RE: Avgustovska RR plaza (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


flamingos -> RE: Avgustovska RR plaza (9.8.2019 16:12:57)



IZVORNA PORUKA: MimaKos

Ohooo flamingos, svaka cas_t! Divno izgleda . Ja sam od jutros u gradu, ispijam trecu kafu i sejk :))


Hvala draga.Pozdrav





lesica -> RE: Avgustovska RR plaza (9.8.2019 17:35:01)

Ooo flamingos, čestitke! Vi to krenuli ozbiljnim koracima ka zlatoj svadbi.

"Bar dan žene, gde ste, šta se radi?
Ima li vrućine kod vas, ili smrada kao u Bg-u?




Ana RR -> RE: Avgustovska RR plaza (9.8.2019 18:04:42)

Majku mu, sela na terasu da se suncam i aj sto smrdi nego sto su muve poludele. Jbt!
Srecna godisnjica, flamingos 😊




emicaa -> RE: Avgustovska RR plaza (9.8.2019 19:11:38)

Ja pijuckam energetski napitak,mada ni 10 mi nebi pomoglo 😂Cekam da svekrva dodje sa kolacima pa da posle kukam 

Flamingos koliko ti imas godina kad si vec toliko dugo u braku?




MimaKos -> RE: Avgustovska RR plaza (9.8.2019 19:26:08)

Ljudi nije vruce nego pakao, mi iskoristili danas popust u c&a, 50 % na sve vec snizeno, sa 3500 hiljade haljinicu sam joj platila 600 🤗 sa sve kaisicem i salom, predivnih stvari ima ali se vec sve razgrabilo





Olga75 -> RE: Avgustovska RR plaza (9.8.2019 21:26:38)

Ahoj,
konačno je malo prijatnije, izgorećemo ljudi dragi.
Nego, je l još smrdi po BGD? Svi kukaju kako se oseti na stajnjak, ko da đubre njive al rano je za to, tek u oktoMberu se vuče đubre [sm=smiley36.gif]. Mada, raskopali ste grad, ko zna šta se od kanalizacije polomilo. Kod nas oko svake kiše smrdi al mi smo na bari i mulju pa smo navikli [sm=smiley4.gif]
E, MimaKos, bila ja juče u c&a, bokte ko da džabe dele, ušla sam i izašla- ne mogu ja da se otimam oko stvari, matora sam za taj posO.
Flamingos, srećna godišnjica [sm=bravo.gif]




lesica -> RE: Avgustovska RR plaza (9.8.2019 21:33:03)

Trenutno, onako... Vonja tek tek, al zato danas dok je zvezda pekla, ajoj.
A zvanična objava gzzjz-a u skraćenoj verziji bi glasila : Od smrada niko umro nije, te vi vidite šta ćete.
I tako...čari metropole 😂

Nego, kome to svekijevci idu na odmor sutra? 😁🎉





Olga75 -> RE: Avgustovska RR plaza (9.8.2019 21:48:40)

Pa, vidi, u pravu su ljudi.Od smrada još niko nije umro a do zime ima vremena [sm=smiley36.gif]




flamingos -> RE: Avgustovska RR plaza (9.8.2019 22:25:34)

Danas pakao,veče prijatno u selu,ali od komaraca ne može da se sedi napolju.Laku noć želim svima





flamingos -> RE: Avgustovska RR plaza (9.8.2019 22:31:32)



IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ja pijuckam energetski napitak,mada ni 10 mi nebi pomoglo 😂Cekam da svekrva dodje sa kolacima pa da posle kukam 

Flamingos koliko ti imas godina kad si vec toliko dugo u braku?
U septembru punim 46





flamingos -> RE: Avgustovska RR plaza (9.8.2019 22:32:23)



IZVORNA PORUKA: Olga75

Ahoj,
konačno je malo prijatnije, izgorećemo ljudi dragi.
Nego, je l još smrdi po BGD? Svi kukaju kako se oset_i na stajnjak, ko da đubre njive al rano je za to, tek u oktoMberu se vuče đubre [sm=smiley36.gif]. Mada, raskopali ste grad, ko zna šta se od kanalizacije polomilo. Kod nas oko svake kiše smrdi al mi smo na bari i mulju pa smo navikli [sm=smiley4.gif]
E, MimaKos, bila ja juče u c&a, bokte ko da džabe dele, ušla sam i izašla- ne mogu ja da se otimam oko stvari, matora sam za taj posO.
Flamingos, srećna godišnjica [sm=bravo.gif]
Hvala,i vi da ste živi,zdravi i srećni





flamingos -> RE: Avgustovska RR plaza (9.8.2019 22:33:20)



IZVORNA PORUKA: lesica RR

Ooo flamingos, čestitke! Vi to krenuli ozbiljnim koracima ka zlatoj svadbi.

