RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


vonavoj -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (1.1.2019 14:59:07)

Masnice,imala sam vec,od Istanbula..😂😂I moje je 7 dana povracao.jadnicak..uzas..sve slajm.




mama Jo -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (1.1.2019 15:27:08)

Dobar dan mame u Novoj godini 😊 neka svaki bude sve bolji i da se samo lepe stvari desavaju.
Deca su presrecna, te radosti kad se otvore pokloni boze puno mi srce stvarno. Svega su nadobijale.
Sad polegali, a ja cu malo da sredim pa nam dolaze kumovi. I tako, lepi dani za druzenje pa da ih iskoristimo bas na taj nacin.




vocicana -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (1.1.2019 16:01:47)

Dobar dan moje ringerajke, moje lutke.
Cestitku sam upisala u temi, nije na odmet ni da se ponovim [sm=smiley1.gif]
Moj mali je spavao 12 sati, razbio se.
Ja sam malo manje od njega[sm=smiley36.gif].
Zelim vam svima prijatan ostatak dana i jos lepse vece.




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (1.1.2019 16:05:32)

Cao mamee
Kod nas docek poceo uzas!
Tara povracala i kukala da je boli stomak. Mm takodje, posle ispovracala celu kucu.
Danas boluju oboje, sve ih boli ja ne znam jel virus il od kolaca sa jajima. Frka mi da nije salmonela [sm=smiley13.gif]




Duškić -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (1.1.2019 16:36:57)

Cao ,mame i kod nas kenjkava deca, stomak ih boli.
Guzva neka i to sve neke bzv likove gledam ceo dan.




Rosita -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (1.1.2019 18:20:06)

Anck, možda rota. Imd krcaaat rotom.
I N često kaki i loše vari. Stolica mu miriše, šta reći. Miriše lepo na hranu.
Mi ručkali, evo sad N siska i uspavljuje se.





vocicana -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (1.1.2019 19:10:25)

E divota, pa sta bi to?
Ja se stvarno nadam da ce nas obici, ja sam jedva prezivela prosli put, Boze koji bolovi i koja katastrofa sa bolovima.




emicaa -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (1.1.2019 19:36:39)

Mi smo isli kod drugara Spanjolaca.Djeca se igrala a mi veliki ispricali.Bas nam je bilo fino.
Sutra vodimo Doru na slikanje za pasos i licnu.Nagovaram muza da je odvede jedan dan ma klizanje,neka se polako.Da ne bude kao ja,odrasla kokoska a nista ne znam.Danima kuka za skolom,jedva cekam ponedeljak da krene konacno.




Rosita -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (1.1.2019 20:21:19)

Emice, ni ja nikad nisam klizala ni skijala. Samo sličuge😁. Baš bezveze. Ali nije ni sad kasno, uz decu.
Podsećala se pravila monopola. Da sutra igramo. U kući sve rastureno, ja prigovaram, mm kaže da se opustim, ali brate sve to mene ipak čeka.
Vidim na TV Tesna koža, Žika rules 😁... I sve redno.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (1.1.2019 20:43:52)

Ni ja nisam nikad ...
Sela da gledam Zaspanku za vojnike, al tesko ide od ove vristaline.




Ana RR -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (1.1.2019 20:55:00)

Ćao devojke. Mi ispratili prijatelje, ja uzela da ukrasim tortu za sutra pa da se okupam i legnem. Od jutros osećam neki bol u grudima, ne znam šta je.

Anck, nadam se da nije salmonela. Živa jaja su bila u torti?





Maraj -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (1.1.2019 20:57:37)

Ja uspavljujem S od 20h. Rasturi me. Vrti se. Stipa me . Ne znam sta joj je. Ko da je pojela 100g cokolade. Energiju nikako da istrosi ....

Meni m pred novu sredio kucu al L razbacao igracke svuda po kuci. Ludim od njegovih autica. Malo malo stanem na neki. Sve cekam da mi noge odlete kad stanem na autic...




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (1.1.2019 21:14:13)

Mi se spremamo da gledamo film Zbogom Kristofore Robine. Deca u krevetima. :)
Htela sam da gledam Zaspanku, ali mm nije hteo da gleda.  Kaze mucna mu je ta tematika.







Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (1.1.2019 21:15:58)

Ni ja nisam klizala, ali planiram da idem sa decom kad se otvori kod nas sezona. Ne znam da li je slicno sa voznjom rolera. Ako jeste onda super. Znam da ih vozim.




