RE: Avgustovska RR plaza (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Ivanka 75 -> RE: Avgustovska RR plaza (10.8.2019 12:57:00)

Sankice, nek odmori mama, sigurna sam dajoj je potreban mir. 




MimaKos -> RE: Avgustovska RR plaza (10.8.2019 13:04:01)

Ivanka, i mi smo kao d3ca tamo isli sa skolom, ali jeste bilo prepuni izbeglica i mislim da decu vise ne vode tamo. Mozda su renovirali stacionar





Ivanka 75 -> RE: Avgustovska RR plaza (10.8.2019 13:13:57)



IZVORNA PORUKA: MimaKos

Ivanka, i mi smo kao d3ca tamo isli sa skolom, ali jeste bilo prepuni izbeglica i mislim da decu vise ne vode tamo. Mozda su renovirali stacionar





Nisu renoviral, na zalost. 




jess021 -> RE: Avgustovska RR plaza (10.8.2019 13:53:48)

Lele Ivanka kad upekne pod tim satorima. ..


Bubi i sutra ce biti toplo, pomerite soping za neki drugi dan.
Nudi li neko nesto da se jede? Bar ovako virtuleno 😑




MimaKos -> RE: Avgustovska RR plaza (10.8.2019 13:57:50)

Jess evo ja nudim telecu corbicu i punjeni cevap sa pomfritom koji cekam da mi spreme :))) i ja umreh gladna, sama cu i celu sopsku da pojedem, danas ne delim :))





jess021 -> RE: Avgustovska RR plaza (10.8.2019 14:01:06)

MimaKos hvala. Salata moze, danas jedem povrce.





bubulence -> RE: Avgustovska RR plaza (10.8.2019 14:59:10)



IZVORNA PORUKA: jess021

MimaKos hvala. Salata moze, danas jedem povrce.





Onda kod mene na rucak, mm jede na poslu danas, meni i deci sam spremila salatu od svakakvog povrca + feta sir😁. 




flamingos -> RE: Avgustovska RR plaza (10.8.2019 16:00:50)

Divno,uživajte.Mi sad dođosmo,savladasmo nekako put...





flamingos -> RE: Avgustovska RR plaza (10.8.2019 16:02:41)

Sanjice,koja je godišnjica po redu?I kog je datuma-devetog?





flamingos -> RE: Avgustovska RR plaza (10.8.2019 16:04:23)



IZVORNA PORUKA: bubulence

Gde ste devojke moje!?

Srecne godisnjice brakova😁❤️! I kod nas je vruce, mi smo jutros isli u set__nju od 2 sata ali smo hvatali samo hladovinu... Sutra sam obecala deci soping u NS ali ne znam kakvo vreme najavljuju... Ako bude isto ovako toplo ima da se skuvamo... 
Hvala draga,da ste živi i zdravi☺





MimaKos -> RE: Avgustovska RR plaza (10.8.2019 16:28:14)

:))) mi smo se bas naruckali, cak je i bebac hteo pileci raznjic :)) ogladneo od vode. Pijem kiselu da se povrativ malo :))




Sanjica26 RR -> RE: Avgustovska RR plaza (10.8.2019 18:57:24)

Flamingos, 10 godisnjica braka. Vencali smo se na svetog Pantelejmona 9.08.




flamingos -> RE: Avgustovska RR plaza (10.8.2019 19:06:09)



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Flamingos, 10 godisnjica braka. Vencali smo se na svetog Pantelejmona 9.08.
Divno,od srca vam želim sve najbolje.Mi smo se na svetog Pantelejmona uzeli-zvanično sam prešla da živim kod njega 09.08.1993.Nakon godinu dana venčali smo se u opštini i pravili svadbu,a 16.06.2013.venčali smo se u crkvi i tog istog dana smo krstili našu ćerkicu.Pozdravljam te draga moja sugrađanko





MimaKos -> RE: Avgustovska RR plaza (10.8.2019 20:52:43)

Sanjice, neka je sa srecom!!! Divno! Mi smo ove godine u junu proslavili 6 😍





Sanjica26 RR -> RE: Avgustovska RR plaza (10.8.2019 21:31:54)

Hvala lepo. 16 godina smo zajedno. [sm=smiley1.gif]




flamingos -> RE: Avgustovska RR plaza (10.8.2019 22:04:47)



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Hvala lepo. 16 godina smo zajedno. [sm=smiley1.gif]
Divno Sanjice,zlatnu svadbu dočekali,pre toga srebrnu.Mi smo srebrnu prošle godine proslavili.Lete godine.Samo neka je zdravlja,ostalo će lako.Od srca vam želim sve najbolje





bubulence -> RE: Avgustovska RR plaza (10.8.2019 22:25:12)

