RE: Razgovori mama 09/19 (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


Rosita -> RE: Razgovori mama 09/19 (1.9.2019 17:34:34)

Mima, ne verujem. Produktivno kašlje.




pari -> RE: Razgovori mama 09/19 (1.9.2019 17:35:46)

Meni T spavala kratko sad, još joj se spava...

Oni u vrtiću imaju spavanje oko podne, a ona meni obično ima dva spavanja, jedno oko 11, drugo oko 3-4...kako li će to biti sad...




MimaKos -> RE: Razgovori mama 09/19 (1.9.2019 17:39:45)

Rosita, onda pazi jer bi vas ova nasa nova patronazna odmah vratila, istripovala se zena pa ih pod.lupom gleda.. Pari, ne brini, gde svi tu i mali.mujo, ova moja kuci nikad ne spava , a u vrticu, bez problema u pola 12 odspava turu :) lakse se prilagode kad su u grupi





pari -> RE: Razgovori mama 09/19 (1.9.2019 18:11:40)

Mima,pogledaj privatne poruke :) 


Meni T još spava,budi se, spava...a šta će biti noćas...Ja htela do west65, neki disney koncert su najavili...




Maslacak15 -> RE: Razgovori mama 09/19 (1.9.2019 18:22:02)

rosi ali vi idete tek na navikavanje? to znaci na sat dva? ja bih ga vodila.....moji moraju da imaju temperaturu da binostali kuci. ne samo zbog posla nego inzbog njih. kontinuitet je jedan od najbiljih faktora da se lepo naviknu i da vole da idu. moji svi obozavaju vrtic, ana se super navikla.





MimaKos -> RE: Razgovori mama 09/19 (1.9.2019 18:22:29)

Moj je sada sam uspavao u ogradici 🤣🤣 dok sam se tusirala... i nit da ga budim niti da spava.. Odgovorih ti Pari, ne obavestava me gmail uvek kad dobijem u pp.. :(





Rosita -> RE: Razgovori mama 09/19 (1.9.2019 18:28:40)

Ma, da, maslačak. Na kratko, i to Pon i utor sa mnom, sreda malo sam, inhaliraću ga, veseo je, ne kašlje puno, u utorak ću ga odvesti na slušanje opet.





Maslacak15 -> RE: Razgovori mama 09/19 (1.9.2019 18:51:34)

ja bih isla. imas dvoje dece, oboje radite ne pomaze vam niko. ok bolestan je bolaesaltan ali ako prosiris definiciju na " nije 100 posto" nikad neces raditi. dok jedan bude ato odsto drugi ce da proslini. karikiram malo i sve je stvar procene od slucaja do alucaja alj ako je raspolozen, normalnog nivoa energije da tako kazem i samo malo kaslje ti i tamo sto nebi isli na sat vremena.







milicicak -> RE: Razgovori mama 09/19 (1.9.2019 19:36:23)



IZVORNA PORUKA: pari

Milicicak, baš si mnogo učila...svaka čast! Učenje je dobro za mozak, za održavanje mladosti :)



Jao, pari, nasmeja me... Pod stare dane ucim neke sasvim nove stavri a jos sam i udata za studenta, odrzavam mladost na nivou 😂 ponekad stvarno ne znam otkud mi energija za sve...
Vratih se sa posla pa cu da odvedem decu u parkic na kratko pre spavanja, zao mi ih po ceo dan u stanu a stvarno nismo mogli ovaj vikend da ih vodimo negde. Pa kad ih uspavam opet na posao...
Jos sutra da prezivim taj prijem prvaka i da krenemo u neku rutinu...




Maslacak15 -> RE: Razgovori mama 09/19 (1.9.2019 19:42:23)

milicicak da.te neko bukvalno shvati mislio bi imas 5 banki😂😂bezi tamo....tako je to kad izaberes pogresnu profesiju hahhahaha i ja evo treba da pisem neki grant a sve bi drugo radje radila. jedino mi nije palo na pamet da perem prozore🤣 





Ana RR -> RE: Razgovori mama 09/19 (1.9.2019 20:03:06)

Ja izvukla usisivač da usisam i mm mi uzeo iz ruku, kaže ajde odmaraj, ja ću to. Rekoh a kupatilo - kaže i to ću, odmori. I ja otišla do drugarice sa detetom 😅 samo ću malo da peglam sad, Markove stvari da sredim. 
Pari, ja nikada ne spavam preko dana, ne mogu da zaspim nikada. Nekad legnem na 10ak minuta, zatvorim oči malo da ih odmorim i to mi prija. Zamisli koliko sam bila umorna kada sam zaista zaspala ali opet je to na par minuta samo.




Duškić -> RE: Razgovori mama 09/19 (1.9.2019 20:16:33)

Sanjice, znam kako ti je ..uvek ce da boli i da ti nedostaje .