Ana RR -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (1.1.2019 21:19:26)

Maraj, ne znam da li su gori autići ili lego [sm=smiley36.gif] vrištim u svakom slučaju [sm=smiley36.gif]

Sanjice, to beše neki domaći film? Ja to ništa ne gledam, pogotovo ako je nešto ratno. Večeras i i sutra ima film Kuhinja (po seriji), iz dva dela. To bih gledala ali nemam snage, mnogo mi se spava.




emicaa -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (1.1.2019 21:20:28)

Mm i ja smo isli jednom prije djece,on naravno zna.Ovde idu sa skolom kad porastu.Ja kao bambi na ledu bilo mi glupo pored sve one djecd koja prolaze pored mene kao profi.A ne znam ni skijati.Kad David jos malo poraste icemo svi zajedno na klizanje pa cu uciti i ja sa njim 😂
Rosta slusaj muz,ceka te da.Ali uzivaj jos danas,sutra.Dosta si imala drugih stvari na pameti da sad i na to mislis.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (1.1.2019 21:25:42)

Anci, jeste nas film.
Na kom kanalu je Kuhinja?




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (1.1.2019 21:33:49)

I jeste ratni.
I naravno da je mucna tematika...
Mene igracke po kuci izludjuju non stop.




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (1.1.2019 21:50:51)

Dobro vece. Rosita i ja se sekiram oko kuce. Kao danas cu ves. Ono sutra malo. Dosli gosti. Emice ni ja ne znam.da klizem ni da skijam.moj tata je naucio da skija sa 55 godina pa racunam imam fore 😂. Kaze D ona ce me nauciti. Bile smo.onaj dan u ledenoj sumi. Ona je fenomenalna na klizaljkama. Prirodna. Ide joj. Klanjala se tamo. Svi gledali u nju a ona jos valjda uzela da se folira 😂😂😂 al zato danas kad smo uzeli da je ucimo trotinet da vozi. Hahah kao da ima dve leve noge. Mm joj kupio veliki pravi. Ma onaj do 100 kg sto se vozaju ljudi na posao. Ja kazem ja cu sa tim trotinetom do prodavnice heheh... Moji su u krevetu naravno. Jedva cekam treci idemo sa P kod oftalmologa i iskreno da primi bar jednj bocu. Onda kad je bilp zakazano nasa dr otisla na bolovanje. Ne da nam se da vakcinisemo dete. 
Idem malo da sanjam otvorenih ociju. Pa cu i zaspati. Ljubim vas




Ana RR -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (1.1.2019 22:50:45)


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Anci, jeste nas film.
Na kom kanalu je Kuhinja?


Na Prvoj.




jess021 -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (2.1.2019 7:52:12)

Dobro jutro mame!  Ja na poslu, bas bzvz jel da 😑
Mislim da nisam ovde ni pisala u ovoj godini, pa da vam najpre pozelim zdravlja i smeha.
Nama je bilo lepo,  31. su njih dve rano zaspale, ja pravila rusku, pili vino, gledali tv....
Juce smo bili kod babe, kake....i eto. 
Nadam se da ste svi zdravi i da spavate😊




jess021 -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (2.1.2019 8:28:58)

Sta je ovo, nema nikog. 
Nema veze, dopisivacu se sama sa sobom😅
Na temu klizanja, vodila sam L na klizanje, to je bio sou. Iako ja klizem, ali nisam dugo tako da je nase klizanje trajalo ukupno 10min.  
Sanjice, klizanje je skoro isto kao voznja rolerima. 
Bice ovo dug dan na poslu, nema zive duse. 




Ana RR -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (2.1.2019 9:04:26)

Dobro jutro [sm=smiley1.gif]

Jess, i ja radim ali bar ne izlazim iz kuće hehe. Jedva sam se probudila, jbt. Jedno veče zaglavim i posle se mesec dana oporavljam.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (2.1.2019 9:09:44)

Dobro jutro.
Jess, do koliko radis?
I ja sam slomljena, maca bas lose spavala, a jos sinoc kasno zaspala.




jess021 -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (2.1.2019 9:24:33)

Ivana, redovno, do 15h.
Sta joj je? Sto se budi?
Imamo li neku temu ishrana? Morala bih nesto da menjam a ne znam sta😁




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>