Srčane mane i trudnoća (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


Mandarina2010 -> Srčane mane i trudnoća (3.5.2019 1:57:27)

Izvinjavam se ako tema postoji, nisam je nasla. 

Da li postoji neka zena na forumu koja je odrzavala trudnocu sa srcanom manom, bilo koje vrste, ili neka, koja je ranije imala zahvat na srcu pa nakon toga trudnocu? Takodje, da li imamo nekoga kome je udtanovljena mana u trudnoci?




bubulence -> RE: Srčane mane i trudnoća (3.5.2019 8:14:10)

Nadam se da ce se javiti neko i izneti svoja najpozitivnija iskustva. A tebi draga srecno! 





Filadendronka -> RE: Srčane mane i trudnoća (3.5.2019 9:16:14)

Nije mi poznato, ali svakako si pomenula da imas dobar tim lekara. Svaki slucaj je poseban i drugaciji, mozda je bolje da ne slusas i ne citas tudja iskustva. 




vocicana -> RE: Srcane mane i trudnoca (3.5.2019 10:32:38)

Mandarina kao sto znas, taj problem nije bio mali s obzirom da se desio kada se desio, nacin na koji je otkrivena. Kocka je da zatrudnis, zato sto ishod moze biti jako los, sa druge strane, ne znam do kojih granica se tretira kao pracenje, od kojih za operaciju. Trebace ti vremena da se oporavis od zahvata ako je za operaciju, ali svakako se trebas javiti kardiologu, koji ce te najbolje posavetovati da li je pametno uraditi, sada sa tim pa kako bude posle, ili nekako drugacije.
Joj a bas bih se obradovala, da mi kazes da se desilo, a sa druge strane, naravno najvise mi je stalo da ti budes dobro, mama!




Mandarina2010 -> RE: Srcane mane i trudnoca (3.5.2019 22:42:25)

Znam voci i znam da brines za mene. 

I volim te zeno kao sestru rodjenu. Oci mi nisi videla ali nase razgovore dok sam bila u bolnici i tvoju podrsku u zivotu necu zaboraviti.Ti si andjeo.I.bice sve ok ovako ili onako. Kako god to bilo....Kako je zapisano negde u zvezdama...Ljubim te svim srcem




Filadendronka -> RE: Srcane mane i trudnoca (3.5.2019 23:31:51)

Divno je procitati kakvu podrsku moze jedna zena da pruzi drugoj. Gde god se okrenem samo zavist i beda, pa mi je prosto nestvarno da ovako nesto postoji. Drzite se devojke! 🌸




vocicana -> RE: Srcane mane i trudnoca (4.5.2019 10:15:14)


IZVORNA PORUKA: Mandarina2010

Znam voci i znam da brines za mene. 

I volim te zeno kao sestru rodjenu. Oci mi nisi videla ali nase razgovore dok sam bila u bolnici i tvoju podrsku u zivotu necu zaboraviti.Ti si andjeo.I.bice sve ok ovako ili onako. Kako god to bilo....Kako je zapisano negde u zvezdama...Ljubim te svim srcem

Volim vas mnogo oboje, obecavam javljanje kada dodjem u Beograd, tebi dugujem jedan najveci zagrljaj. Podrska je nesto najmanje sto sam mogla, znas da nisi sama, sve sto mogu, ja hocu.
Fildnedrone, tacno, zavist i uka, ali treba biti okrenut dobrim stvarima, pronaci najbolje u sebi, dati ljudima kada i je potrebno.
Grlim te i te mandarino moja draga!!!




Mandarina2010 -> RE: Srcane mane i trudnoca (4.5.2019 11:26:29)

❤❤❤❤





Filadendronka -> RE: Srcane mane i trudnoca (4.5.2019 13:46:23)

🌺🌞🌈🎼🧸🎀




Stranica: [1]