RE: Rodjendanske torte 2.deo (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Kuvajmo zajedno



Poruka


bubulence -> RE: Rodjendanske torte 2.deo (25.11.2019 8:13:59)

Wooow, i za tortu i za slavljenicu ❤️





mama ivane -> RE: Rodjendanske torte 2.deo (25.11.2019 8:37:38)

Von , preslatka ti je cerkica[sm=love.gif] a torta prava za princezice[sm=bravo.gif]




vonavoj -> RE: Rodjendanske torte 2.deo (25.11.2019 9:53:02)

Hvala devojke😁




branki* -> RE: Rodjendanske torte 2.deo (1.12.2019 21:21:11)

ja sam ubedjena da cu naruciti tortu za bokin rodjendan u januaru..ali,juce,me jedna mama dovede u nedoumicu,kaze sto bih platila tortu,ja sam i napravila i kupila kupila grickalice i jos je ostao za drugo.misim,ne mora to da bude uslov.ali,sam se zamislila.torta kao torta nije probem,napravicu.kako ide to sa fondanom?totalni sam tupson i duduk i laik.nikad u zivotu nisam ni probala.da li ima neki recept ,isproban,neka caka ili savet?ili je suvise komplikovano?




Mirko Svirko -> RE: Rodjendanske torte 2.deo (1.12.2019 22:52:28)

Jao Branki ja zato svake godine narucujem tortu.Ne znam da radim sa fondanom. A on uvek hoce nwke fugurice i to.. torta ko torta pa znam to da spremam ali fondan neeee...Mi slavimo rodjendan u januaru ali narucicu tortu. A sve slano kao gricke spremam ja.Mi nemamo ovde igraonicu. Slavimo u diskoteci. I onda nosim slane pitice mafine itd.. naravno grickalice sokici kafa..




mama Jo -> RE: Rodjendanske torte 2.deo (1.12.2019 22:57:57)

Branki, ja isto nisam nikada pravila sama bas za rodjendane, kao ne usudjujem se, nemam dovoljno samopouzdanja. Odnosno pravila sam J dva puta, ali to nam je kao torta pride.
U tim prodavnicama gde se prodaje sve za torte imas da kupis gotov fondan u svim bojama, samo ga razvuces oklagijom i stavis preko torte - tako su mi rekli, nisam probala.
A sto bi fondan?
Meni taj fo dan sam bas nervira vise, ja sam nekako vise za slag. Moze da se ukrasi predivno. A kupis neku figuricu. Zena koja nam je ove godine ukrasavala samo sa slagom ukrasava.




mama Jo -> RE: Rodjendanske torte 2.deo (1.12.2019 23:00:36)

E da, ja sam jedne godine za J rodjendan napravila tortu koju sam ukrasila slatkisima, to je isto super ideja. Pored te torte imali smo i dve fondan, narucene od zene, predivne, ali veruj da su deca bila odusevljena bas ovom mojom.
Onako odgore podelila na cetiri dela, i u svaki deo stavila gomilu onih raznih bombonica, ubola neke lepe lizalice, okolo stavila one coko rolere, ma svakakvih tih stvari sto na merenje mozes da kupis.
Probacu da pronadjem sliku te moji, a na googlu mozes da vidis razne ideje - torte ukrasene slatkisima.




Khaleesi -> RE: Rodjendanske torte 2.deo (1.12.2019 23:02:20)



Ja sam ovu pravila maloj u septembru. Nisam fondan razvlacila, a i ne volimo ga neato deca ga zovu slatka zvakica i bas je kao zvaka, a i obe vole slag pa se uvek malo potrudim da je nasaram. Sad je htela plavu tortu ne znam zasto ali plavu pa plavu.... [img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2017405-6488.jpg[/img]




Khaleesi -> RE: Rodjendanske torte 2.deo (1.12.2019 23:03:31)

E da i mislim da za fondan mora da bude onako cvrsca jaca torta kao reforma ne kremasta jer ne moze da se presvuce mekanija torta.... 





flamingos -> RE: Rodjendanske torte 2.deo (1.12.2019 23:16:28)

Khaleesi,super ti je torta.Da,za fondan mora čvršća torta da bude.Ćerkici sam za rođendan poručila tortu sa fondanom,a drugu sam joj ja pravila i ukrasila šlagom-u igraonici se deci više svidela moja torta kako na izgledu,tako i na ukusu





mama Jo -> RE: Rodjendanske torte 2.deo (1.12.2019 23:30:06)

Ima garant fora, a to sigurno da mora biti cvrsta torta. U svakom slucaju branki, ako nisi nikada radila sa fondanom bolje isprobaj jednom pre nego zapocnes svecanu rodjendansku tortu [sm=smiley36.gif] da izbegnes nepotrebno nerviranje.
A, opet kazem, slag takodje pruza pregrst razlicitih nacina dekorisanja, a opet nije toliko komplikovan.

