RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (2.1.2019 16:48:41)

Parii, deset minutaaa[sm=smiley36.gif] uzivaj, opusti se malo.




pari -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (2.1.2019 17:04:46)

Ivana, bolje i deset_ minuta nego ništa 😁 toliko je T izdržala da ne kenjka...ali dobro, po malo svaki dan ili par puta u toku dana i eto 🙂 

Čula sam se sa M 😊 pričali malo,videla ga kako se igra...Nedostaje mi lepi moj dečak...




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (2.1.2019 18:04:27)

Naravno! Deset po deset minuta i eto ga sat vremena [sm=smiley1.gif]
Pari, M je kod tate?




Rosita -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (2.1.2019 21:13:54)

Pari, super! Drago mi je da ti se dopada, da su ti lepi prvi utisci!
Maraj, sve ok bilo sa očima posle onog pada. Ne odosmo ni na kontrolu jer je padala u vreme hospitalizacije. Sa ovin slinama sad bilo jedno oko pocelo malo da krmelja, i to ono što je 2 m i više zdravo, ali brzo prestalo, verovatno od venskog ab. Videćemo. U svakom slučaju i ta intervencija sad mi je kao mačji kašalj nakon svega što smo doživeli. 
N i dalje ima problem sa glasom tj promuklošću. Kad plače ne čuje se puno. Ne znam je li to normalno i koliko će trajati.
Danas je 1* spavao na pola dana i to je super ritam. Ali zahteva da ujutru odspavamo, što jutros i jesno. Počeo je noću sam da se poslužuje (.), haha. To i nije loše, može se spavati :).
Laku noć mame.




pari -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (2.1.2019 21:24:43)

Rosi, dobro je da je bolje...biće sve bolje i bolje.

Nas dve bile napolju 2h, lepo je bilo, prošetale smo se baš dosta, malo sam upoznala okolinu. I do radnje. 

M je kod tate, lepo mu je. 




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (2.1.2019 22:00:43)

Rosi, a kad cete ici da vidite jel treba operacija?




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (2.1.2019 22:06:19)

Dobro vece. Moje spavaju. Ja se spremam da idem pod tus, pa da citam.
Stiglo mi je curece meso. Naravno kupila sam. Spakovala u zamrzivac. Posle ajde i bundevu sto su mi spakovali muzevljevi. Oni imaju domacu. Poslala sam i drugarici za bebu. I tako. 
Rosi, odmaraj sad sto vise ako mozes.
Pari, kad se vracas po sina?




vocicana -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (2.1.2019 22:29:45)

Joj bas ste sve bile vredne. Ja sam dosla u trecu smenu, radim sa trudnicom[sm=smiley1.gif], novopecenom, moracu da je vrbujem da nam se uclani i da nam pise svoje dogodovstine.[sm=smiley1.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (3.1.2019 6:10:34)

Dobro jutro.Ja pijem kafu. Moji svi spavaju. Danas cemo biti produktivni nadam se. P ima zakazano kod oftalmologa. Da vidimo ima li on strabizam il nema. Ja vise nisam pametna. Cini mi se kao da mu oko bezi samo dok je umoran. A ovako je super. Deran ce nas iznenaditi hodanjem uskoro. Cuci covek kao pravi. Pusta se sam da stoji bez pridrzavanja. Brz je kao munja i nema sekund mira. Dajem mu fore do 10 meseci da prohoda 😂 ako ne i ranije mada se nadam da nece ranije. Nadam se samo da ce kasnije heheh... Slabo mi nesto trtlja. Al ajd ne moz sve izgleda. D kuka za vrticem. Kod mojih je nesto losa atmosfera pa je tamo ne pustam. A bas mi bezveze da ceo raspust s nama presedi. Izes ga.  Cekamo sneg malo da se zabavljamo. Bice mi jako cudno kad mm krene da radi. Od pomoci mi je ovih dana. Mozda zato sto sam pravila frku prosle nedelje 😀 
Idem da zavrsim kaficu i da jos malo budem u zenu. Ljubim vas




Duškić -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (3.1.2019 6:18:12)

Bas se pitam ima li jos koji vampir [sm=smiley36.gif] kad ono Ljisa [sm=jezicek.gif]
Moj sin se naspavao i galami da ustanem.




jess021 -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (3.1.2019 8:11:46)

Jutro mame!
Ja sam juce otisla ranije, pa sam uspela i da odspavam sa njima popodne. Bili smo ceo dan kuci. Kasno su zaspale jer su popodne odvalile skoro 3 sata.
Ljiso, drago mi je da si bolje😊




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (3.1.2019 8:47:19)

Dobro jutro.
Ljiso, evo ti ga sneg[sm=smiley36.gif] mada mogao je da pada za doček a ne sada. Napolju je dosta hladno.




jess021 -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (3.1.2019 8:51:29)

Ivana, napolju je bas hladno.  Kod nas je nesto malo padalo.
Uhvatila me neka kijavica. 
Pari, drago mi je da su tako dobri utisci. Uzivajte. 




