RE: ApRRilski bar (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (26.4.2019 7:46:27)

Pazi ne fali nijedno! 😂
Stavih naocari 👍
Svi spavaju... Drndam po kuci u nadi da ce neko da ustane... 
Hocete kaficu ☕☕☕




lesica -> RE: ApRRilski bar (26.4.2019 8:03:52)

Dobar dan vredni narode [sm=bravo.gif]

Za mene može druga kafa, pa da budim ove moje po kući i da krećemo na mini odmor.

Ivanka , jesi se lepo ti provela sa mužićem juče?
I da, deder baci pogled na OVU TEMU




Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (26.4.2019 8:26:53)

Pa da častim za knjigu!
🥂🍻🍺🥤🍹🍸🍷🍾🍶
Služite se
Lesice ❤️
Beše fino juče, našetasmo se baš baš, dal da idemo negde na ručak il na brzinu da glocnemo i tako brzinski pojedosmo sendviče u Cezar-u. 
Kupih platnene mokasine i sipelice za štrapac, zlatneeeee 👍😄




jance -> RE: ApRRilski bar (26.4.2019 9:51:32)

Dobar dan. Ja sam se jutros pocastila sa pola tablete beta blokatora i konacno se osecam dobro. Mnoogo sam opustenija, tolerantnija, nisam pod stresom od kako oci otvorim...




Ana RR -> RE: ApRRilski bar (26.4.2019 10:50:39)

Ivanka, moje dete ima izlet sad 10.maja. Cena 2590 ako sam dobro zapamtila a idu do Bojčinske šume do koje se inače dolazi gradskim prevozom bez problema, znači tu je na pljuc. I ajde kao plaćanje je na tri rate, za sve, tako će deliti uplatnice. Okay, ajde. Kad ono sve tri uplatnice dođoše u jednom mesecu u razmaku od nedelju dana [sm=smiley36.gif] pa izem vam plaćanje na rate, samo se cimam na e-bankingu. Daj mi da platim sve i završim sa tim.

Dobro jutro inače [sm=smiley1.gif]




Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (26.4.2019 11:57:11)

Ana, onda ispada prevoz 1800din, dnevnice i agencija, za tvog M jos i vise...
Ja kad sam isla u skolu izlet je bio pesacenje od 8km do isturenog odeljenja moje skole, za neke sitne pare. 
Milina, bus samo dodje da nas vrati nazad. 




Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (26.4.2019 12:02:22)

Evo me da gluvarim jis malo, mm skuvao kafu, da odmorim noge pa dalje




jance -> RE: ApRRilski bar (26.4.2019 14:51:15)

Ivanka, ti ja i Ana caskamo u kafani kanda redovno, ove ostale ko padobranci :)

Bila sam sa mm u BIGu i svratila u apoteku da izmerim pritisak. I gle cuda, 120/70! Sta uradi samo pola tablete odgovarajuceg leka!

Sreli smo tamo i prijatelje pa seli sa njima da popijemo sokic, taman malko mozak da odmorim...

Trebala bih da spremam po kuci, sutra mi sestre dolaze uvece a jaako mi se neda




Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (26.4.2019 15:08:58)

Ako ako mi kafenisemo redovno, i goste primamo kad navrate 😄
Nama kumovi dolaze ujutru u 10, da popijemo kaficu, vidimo se malo, nismo odavno. 




jance -> RE: ApRRilski bar (26.4.2019 15:53:28)

MM ide preko na ostrvo, drugaru se rodio sin, pa slavi. Ostajem ama sa decom, nadam se ne na dugo... neko nevreme se navlaci, bice im tamo zanimljivo ako krenu talascici na Dunavu... krenula sam kao mesto da cistim, pobacala pola cipelarnika, nemam vise gde sa obucom, samo Kika ima 4 para obuce... dala deci rucak pa sela da se malko oladim....

Nama su nasi vencani kumovi nestali bez traga, mm kum zivi u nemackoj, on se jos i javi jednom godisnje, moja kuma se nije javila od kako se odselila za Slovacku. Gubi joj se svaki trag. Mi kumovima zovemo porodicu kojoj je mm bio kum na vencanju, sa njima se i kumujemo najvise.




Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (26.4.2019 21:49:50)

Popih čaj... Za promenu 😉




jance -> RE: ApRRilski bar (26.4.2019 22:18:37)

Dobro vece. MM naravno bio na ostrvu duze nego obicno ali neka ga. Krenuli momci tamo da kuvaju kotlic pa sipali zajedno meso, krompir, vodu i luk i zacine i krenuli da kuvaju. Kaze mm stigo sam u zadnji cas [sm=smiley36.gif]

Gledam Vece kod Ivana Ivanovica, nadam se da necu zaspati dok krenu komicari. Nisam ih gledala zadnja 3 puta, dok se on isprica, ja se smorim i zaspim.




Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (26.4.2019 22:23:05)

Mi zaboravili na Ivana skroz!
Gledaćemo sutra natenane 😊
Meni on skroz smesan, ubada centar. 
Gledala sam Pljiž pre neki dan, dosadni suuuuuuuuuu




jance -> RE: ApRRilski bar (26.4.2019 22:28:51)

MM jos uvek radi, ne presvlacim se ni ja, kad zavrsi ce mu trebati pomoc da upakujemo....

Sve sam spremila za nocas, pelenu za podrigivanje, cistu flasicu za AD, sutra idu Ogi i Kika sa rendzerima na easter egg hunt u kamenicki park ako bude lepo vreme... kucu sam provizorno sredila, nisam se nesto ubijala, svakako ce do sutra biti haos pa taman da se ne nerviram puno.





Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (27.4.2019 7:41:23)

Dobro jutro!
Jance, kako bese na ostrvu? Kako pritisak danas? 
☕☕☕☕☕☕☕☕☕
Kaficaaaaa! 




vocicana -> RE: ApRRilski bar (27.4.2019 11:21:00)

Dobar dan, moze kafica, viskic sa hledom, ima da budu jaja lepa, kada hiknem par puta, a torta tek...samo da ne stavim so namesto secera[sm=smiley36.gif]




jance -> RE: ApRRilski bar (27.4.2019 11:23:10)

Jutro. Na ostrvu bese gladno dok mm nije kotlic skuvao. Da nije dosao unistili bi 4kg mesa! Ti muskarci imaju jaaaako puno srece sto im zene znaju da kuvaju...
Pritisak je valjda ok, nemam glavobolju i ne osecam se sad nesto uznemireno, nisam ni stigla da odem do neke apoteke da izmerim a verovatno necu ni stici. Ceka me jurcanje po gradu, nesto danas za rucak, nesto sutra za rucak, nesto veceras za posluziti... mm danas radi i ima probu i idemo kod devera na Uskrs kao.




jance -> RE: ApRRilski bar (27.4.2019 11:38:53)

Cuj mene jutro [sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (27.4.2019 19:55:18)

Dobar daaaaaaanDobro veceeeeeeee




bubulence -> RE: ApRRilski bar (27.4.2019 20:28:53)

Vece zenske, kako ste? Jajca ofarbana? 





Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (27.4.2019 20:54:32)

Veče Bubi 😊
Jajca gotova, Ana Olga kolac, OPET, gotov 💕💕💕




Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (27.4.2019 20:55:44)



[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/1977813-6313.jpg[/img]
Ona za jelo nisu paradna ali ova drvena nisu lose ispala 😂
Čuva ih zeka




Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (27.4.2019 21:02:03)

Ujutru sabajle idemo u selo kod svekijevaca na Vaskrs. Oni su juče otišli da nas dočekaju za sutra.
Nosim Ana Olga kolač, jaja i pitu sa jabukama. 
Tamo nas čeka jagnjeeeeeee 😊
Malo mi se ne ide al ajde... 
Za mene ovaj praznik maltretiranje samo tako... 
Ali o tomeću da vam pišem u utorak! 😉




bubulence -> RE: ApRRilski bar (27.4.2019 23:10:47)

Ooo Ivanka, fina su ti jajca😂.

Moja ove godine i nisu za slikanje😎. Mi smo jos na selu, sutra odmah posle rucka palimo kuci i jedva cekam😁




bubulence -> RE: ApRRilski bar (27.4.2019 23:11:33)

I koji je to kolac koji toliko hvalis??? Zanima me samo ako se brzo pravi😁





Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>