Leelee kako pamtite datume i godine... Meni to nikako ne ide od ruke. Godinu vencanja uvek moram da racunam, prvo se set_im kada nam je dete rodjeno pa znaci godinu pre toga smo se vencali i onda sabiram/oduzimam da vidim koliko smo u braku😂. Na datum vencanja me podset_i face 😂. O pocetku zabavljanja tek da ne pricam... Nisam sigurna ni za mesec a ne za datum 😂. 





flamingos -> RE: Avgustovska RR plaza (10.8.2019 22:41:38)



IZVORNA PORUKA: bubulence

Leelee kako pamtite datume i godine... Meni to nikako ne ide od ruke. Godinu vencanja uvek moram da racunam, prvo se set__im kada nam je dete rodjeno pa znaci godinu pre toga smo se vencali i onda sabiram/oduzimam da vidim koliko smo u braku😂. Na datum vencanja me podset__i face 😂. O pocetku zabavljanja tek da ne pricam... Nisam sigurna ni za mesec a ne za datum 😂. 


Joj dobra si bubi moja draga.Pamtim ja,iako sam u godinama...Jeste li mi dobro?Ljubim vas puno.Laku noć želim svima





bubulence -> RE: Avgustovska RR plaza (10.8.2019 22:43:56)

Super smo, hvala na pitanju... Uzivamo, mazimo se, ljubimo, nunamo... Malo nam je kratak dan, treba da traje bar jos 5 sati da bih sve stigla ali dobro , uhodacemo se i ovako😁, jos uvek smo neiskusni





flamingos -> RE: Avgustovska RR plaza (11.8.2019 7:10:46)



IZVORNA PORUKA: bubulence

Super smo, hvala na pitanju... Uzivamo, mazimo se, ljubimo, nunamo... Malo nam je kratak dan, treba da traje bar jos 5 sati da bih sve stigla ali dobro , uhodacemo se i ovako😁, jos uvek smo neiskusni


Dobro jutro.Baš mi je drago,uživajte.Hajde da pijemo kafu,pa da rostiljamo,kasnije.Dete spava,vrućina je,ali ne smeta ni meni,a ni njoj-ne volim zimu,leto obožavam. 





vocicana -> RE: Avgustovska RR plaza (11.8.2019 9:40:32)


IZVORNA PORUKA: bubulence

Super smo, hvala na pitanju... Uzivamo, mazimo se, ljubimo, nunamo... Malo nam je kratak dan, treba da traje bar jos 5 sati da bih sve stigla ali dobro , uhodacemo se i ovako😁, jos uvek smo neiskusni



Bubi [sm=smiley31.gif] nista lepse za cuti, kada ste tako zlatni.
Dobro jutro i ovde. Ja sam skuvala drugu kafu vec od ustajanja. Dok sam gledala malog, kako nesto radi, uradila sam nokte. Prvi put u zivotu imam ovakvu baby pink boju na noktima, svidja mi se.




flamingos -> RE: Avgustovska RR plaza (11.8.2019 14:13:00)



IZVORNA PORUKA: vocicana RR


IZVORNA PORUKA: bubulence

Super smo, hvala na pitanju... Uzivamo, mazimo se, ljubimo, nunamo... Malo nam je kratak dan, treba da traje bar jos 5 sati da bih sve stigla ali dobro , uhodacemo se i ovako😁, jos uvek smo neiskusni



Bubi [sm=smiley31.gif] nista lepse za cuti, kada ste tako zlatni.
Dobro jutro i ovde. Ja sam skuvala drugu kafu vec od ustajanja. Dok sam gledala malog, kako nesto radi, uradila sam nokte. Prvi put u zivotu imam ovakvu baby pink boju na noktima, svidja mi se.
Super za nokte,bitno je da ti se sviđa.Šta se radi po ovoj vrućini?Ja sve završih i sedoh,da zahladni pa u dvorište.Imali smo i goste i tako





vocicana -> RE: Avgustovska RR plaza (11.8.2019 14:44:33)

Kako sam zivcana bila jutros, noktice mi je pomagao sin, pa sam i kosu ofarbala. Ma scvidja mi se samo da su uredni. Dosla na posao, narod samo pada, a ne znam gde idu po ovom vrelcu bez preke potrebe.




flamingos -> RE: Avgustovska RR plaza (11.8.2019 21:46:44)

Gde ste mame?Mi dugo bili u dvorištu,konačno prijatno,danas pakleni dan bio,baš toplo,ali ako,bolje i to nego kiše pa da sedimo u sobi.Ovako-koristimo svaki trenutak uživanja na selu do polaska u školu.Pozdrav svima





MimaKos -> RE: Avgustovska RR plaza (11.8.2019 23:05:39)

Ja mu dodjem ko Zdravko Colic, pijana, a nisam popila ni kap :)))  sve mi se manda od umora..  a ne znam koliko kafa popih i sta sve slatko pojedoh danas.. klinci neumorni, ko po obicaju, ali su se ranije uspavali, premorene guze :)) laku noc 





Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>