Propolis Books poklanja knjigu "Hoćeš li da se igramo?" (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> Propolis Books poklanja knjigu "Hoćeš li da se igramo?" (14.1.2019 17:06:09)

Naši dragi prijatelji iz izdavačke kuće Propolis Books obradovaće najvrednijeg korisnika Ringeraje knjigom "Hoćeš li da se igramo?"!


Zašto je pitanje: “Hoćeš li da se igramo?“ jedno od najdragocenijih za svakog roditelja?


Naime, dete još nema sposobnost da nam kaže: „Danas sam imao težak dan i želim da pričam o tome sa tobom“ ili „Desilo mi se nešto strašno i ja ne znam šta sada da radim sa tim. Treba mi tvoja pomoć.“ ili „Mnogo sam ljuta i želim da pričam o tome.“.

Tu na snagu stupa IGRA!

Kada nam dete uputi pitanje: „Hoćeš li da se igramo?“, verovatno ima potrebu da razradi neki svoj doživljaj ili razmišljanje, pa čak i da podeli sa nama svoj unutrašnji svet na način kojim ono najbolje komunicira – kroz igru.

„Igra je primarni način da dete uči o svom svetu, da razume kako stvari funkcionišu, da razvija nove fizičke, mentalne i socijalne veštine i veze.“ (VanFlett, 2008)


U knjizi "Hoćeš li da se igramo?" koju je napisala Klaudija Porta, izdavača ProPolis Books, pronašla sam i ovakav opis igre:

„Igrati se znači posvetiti se jednoj aktivnosti u cilju zabave i izvlačenja zadovoljstva iz nje. Cilj igre je ona sam: dete se igra da bi se igralo. Ako usput nešto nauči, radi se o kolateralnom efektu, a ne osnovnom cilju igre, što ne znači da igra ne omogućava detetu da otkrije različite stvari. Kroz ovu aktivnost koja traje kroz generacije, dete uči pravila, običaje i vrednosti okruženja u kojem živi. Dete otkriva sebe samo i svet u kojem živi.“



Autor:
Manuela Kamikovski, psiholog, sistemski porodični psihoterapeut, praktičar terapije igrom i autorka bloga maminovreme.org

PROČITAJTE VIŠE >>>



[img]https://i.imgur.com/IDzxeDk.jpg[/img]

Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik/ca sjajne nagrade?


Najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do predivne nagrade koja će da upotpuni leto!
Nagradni konkurs traje od 15.1. do 5.2.2019. (zaključno sa 5.2.2019.) a najvrednijeg korisnika u okviru nagradnog konkursa Propopis Books će nagraditi knjigom "Hoćeš li da se igramo?".

Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednjih 6 meseci!

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova je pod stalnim nadzorom Ringerajinih programera.

Nakon završetka takmičenja, nagrada će biti poslata na adresu dobitnika u Srbiji (poštarinu o trošku sponzora).




PROČITAJTE VIŠE >>>




mama Jo -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Hoćeš li da se igramo?" (14.1.2019 18:08:51)

Jaoj divno!! Ja toliko zelim ovu knjigu 😍
Nedavno sam procitala preporuke za nju i preodusevila sam se!!
Ali nema sanse da odem do knjizare pa malo samo da je pogledam... sve mislim uspecu ali evo 10 dana nista od toga.
Ne ucestvujem u ovoj igri jer sam dobila nedavno Propolis izdanje, zato blago onome ko je osvoji 😊
Ja cubpogledati gde ima online da se poruci!!
Bravo [sm=bravo.gif] za ovu nagradu!!!




Dora89 -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Hoćeš li da se igramo?" (14.1.2019 18:12:48)

Dok ja budem mogla opet da osvojim nagradu, sve dobre knjige će da odu! 😆




lesica -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Hoćeš li da se igramo?" (14.1.2019 18:23:09)

Mama Jo, baci pogled na tekst vezan za objavu u prvom postu. Vrlo je lepo predstavljen jedan detalj iz knjige, a u samom tekstu ima direktnih linkova ka propolisbooks-u.





dunja RR -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Hoćeš li da se igramo?" (14.1.2019 19:55:08)

Divna knjiga [sm=bravo.gif]

Mi smo baš sada u fazi, da je svakih poal sata aktivno - makana, tajane ajde da se igramo. Ali češće sam ja na tapetu [sm=smiley36.gif]




Dragce86 -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Hoćeš li da se igramo?" (15.1.2019 21:35:33)

Divno, knjiga je najlepsi dar! [sm=bravo.gif]




Tajčica -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Hoćeš li da se igramo?" (24.1.2019 1:36:34)

Divnooo [sm=bravo.gif]




BiljaFilip -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Hoćeš li da se igramo?" (25.1.2019 22:32:54)

Deluje jako zanimljivo. Upravo sam procitala knjigu "Ne tako savrsena mama". Posto moj maleni obozava da se igra i toliko energije ima, nova knjizica i saveti ne bi smetali. :);)





marketing RR -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Hoćeš li da se igramo?" (6.2.2019 17:51:06)

Dobitnica divne knjige "Hoćeš li da se igramo?" koju poklanja ProPolis Books je Ana RR sa 174 objava.

