detetu otpevate ovu pesmu, pošto je u njoj baš dobro opisana ptica vivak.




Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>