Mi se izmorili, sad smo usli u stan. Pa sredjivanje i u krevet.




pari -> RE: Razgovori mama 09/19 (1.9.2019 21:29:16)

Mi bile na kraju u westu 65 na dečijem koncertu i srele mog M i bivšeg muža i njegovu buduću ženu 🙂 bilo je spontano i lepo je prošlo...baš mi je drago što sam je upoznala i videla da je jedna fina, simpatična, vesela osoba koja voli mog M...sad mi je nekako lakše...Čudan neki osećaj jer su njih troje otišli posle na jednu stranu, a nas dve na drugu ali takav nam je život...M je bilo skroz normalno da mi kaže : mama, mi sad idemo kući...Važno mi je da se on oseća dobro u svemu ovome.





IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 09/19 (1.9.2019 21:38:35)

Pari,s''obzirom da je takva situacija super je sto je ona fina,ipak će i sa njom provoditi dosta vremena.




pari -> RE: Razgovori mama 09/19 (1.9.2019 21:47:49)

Naravno,zato mi to i jeste bitno...već sad provode dosta vremena zajedno.  Na moru, svaki vikend.  





vonavoj -> RE: Razgovori mama 09/19 (1.9.2019 22:30:47)

Ispisem post i ne kopiram i nestane.Laku noc mamike!Svima srecno sutra! Spremni smo!




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 09/19 (1.9.2019 22:36:11)

Dobro vece i laku noc. Mi sutra necemo Sofi u vrtic da saljemo, da budemo sigurni da je sve ok sa stomacicem. Jako su brzo zaspale i rano.
I ja sam legla.
srecan pocetak svima




bebilule -> RE: Razgovori mama 09/19 (1.9.2019 22:51:14)

Srecno sutra svima koji polaze u vrtic ili skolu. Vidim ima ih dosta.

M isto sutra ide nakon pauze od mjesec i po. Sve mu je drukcije, soba, vaspitacice, podijeli i grupu... Neka se snalaze, sta cu. 
Pari 😘
Lijepo spavajte mame! 




flamingos -> RE: Razgovori mama 09/19 (2.9.2019 6:54:46)

Dobro jutro mame.Vašoj dečici,bilo da polaze u prvi razred,da su stariji školarci ili kreću u vdtić,predškolsko,želim srve najbolje.Naše dete budno još od pola sedam,popila sam kaficu i odoh da se soremam,pa da se sredi naš đak.Danas smo od 08-10 h u školi.





IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 09/19 (2.9.2019 7:36:15)

Dobro jutro.
Svima srećan polazak u skolu u vrtic. Mamama najviše 😃 
Rosita,vodi ga na tako kratko😁
Ajde javljajte tamo u temi o vrticu kako je bilo.
Mom sinu treba pernica.. Tetka mu kupila onu vecu  kao duplu sa konjima na njoj,sramota ga da je nosi 🙄 on bi onu najobicniju,crnu,video na tv-u od 350 din. Makar nije skupa. Istina,danas je odneo "konje" 😂




Milena18 -> RE: Razgovori mama 09/19 (2.9.2019 8:03:23)

Dobro jutro!

Srećan početak svima koji danas polaze u vrtić ili školu! Javite kako je prošlo.

Kod nas standardno, ubeđivanje ujutru oko vrtića, ali bez plakanja. Ona pokuša da iznađe način da ne ide, pa ako joj prođe, prođe. Ali ne prolazi [sm=smiley36.gif]







Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 09/19 (2.9.2019 8:29:40)

Dobro jutro. Mi cemo od sutra u vrtic. T sam ispratila, ali ce sama prvi put da se vraca. U 10 cu morati do skole. Posle da je vodim kod nastavnice violoncela.
Srecno svima!




MimaKos -> RE: Razgovori mama 09/19 (2.9.2019 8:57:17)

Srecan polazak u skolice svima :) 

Pati, citam sta si napisala i zaista ste primer kako treba funkcionisati.posle rastanka sa nekim, i kako uopste izgleda civilizovan odnos i ispravno razmisljanje sto se takve situacije tice. Nazalost to je toliko retko... 




Duškić -> RE: Razgovori mama 09/19 (2.9.2019 8:59:01)

Dobro jutro! Srecno !
Ja da se bacim na sredjivanje i da vidim da zakAzem kod gin. I frizera!




pari -> RE: Razgovori mama 09/19 (2.9.2019 9:02:22)

Mima, trudimo se jako zbog M jer nam je on sve na svetu, oboma. Plus smo oboje normalni ljudi i želimo da budemo srećni svako na svojoj strani kad već nismo mogli zajedno. Svakako ja njemu želim sreću.


Srećno svima danas! Mi ćemo od sutra tako da danas još odmaramo i uživamo.  Pišite mame danas kako bilo...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>