"Bar dan žene, gde ste, šta se radi?
Ima li vrućine kod vas, ili smrada kao u Bg-u?
Hvalaaa,nadamo se i zlatnoj svadbi...





flamingos -> RE: Avgustovska RR plaza (9.8.2019 22:34:07)



IZVORNA PORUKA: Olga75

Ahoj,
konačno je malo prijatnije, izgorećemo ljudi dragi.
Nego, je l još smrdi po BGD? Svi kukaju kako se oset_i na stajnjak, ko da đubre njive al rano je za to, tek u oktoMberu se vuče đubre [sm=smiley36.gif]. Mada, raskopali ste grad, ko zna šta se od kanalizacije polomilo. Kod nas oko svake kiše smrdi al mi smo na bari i mulju pa smo navikli [sm=smiley4.gif]
E, MimaKos, bila ja juče u c&a, bokte ko da džabe dele, ušla sam i izašla- ne mogu ja da se otimam oko stvari, matora sam za taj posO.
Flamingos, srećna godišnjica [sm=bravo.gif]
Hvala od srca,da ste živi i zdravi





flamingos -> RE: Avgustovska RR plaza (9.8.2019 22:36:35)



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Majku mu, sela na terasu da se suncam i aj sto smrdi nego sto su muve poludele. Jbt!
Srecna godisnjica, flamingos 😊
Hvala najlepše.





vocicana -> RE: Avgustovska RR plaza (10.8.2019 7:18:07)

Flamingosu i Sanjici srecna godisnjica braka, dobro jutro ostalim devojkama, ja sam stigla na posao, lepo sam spavala, a moram da se odmorim, malo mi je bilo, juce sam imala aktivan dan. Bas!




flamingos -> RE: Avgustovska RR plaza (10.8.2019 8:51:26)



IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Flamingosu i Sanjici srecna godisnjica braka, dobro jutro ostalim devojkama, ja sam stigla na posao, lepo sam spavala, a moram da se odmorim, malo mi je bilo, juce sam imala aktivan dan. Bas!
Hvala draga,da ste živi i zdravi





flamingos -> RE: Avgustovska RR plaza (10.8.2019 8:55:06)

Sanjice,srećna godišnjica,zlatnu svadbu dočekali.Živeliiii!!!





flamingos -> RE: Avgustovska RR plaza (10.8.2019 10:48:50)

Gde ste mame?Evo mi se spremamo da idemo kod moje sestre bliznakinje.Popila je tableticu naša ćerkica i nadam se da izdrži ovu paklenu vrućinu.Javljam se kad dođem.Selo je udaljeno trideset_ak km od našeg.Spremaju ručak,prasence,da se okupimo i sutra odlaze...





MimaKos -> RE: Avgustovska RR plaza (10.8.2019 11:18:39)

Mi dosli na bazen hotela u okolini Nisa, nema guzve, vreme fantazija... 





Ivanka 75 -> RE: Avgustovska RR plaza (10.8.2019 12:04:51)

Saniice, srećna godišnj8ca, dugovečni bili 😊
Ajte na Dane banice u Belu Palanku sa nama, da jedemo pite i banice 😊




Sanjica26 RR -> RE: Avgustovska RR plaza (10.8.2019 12:12:44)

Blagodarim. Ivanka moja, a mi dolazimo u sredu u Belu Palanku [sm=smiley1.gif] Necemp se tu zadrzavati, nego samo prolazimo. Vodimo mamu u Divljanu. Cula si za to mesto?




bubulence -> RE: Avgustovska RR plaza (10.8.2019 12:19:58)

Gde ste devojke moje!?

Srecne godisnjice brakova😁❤️! I kod nas je vruce, mi smo jutros isli u set_nju od 2 sata ali smo hvatali samo hladovinu... Sutra sam obecala deci soping u NS ali ne znam kakvo vreme najavljuju... Ako bude isto ovako toplo ima da se skuvamo... 




Ivanka 75 -> RE: Avgustovska RR plaza (10.8.2019 12:22:51)



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Blagodarim. Ivanka moja, a mi dolazimo u sredu u Belu Palanku [sm=smiley1.gif] Necemp se tu zadrzavati, nego samo prolazimo. Vodimo mamu u Divljanu. Cula si za to mesto?



Divljana je dečije odmaralište pored Palanke, šta će tvoja mama tu? 
Nekad su tu deca isla na rekreativnu, ali prestali, bili migranti jedno vreme u odmaralistu. 




Sanjica26 RR -> RE: Avgustovska RR plaza (10.8.2019 12:29:15)

Ima tu jedan manastir. Mamu vodimo tamo. Na nekoliko dana. Poznanstvo sa igumanom manastira (nekada nije bio iguman) traje vec 20 godina. Sestra i ja kad smo isli na pripreme. I u setnji spazimo crkvu i svratimo. Upoznamo oca Serafima. Uvek je u teškim momentima bio sa nama. Kad sam trebala da idem na operaciju došao je da me isprati. Kad se tata posle operacije probudio njega je zatekao u sobi. Ja sam ih povezala sa ocem Serafimom. Tata kad se upokojio, otac Serafim je pozvao mamu na "rehabilitaciju". Mislim da ce mami da prija.




Ivanka 75 -> RE: Avgustovska RR plaza (10.8.2019 12:50:14)

Evo malo atmosfere

[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/1999206-9081.jpg[/img]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>