RE: ApRRilski bar (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


jance -> RE: ApRRilski bar (24.4.2019 10:21:19)

Dobar dan. E konacno. Sad cu imatikonacno chat teme na gotovs cim dospem na forum.

Ako sam ista uzela iz onog grozno iskustva nosenja holtera za pritisak, to je da znam kako se osecam kad mi je pritisak povisen ili kad krece da skace. nije glavobolja niti bilo sta sto inace pisu nego neka neobjasnjiva nervoza. mozda je i suprotno, da nervoza podize pritisak ali barem znam.

Inace puko mi glas. Sapucem u punoj kuci...





Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (24.4.2019 10:27:15)

Jance, meni skoci pritisak kad se iznerviram, zaboli me glava iz momenta, e sad, pritisak se malo unormali ali glava ostane da boli




vocicana -> RE: ApRRilski bar (24.4.2019 10:40:42)

Dobar dan mame, samo da mahnem! Idem da se bacim u akciju, kuca je bomba!




jance -> RE: ApRRilski bar (24.4.2019 10:43:46)

Da. Kontam i ja da je uzrocno-posledicno. Videcu sta mi kaze kardiolog, kakvu ce mi terapiju odrediti ili promeniti ali ja cu malo makar pokusati stres da smanjim. Sve me zivo nervira, planem za cas, bas sam postala zapaljiva ko hepo kocka....

Stvar je u tome sto ja nemam apsolutno nikakvih simptoma kad mi skoci pritisak, potpuno se osecam normalno i dobro. To je gore nego glavobolja, znaci da ga je jos teze provaliti.




Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (24.4.2019 23:51:35)

Samo ja pisem veceras...
Oba hrčka spavaju... Ja čekam seriju Južnjačko srce, gledam je po treći put ❤️




Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (25.4.2019 7:37:43)

Dobra dan... Opet ja... 😉
Nema me, nema, pa me ima previše 😄
Sendviči spremni, tri komada, pakovanje galeta, plus gricke... Ko da ide na 3 dana a ne na jednodnevni izlet😂
Kažu biće toplo danas, jupiiii! 
Kratka suknjo, here I come! 




Sanjica26 RR -> RE: ApRRilski bar (25.4.2019 7:57:58)

Dobro jutro.

Ivanka, nemoj da se gubi. Falis ovde. ❤️




Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (25.4.2019 8:23:39)

Valjda ce neko da me nadje ako se zagubim 😂




jance -> RE: ApRRilski bar (25.4.2019 10:39:42)

Dobar dan. Ivo srecna ekskurzija detetova....


Zatrpana sam u vesu ovih dana, poludela na mmovo gundjanje za carape pa juce pokupila sve carape koje sam u kuci nasla, i ciste i prljave i samo to oprala. sad mi sledi uparivanje pa da vidimo koliko carapa stvarno ima!




Ana RR -> RE: ApRRilski bar (25.4.2019 10:52:21)

Jao jance, mrzim čarape [sm=smiley36.gif] ja njih perem zasebno, bez drugog veša, pa onda kada krene slaganje... obično uposlim Marka da ih upari [sm=smiley36.gif]




jance -> RE: ApRRilski bar (25.4.2019 11:07:55)

Ma gudja mi kako nema carapa, samo gundja, ja stalno vicem da pokupim sav ves iz korpe i da jednom mora da su dosli na red. I na kraju se ispostavi da on njih "steka" na neko posebno mesto u cosku korpe i da verovatno zbog toga nisam ama bas ni jednu pokupila.

Inace me od jutros opet boli glava. Moguce da mi ne prija ova nova terapija za pritisak....




Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (25.4.2019 11:12:23)

Namucila sam se dok mm nije naucio da stavlja carape u vrecicu, upadnu u dzepove, kapuljace, rukave, dok mokre povadim poludim, i sad covek zna😄
Ladno sam izgubila jaknu juce, koznu... Jedino mi jos preostaje da pitam u piljari da nisam ostavila kad sam kupovala jaja, 😕
Prosle god mi dzemper spao sa torbe pa sam i njega izgubila.. 
Zvala sam komsinicu da svrati do piljare i pita, ali ne greje me sunce da ce je naci




Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (25.4.2019 11:16:01)

Zato mene spasavaju vrecice za pranje vesa, inace carape nekim cudom zavrse u dzepovima, rukavima... 😊
Izgleda da sam izgubila jaknu kuce usput do kuce... Izasla sam iz busa stanicu pre i drzala sam je u ruci, bilo mi toplo pa sam je skinula. 
Svratih sad u Ideu da pitam da mi nije tamo ostala kad sam placala na kasi, kazu nije. 
Zvah komsinku da svrati u piljaru i tamo da pita, kupovala sam jaja
😥😥😥😥




jance -> RE: ApRRilski bar (25.4.2019 11:20:11)

Imam i ja vrecice ali dzaba. Deca prva ne stavljaju amm smatra da ako ih je vezao zajedno da nema potrebe za vrecicom...




Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (25.4.2019 11:30:20)



IZVORNA PORUKA: jance

Imam i ja vrecice ali dzaba. Deca prva ne stavljaju amm smatra da ako ih je vezao zajedno da nema potrebe za vrecicom...



Jedva je ovaj moj navikao da stavlja carale i moje lagane tanke bluze u vrecice, drobila sam godinama dok nije ukapirao da tako i manje vremena trosi na prostiranje koje njemu zapadne kad dodje u 3 jer ja dolazim posle njega 😊




jance -> RE: ApRRilski bar (25.4.2019 11:36:32)

Mi imamo susaru. Naravno jos jedno sokocalo u kom mogu carape da se izgube bez traga... Ogi trenutno ima u opticaju tacno 3 para carapa, tacno znam i koje su... Kika srecom dobila valjda 20 pari, od toga su u opticaju 10. Ja imam u opticaju 2 para. Od toga je jedan par izgledom rasparen, to su neke carape sto mi sestra donela iz Slovacke, kao izgledaju raspareno ali zajedno su savrsene...




Ana RR -> RE: ApRRilski bar (25.4.2019 12:02:45)

Ja ih perem u onim mrežastim vrećicama ali sad ih već imamo toliko da nas tri vreće ne bi okrpile [sm=smiley36.gif] na kraju sve ubacim u mašinu i ćao. Ionako samo njih perem tako da ne mogu nigde da se zavuku (jedino mašina da ih proguta).




Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (25.4.2019 21:02:44)

Jopet vas nema 😊




bubulence -> RE: ApRRilski bar (25.4.2019 21:49:56)

Veecee! 





Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (25.4.2019 22:09:47)

Oooo Bubiii ❤️❤️❤️




jance -> RE: ApRRilski bar (25.4.2019 22:41:52)

Dobro vece. Deca zaspala a ja dosla malo da kukam opet. Usla u apoteku pored banke, izmerila pritisak, kad ono 150. Reko dooobro, to objasnjava glavobolju ali lekic je sad vec trebao da radi... nista. Otisla u banku, isplatila kredit, zatvorila dozvoljeni minus i zatvorila racun, vratila karticu. U to me zove Kika, kaze Ogija boli glava i srce kad kaslje. Reko diiivno, eto nama temperature. Nista, pravac kuci po Ogija, daj mu Brufen pa kod doktorke jer nam se jelte praznici neminovno blize. Zavrsimo kod dr brzom brzinom, i ja nazovem moju dr i kazem slucaj sa pritiskom. Kaze dodji. Kod nje sa sve bebom u kolicima u ordinaciji i Ogijem koji sedi na onom krevetu i igra igricu na mom telefonu, pritisak 160. Odmah pogrickala pola Zorkaptila, i povecala mi dozu leka i konacno dala beta blokator ( pre trudnoce sam pila samo jednu tabletu beta blokatora dnevno i nio mi i pritisak pod kontrolom i tahikardija). Kaze preslaba je ovo doza leka za tvoju kolicinu stresa....

I tako. Evo mm otisao opet dole da radi, ja ostavila otvoren prozor, toplo napolju i slusam kreketanje zaba...




bubulence -> RE: ApRRilski bar (25.4.2019 23:25:44)

Jance muni nesto zestoko ovde u baru i da vidis kako cemo srediti taj pritisak😁.

Ivanko, sta ima novoga? Mu smo na selu, juce smo došli, uzivami za sve pare. Mama mi kuva, deca se igraju po ceo dan, muz uci, tata ispunjava zelje... Milina... 




Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (25.4.2019 23:33:13)

Nista novo, uskoro ce 26. april... 




Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (25.4.2019 23:35:55)

Zaba dosla sa izleta, nije joj se svidelo, livade i djubre. Ne znam sta smo platili 1800din, nista nisu poset_ili, sako jurili po poljancetu. To cu ja da uradim u nedelju kad odemo u selo, pusti dete na ispasu da se istrci. I to za dz.
Drustvo je drustvo, ali 1800din je pljacka. 
Al ajde, ću prećutim... 




Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (26.4.2019 7:29:47)

Dobro jutro!
Stigla jaaaaaaa 😊 
Otvaram farbaonicu jaja 😉👍
Ako fali neko slovo nemam naocare pa ubadam




Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>