RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


doramar11 -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (10.7.2019 12:08:27)

Fantasticni Nuxe. Sad je na akciji ulje u Lilly inace.




Duškić -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (10.7.2019 12:12:02)

Da. Akcija trenutno i na RR




doramar11 -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (10.7.2019 12:13:18)

Ima i ovaj set_ koji se promovise na rr, mislim da je -30%.




veselicaa -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (10.7.2019 12:13:20)

Akcija,akcija,samo pazite gde pisete,svaki post koji nije u odgovarajucoj temi bice obrisan a poeni se nece vaziti.




veselicaa -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (10.7.2019 12:18:37)

Procitajte Opsti uslovi koriscenja foruma




MimaKos -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (11.7.2019 8:32:51)

Fantazija!!!





doramar11 -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (11.7.2019 9:25:46)

Fantasticni Nuxe..




Duškić -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (11.7.2019 9:30:09)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




MimaKos -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (21.7.2019 12:37:13)

Ja za ovo jer nikada nuxe ulje da osvojim... a zaljubila sam se u ovaj miris, mada i.prethodno koje sam imala je sjajna stvar, ali ovo je stvarno nesto posebno...





Duškić -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (23.7.2019 8:34:49)

Cao, cao Nuxe!




marketing RR -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (23.7.2019 13:28:46)

Dobitnice nagradnog konkursa koje će naš dragi sponzor obradovati 2 dame sa po 1 Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom su:

1. MimaKos sa 1472 objava
2. doramar11 sa 897 objava


Molimo naše dame da nam pošalju svoje svoje podatke što pre (ime i prezime, adresu stanovanja u Srbiji, broj mobilnog) kako bi sponzor poslao nagradu.


IZVORNA PORUKA: marketing RR

[sm=duda.gif]Cveće, zlato, bogatstvo...Teško je u barem 3 reči opisati prvi utisak kada na koži osetiš tu čaroliju!

Lepota se kažu krije u malim stvarima. A mi možemo reći da se krije u staklenimbočicama užitka.Stvoreno je pre skoro 30 godina da zadovolji potrebe svake žene, i to od glave do pete. Toliko godina stoji na pijedestalu koji mu pripada. Njegovo ime je Huile Prodigieuse Čarobno suvo ulje.


Sam naziv govori mnogo. Pored toga što sadrži 7 dragocenih 100% prirodnih biljnih ulja i vitamin E, čuveni vitamin mladosti, ovaj proizvod je čuvar svake dame. Neguje, hrani, obnavlja i ulepšava kožu kosu. 7 je čudnovat broj za Huile Prodigieuse jer krije u sebi Tsubaki ulje koje hidrira i ima anti age efekat; arganovo ulje koje obnavlja kožu i kosu; makadamiju koja hrani, borač koji zaglađuje kožu i ima efekat protiv uklanjanja strija; kameliju koja dodatno hrani; dok lešnik štiti kožu, a slatki badem je čini neverovatno mekom.




Nije li divota za kožu ovaj eliksir užitka?Stoga ti predstavljamo Huile Prodigieuse porodicu kako bi izabrala ulje koje će biti tvoj pratilac ovog leta.



Vaša Ringeraja.rs je zajedno sa sjajnim sponzorom - prestižnim francuskim brendom NUXE, odlučila je da vas u ove letnje dane obraduje sjajnom prirodnom kozmetikom!

Nuxe vam poklanja aša Ringeraja.rs je zajedno sa sjajnim sponzorom - prestižnim francuskim brendom NUXE, odlučila je da vas u ovim letnjim danima obraduje najnovijim Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom


U periodu od 3.7. do 22.7 (zaključno sa 22.7.)
Nuxe poklanja za 2 Ringerajine dame po jedan Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom.

[img]https://i.postimg.cc/0577zrz8/Prodigieux-Huile-Prodigieuse-Florale-Poklon-Shadow.jpg[/img]

Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada?


Najpre treba da budete član Ringeraje, zatim treba da budete ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do sjajnih nagrada! Nakon završetka takmičenja, nagrade u vidu poklon paketa biće poslate na adrese dobitnika u Srbiji (poštarinu plaća sponzor).
Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednjih 12 meseci.

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma.








MimaKos -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (23.7.2019 13:35:07)

Aaaaaa, sreca, sreca radost, jooooj ,divno!!!!!💗💗💗 Hvala do neba Nuxe i RR!!!





flamingos -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (23.7.2019 14:03:50)

Čestitam,bravoooo





doramar11 -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (23.7.2019 14:40:23)

Hvala mnogo RR i Nuxe. Podaci upravo poslati.




Duškić -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (23.7.2019 21:10:35)

Cestitam. Brdo postova [sm=smiley36.gif]




vonavoj -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (23.7.2019 23:05:33)

Cestitam!mislim da nikad nije bilo vise postova za jednu nagrady!
Ja sam pobedila jednom sa 150 postova,hahaha.




Duškić -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (24.7.2019 9:58:13)

Haha..von..ja pocnem pa odustanem, obicno tad najvise obaveza imam.




marketing RR -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (24.7.2019 10:14:01)

Devojke, danas se šalju pokloni, a sutra stižu. Uživajte.




flamingos -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (24.7.2019 10:19:49)



IZVORNA PORUKA: marketing RR

Devojke, danas se šalju pokloni, a sutra stižu. Uživajte.
Bravo,baš ste brzi.I za Chicco naočare su kontaktirali moju prijateljicu pošto sam njen broj telefona i adresu ostavila.Srdačan pozdrav svima





MimaKos -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (24.7.2019 10:53:17)



IZVORNA PORUKA: marketing RR

Devojke, danas se šalju pokloni, a sutra stižu. Uživajte.
  Pa svaka cas_t! Jedvacekanje 😍😍😍





MimaKos -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (26.7.2019 13:10:52)



[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/1996984-9643.jpg[/img]
[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/1996984-6588.jpg[/img]
Ja miris ne mogu da opisem! Savrsenstvo! Hvala RR i Nuxe jos jednom!




doramar11 -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (26.7.2019 13:52:09)



[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/1997130-529.jpg[/img]




doramar11 -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (26.7.2019 13:53:10)

Hvala jos jednom nasoj Rr i Nuxe na divnom poklonu!




MimaKos -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (26.7.2019 16:27:57)

Predivno je i narukvice i ulje 😍 savrseno! Divni ste!





flamingos -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (26.7.2019 17:29:40)

Još jednom-čestitam vam.Bravo za našu redakciju i sponzora





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>