Ana draga, pošalji nam na pp podatke: ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona.


Čestitamo!!! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]



IZVORNA PORUKA: marketing RR

Naši dragi prijatelji iz izdavačke kuće Propolis Books obradovaće najvrednijeg korisnika Ringeraje knjigom "Hoćeš li da se igramo?"!


Zašto je pitanje: “Hoćeš li da se igramo?“ jedno od najdragocenijih za svakog roditelja?


Naime, dete još nema sposobnost da nam kaže: „Danas sam imao težak dan i želim da pričam o tome sa tobom“ ili „Desilo mi se nešto strašno i ja ne znam šta sada da radim sa tim. Treba mi tvoja pomoć.“ ili „Mnogo sam ljuta i želim da pričam o tome.“.

Tu na snagu stupa IGRA!

Kada nam dete uputi pitanje: „Hoćeš li da se igramo?“, verovatno ima potrebu da razradi neki svoj doživljaj ili razmišljanje, pa čak i da podeli sa nama svoj unutrašnji svet na način kojim ono najbolje komunicira – kroz igru.

„Igra je primarni način da dete uči o svom svetu, da razume kako stvari funkcionišu, da razvija nove fizičke, mentalne i socijalne veštine i veze.“ (VanFlett, 2008)


U knjizi "Hoćeš li da se igramo?" koju je napisala Klaudija Porta, izdavača ProPolis Books, pronašla sam i ovakav opis igre:

„Igrati se znači posvetiti se jednoj aktivnosti u cilju zabave i izvlačenja zadovoljstva iz nje. Cilj igre je ona sam: dete se igra da bi se igralo. Ako usput nešto nauči, radi se o kolateralnom efektu, a ne osnovnom cilju igre, što ne znači da igra ne omogućava detetu da otkrije različite stvari. Kroz ovu aktivnost koja traje kroz generacije, dete uči pravila, običaje i vrednosti okruženja u kojem živi. Dete otkriva sebe samo i svet u kojem živi.“



Autor:
Manuela Kamikovski, psiholog, sistemski porodični psihoterapeut, praktičar terapije igrom i autorka bloga maminovreme.org

PROČITAJTE VIŠE >>>



[img]https://i.imgur.com/IDzxeDk.jpg[/img]

Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik/ca sjajne nagrade?


Najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do predivne nagrade koja će da upotpuni leto!
Nagradni konkurs traje od 15.1. do 5.2.2019. (zaključno sa 5.2.2019.) a najvrednijeg korisnika u okviru nagradnog konkursa Propopis Books će nagraditi knjigom "Hoćeš li da se igramo?".

Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednjih 6 meseci!

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova je pod stalnim nadzorom Ringerajinih programera.

Nakon završetka takmičenja, nagrada će biti poslata na adresu dobitnika u Srbiji (poštarinu o trošku sponzora).




PROČITAJTE VIŠE >>>





Sanjica26 RR -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Hoćeš li da se igramo?" (6.2.2019 21:23:49)

Bravo Ana. [sm=bravo.gif]




Ana RR -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Hoćeš li da se igramo?" (6.2.2019 21:42:24)

Vidi ja osvojila knjigu! Woow hvala [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




vocicana -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Hoćeš li da se igramo?" (7.2.2019 1:05:26)

Anci, bravo! Cestitam![sm=bravo.gif]




emicaa -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Hoćeš li da se igramo?" (7.2.2019 7:28:50)

Anci cestitam 😊




Duškić -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Hoćeš li da se igramo?" (7.2.2019 8:04:18)

Super Ana![sm=bravo.gif]




Ana RR -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Hoćeš li da se igramo?" (14.2.2019 13:16:09)

Stigla knjiga [sm=bravo.gif] hvala [sm=smiley1.gif]




veselicaa -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Hoćeš li da se igramo?" (14.2.2019 14:00:03)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] draga.




Dora89 -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Hoćeš li da se igramo?" (27.2.2019 19:51:41)

Uživaj, Ana! [sm=bravo.gif]




medamisko -> RE: Propolis Books poklanja knjigu "Hoćeš li da se igramo?" (1.4.2019 8:52:57)

[sm=bravo.gif]
Imam je.




Stranica: [1]