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (3.1.2019 8:59:48)

Kod nas bas pada. A ja kijam od juce kao nenormalna. Isla sam da radim (nista nisam uradila) a vise od dva sata sam bila napolju. Vetar duvao, kapu sam zaboravila. Usi me sad zezaju, narocito desno. Jos uvek nisam skroz ozdravila i ovo sad mi uopšte nije trebalo.




Ana RR -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (3.1.2019 9:05:39)

Dobro jutro! Nas je zavejalo. Jaooo jedva čekam proleće. Dosta mi je zime.

Ivana pa bzvz. Ledeno je bilo juče.




Rosita -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (3.1.2019 9:15:31)

Jutro. Loše sam spavala. N je sisao n puta, kači ce i onako cucla. Kažem, nisam imala srca to da mu uskraćujem ovih dana. Razmisljam kako od marta moram na posao. Pokušaću da produžim ali šanse su nikakve. N mali, nema ko da ga čuva. Mm danas predaje za vrtić. Ako bi krenuo sa godinu dana morao bi u stariju grupu (april) , pa tek od septembra u svoju, dve adaptacije. Baš me to frustrira.
Ivana, baš mi žao što posao slabo ide. Takvi su poslovi neizvesni :(.
Sanjice, i ja juče kuvala ćureći batak, bio ok ta čorbicu.
Ljišo, moj N tek aktivno samostalno sedi, diže se uz nas, uz nameštaj tek tek, još retko. Ma on uzme jednu igračku i istražuje 15 min, boli ga uvo za kretanjec :(. Ma super je, taman prosečan. Nek je on meni zdrav i veseo, smeško moj.
Ljubim.




milicicak -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (3.1.2019 9:20:11)

Jutro mame. Kod nas veje a mini bubi oci cakle od srece 😂 ne znam koga cu namoliti da je odvede danas na sneg, mm radi ceo dan.
Kod nas standardno, sutra kod dr i vakcina




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (3.1.2019 9:26:18)

Dobro jutro. Sto mi je prija ovaj raspust, ali sad kad krenem u masinu bice veselo.[sm=smiley36.gif] No. navicicu se.

MOje jos spavaju. Kuca mi je cista samo cu nesto za rucak da zavrsim, ali to tek kasnije.
Rosi, pocela sam da citam Ljubav malim slovima. Bas mi prija.




jess021 -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (3.1.2019 9:34:59)

Posto koristim ovu mobilnu verziju, nemam pojma kolika su vam deca.
Rosi, koliko N ima sad? Bas mi je zao kad tako mali moraju u vrtic😶
Kod nas nema snega. Samo duva kosava.
Sanjice, uzivaj.




Maraj -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (3.1.2019 9:55:29)

Jutro...ja uspavljujem S
L se raduje snegu. Ne znam kad bi on mogao malo na sneg. Danas mu je 6.dan boginja....
Milicicak pisala sam u temi o vakcinaciji...a nasa deca su tu negde....ajd vidi sta je sledece, kad primite 3.dozu pentaxima i sinfloryx-a, sta posle i kad?
Ja ne znam kada ce S primiti tu 3.dozu. cekam da vidim da li ce i ona dobiti boginje




milicicak -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (3.1.2019 10:05:33)

Maraj, sad je ta treca doza pentaksima i synfloriksa pa nema nista do MMR-a koliko ja znam




Maraj -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (3.1.2019 10:24:44)

Aha...e pa hvala ti
To me zanimalo. Sad moram da pomeram ovu 3.dozu pa me zanima sta ide posle... to je ok ako nema nista do mmr-a




Rosita -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (3.1.2019 10:58:34)

Ima sa 6 m hep b, ne?
Jess, 9 m ima N, napunio ta Ng.




Maraj -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (3.1.2019 11:07:17)

Rosi jel tvoj N primao sta posle 3.doze sinfloryx-a i pentaxima?
Pisite mi tamo u temi...
Nerviram se sad sto ovoliko pomeram tu 3.dozu...




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 01/19 [chat] (3.1.2019 15:07:06)

Maraj, moje devojke su skoro imale boginje, ja sam ih izvodila predvece napolje, neko ni to ne praktikuje.Zdravo zene. Ja popila kafu, pece mi se rucak u rerni, odgledala film Dan Bastilje dok sam pakovala policu sa igrackama 🙂 Boze sta ova moja deca guraju po policama 😕😯  Srecna svima nova god, da budete srecne, ispunjene, zdrave, itd, itd 😘




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>