RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


vocicana -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (26.7.2019 17:56:27)

Devojke cestitam, uzivajte u besprekornoj nezi, Nuxe je nesto najbolje sto sam ikada imala. Iskoristila dve bocice, pa se nadam do kraja godine da se izborim jos za nesto.[sm=bravo.gif]




flamingos -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (26.7.2019 18:00:05)



IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Devojke cestitam, uzivajte u besprekornoj nezi, Nuxe je nesto najbolje sto sam ikada imala. Iskoristila dve bocice, pa se nadam do kraja godine da se izborim jos za nesto.[sm=bravo.gif]
Nisam ih do sad koristila,pratiću pa da se sledeći put i ja potrudim





Duškić -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (30.7.2019 6:24:17)

Ulje je predivno, vredi igrAti.




MimaKos -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (30.7.2019 8:36:01)

Ulje je savrseno, ode za dva meseca ako nastavim ovako da se prskam 😂





Maraj -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (31.7.2019 11:36:33)

Cestitke i od mene. Ulje je predivno




Duškić -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (1.8.2019 13:04:37)

Meni je sve u kompletu prelepo,gledala sam sliks




MimaKos -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (1.8.2019 13:05:06)

Savrseno je, stvarno!





Axi87 -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (1.8.2019 15:30:30)


Bas super da ti se svidja. 
IZVORNA PORUKA: MimaKos

Savrseno je, stvarno!








Duškić -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (2.8.2019 6:07:10)

Kome se ne bi svidelo. Za telo, kosu ..fantazija




Duškić -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (28.8.2019 13:21:38)

Videh uzivo pre par dana ovaj set u parf. Prelep je i predivnog mirisa.




medamisko -> RE: Nuxe vam poklanja najnoviji Huile Prodigieuse Florale i to sa narukvicom (14.9.2019 13:31:45)

Bila je skoro promocija u TC , ovog Nuxe ulja prelepo je!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]