I mi imamo drugi rodjus sad u decembru, ali najverovatnoje cemo kod kuce praviti. Isto tragam za torticom, jednu cu sigurno sama praviti + cake popsi, bez toga nista, i moja i ostala deca obozavaju. Pomislila sam da napravim sad i one kao sladolede na stapicu, od smese za popse.




mama Jo -> RE: Rodjendanske torte 2.deo (1.12.2019 23:30:53)


IZVORNA PORUKA: Khaleesi



://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2017405-6488.jpg[/img]



Jako lepa torta. Svaka ti cast stvarno...[sm=bravo.gif]




branki* -> RE: Rodjendanske torte 2.deo (2.12.2019 14:58:15)

hvala,zene[sm=smiley1.gif]ma,ja sam nervozni tip,morala bih u svakom slucaju da isprobam fondan pre rodjendana,a ne tad da se nerviram.ima da bacim i tortu i sve.ja sam smotana i za slagom ukrasavanje,nisam ni probala nikad ni to nesto posebno.a,fondan,zasto...pa,cini ,mi se da moze od fondana bolje da se prave ukrasi,sta znam...a,tek cu da gledam na netu sta ima.




Ana RR -> RE: Rodjendanske torte 2.deo (2.12.2019 15:20:14)

Branki, ja sam prošle godine prvi put u životu ukrašavala fondanom i super je ispalo, ima negde u temi fotka. Tema je bila PJ Masks. Kupila sam gotovu belu fondan smesu u zdravoj hrani pa sam je bojila.




flamingos -> RE: Rodjendanske torte 2.deo (2.12.2019 15:23:57)

Ana,i ja sam tako radila.I nije loše ispala.Sledeći put biće još bolja





branki* -> RE: Rodjendanske torte 2.deo (2.12.2019 20:53:42)

Da probam za svoj rodjendan prvo.pa ako bude ok,da se možda usudim.videću. Ne znam.kako budem sa vremenom stojala.sad ću da čačkam po netu šta ima od tih domaćih radinosti. 





Ivanka 75 -> RE: Rodjendanske torte 2.deo (2.12.2019 20:58:09)

Ja cu za moj rodjendan da pravim starinsku tortu od oraha, mnogo je volim.




Filadendronka -> RE: Rodjendanske torte 2.deo (2.12.2019 21:10:00)


Meni nema bolje torte od one starinske Zito torte. 
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ja cu za moj rodjendan da pravim starinsku tortu od oraha, mnogo je volim.






flamingos -> RE: Rodjendanske torte 2.deo (2.12.2019 21:17:50)

Ivanka,Fil,slažem se,ništa bez starinskih torti👍.Mada,deca ih baš nešto ne vole😀.Anđela voli voćne torte,čokoladne,sa plazmom...





branki* -> RE: Rodjendanske torte 2.deo (3.12.2019 14:49:23)

ja pravim belu plazmu tortu za rodjendan,ima recept na nekoj prethodnoj stranici,hocu da isprobam.a,boki za rodjendan planiram kapucino.za slavu obavezno gabon i videcu jos sta.




MamaNecaVo -> RE: Rodjendanske torte 2.deo (3.12.2019 23:01:44)



IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ima garant fora, a to sigurno da mora biti cvrsta torta. U svakom slucaju branki, ako nisi nikada radila sa fondanom bolje isprobaj jednom pre nego zapocnes svecanu rodjendansku tortu [sm=smiley36.gif] da izbegnes nepotrebno nerviranje.
A, opet kazem, slag takodje pruza pregrst razlicitih nacina dekorisanja, a opet nije toliko komplikovan.

I mi imamo drugi rodjus sad u decembru, ali najverovatnoje cemo kod kuce praviti. Isto tragam za torticom, jednu cu sigurno sama praviti + cake popsi, bez toga nista, i moja i ostala deca obozavaju. Pomislila sam da napravim sad i one kao sladolede na stapicu, od smese za popse.



Ja sam pravila sladoled kao sladoled u korner, smesa je bila od popsa a prelila sam cokoladom.. Deca su izludela, nije bilo dovoljno a sto izgleda... 😍




Mirko Svirko -> RE: Rodjendanske torte 2.deo (21.1.2020 14:37:55)



[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2018112-9818.jpg[/img]
Gotova nasa torta za danas




Mirko Svirko -> RE: Rodjendanske torte 2.deo (21.1.2020 14:42:58)



[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2034845-455.jpg[/img]
Mafini spremni




Sanjica26 RR -> RE: Rodjendanske torte 2.deo (21.1.2020 14:46:36)

Svaka cas_t Mirko. 👏





mama Jo -> RE: Rodjendanske torte 2.deo (21.1.2020 14:48:44)

Wow, svaka cast Mirko [sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>