RE: Razgovori mama 09/19 (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


vonavoj -> RE: Razgovori mama 09/19 (2.9.2019 9:52:32)

Dan,od pola 6 smo budni,adrenalin mu proradio zbog vrtica,salim se.Odveli smo prvo seku,ona je plakala,ne zeli da spava u vrticu...posle sam bila 45min sa M u sobi sa drugim mamama i decom..svi hodaju,stariji su od M..kad se set_im kako je moja T imala 10 meseci kad je krenula,nije znala ni da puzi,ni hoda,nista,mukica..Igrao se i samo odjednom otisao do vrata i mama,mama i poceo da mase..dosta mu je bilo.hahaha.




jess021 -> RE: Razgovori mama 09/19 (2.9.2019 10:55:53)

Evo i mene ovog dana!


Mi smo imali akciju od jutros.  Obukla ih i taman da krenemo, M u haljinici i vidim nesto crveno na unutrasnjoj strani butine, kad ono krpelj😑
Sreca blizu nam dz, zvala mm da se vrati, pa nju u dz, pa obe u vrtic, tamo guzva, ludnica. Sad sam sva na iglama dok ne odem po njih da vidim ima li neka promena na mestu uboda. I da, I L je jutros negodovala zbog vrtica.
Pari, sve me neka jeza prosla kad sam citala to za susret. U pravu si skroz, M je najbitniji u celoj prici.
Ivana, kako je Maca?




pari -> RE: Razgovori mama 09/19 (2.9.2019 11:13:50)

Jess,dobro je da si primetila...biće sve dobro!


Meni nije bilo svejedno,sinoć sam se isplakala...nije laka ova moja situacija.  Ali dobro,ima mnogo težih.  





Duškić -> RE: Razgovori mama 09/19 (2.9.2019 11:14:39)

Jess, dobro je kad si videla.
Von, duse!
Uzela sam da nesto ispeglam i vruce mi je.
Pari, [sm=smiley31.gif]




emicaa -> RE: Razgovori mama 09/19 (2.9.2019 11:40:12)

Pari svaka vam cas_t,takav odnos bi svi bivsi supruznici trebali imati.

Mame srecan pocetak skole djecici,vama zelim mnogo zivaca 😁Ja cu jos malo po svoje djetence,danas je trebala logopedu ali su odgodili za sutra.Sutra ce i David uci da vidi ona jel treba uraditi ista po pitanju njegovog slabog pricanja.




Rosita -> RE: Razgovori mama 09/19 (2.9.2019 12:06:35)

Hej mame.


Otišli mi jutros. Nije puno kašljao, ali počeće da iskašljava. Samo da bude dobro. Sutra ga vodim na slušanje. Sreća pa je ova nedelja po malo.
U našoj polusatnoj seansi bili mi i još dvoje, oni puze, mali, N je ogroman za njih. Istraživao je, otišao do raznih ne- ne mesta, ali motri na mene svakog trena. Zna taj dobro šta ga čeka. Von, i ovaj moj se uhvatio vrata i veli ćao😆, sve doziva brata.
Jess, grozni krpelj.
Pari, divni ste oboje. Na stranu ovo oko deteta, tu oboje razumem i rec jednu suda i osude ne bih rekla. 
Ivana, razumem da mu je bezveze pernica i da oće crnu 😃
Srećno svima danas ♥️




pari -> RE: Razgovori mama 09/19 (2.9.2019 12:16:02)

Naše vaspitačice imaju teoriju da nije dobro da roditelj bude tu,nego odmah ostaju bez nas ali po malo...

Videćemo od sutra kako će biti.  
Nas dve jutros šetale malo, bile i na igralištu, ona sad voli da hode, da se penje, provlači...Bile i do Extreme Intima, kupila veš...a i Maxiju (imaju na sniženju dečije gaćice Jasmil pa sam uzela jedne za M).
Kako ste druge mame?




vonavoj -> RE: Razgovori mama 09/19 (2.9.2019 12:33:12)

Kod nas samo prvi dan.M spavao 3h..hahah..sad ustao,umorio se covek,istraumirao se.Nece vise da mi jede ovsene kase..a jeo je,sa sljivama..




Maraj -> RE: Razgovori mama 09/19 (2.9.2019 14:42:36)

Dan mame
Ja dosla s posla.sad cu po L u vrtic

Ivana [sm=smiley36.gif] pa sou s njim. On je sad veliki, kakvi konji[sm=smiley1.gif]
Jess, dobo si videla tog krpelja
Pari, ne znam sta da ti kazem...bas ti je trenutna situacija.... al fino sto imate takav odnos




jance -> RE: Razgovori mama 09/19 (2.9.2019 14:44:32)

Dobar dan. Da se upisem u septembar pa odoh. Raspadam se danas! Glava me rastura, popila sam brufen ali ne pomaze.

Kalina od 8 na adaptaciji, Kika od 8 u prvi razred, pa sa bebom dokupiti Ogiju knjige, pa po Kiku, pa kuci dati Ogiju rucak pa voditi Ogija pa se vratiti pa nahraniti i presvuci bebu, pa uspavati bebu, pa sad otici po Ogija. Jos uvece imaju aikido. Raspascu se zvanicno!




pari -> RE: Razgovori mama 09/19 (2.9.2019 14:46:32)

Ajoj jance,bas ti nije lako...


Meni T već dva sata malo spava,pa plače pa sisa pa malo spava pa plače pa sisa i tako u krug... Biće veselo kad bude trebala da spava u vrtiću bez mame i sisanja...
Kasnije ćemo do 25.maja da se nađemo sa dve drugarice i posle nam dolazi M




pari -> RE: Razgovori mama 09/19 (2.9.2019 15:01:43)

Pitanjce...zamrznuto povrće sa kinoom frikom koje sam kupila danas i stavila u frižider, da li mogu sutra da ga skuvam ili bolje danas?





Ana RR -> RE: Razgovori mama 09/19 (2.9.2019 15:20:17)

Pari, misliš stavila si u zamrzivač? Možeš ga spremiti kad god hoćeš, ja uvek imam pun zamrzivač njihovih mešavina i spremam tako smrznuto.




pari -> RE: Razgovori mama 09/19 (2.9.2019 15:46:32)

Ne ne,u frižider 🙂





emicaa -> RE: Razgovori mama 09/19 (2.9.2019 16:35:16)

Pari do sutra mu sigurno nece nista biti.





vonavoj -> RE: Razgovori mama 09/19 (2.9.2019 16:46:16)

Upisujem se u mame raspad,jos nisam rucala.Jance,kako Kalina vev na adaptaciji?Jutros sam vodila M i J u vrtic,u 1 T y skolu,u 3 po T u skolu pa po J u vrtic..znaci 3 puta pakuj M pa po ovoj vrucini sa njim..peske.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 09/19 (2.9.2019 16:50:51)

Dobar dan mame.
Malo sam dremnula. Danas akcija, akcija. Sutra ce biti jos veca akcija.
Sad cu sa Sofi da joj kupim patofnice.
Sutra imamo prvi cas violoncela..




flamingos -> RE: Razgovori mama 09/19 (2.9.2019 17:20:18)



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Dobar dan mame.
Malo sam dremnula. Danas akcija, akcija. Sutra ce biti jos veca akcija.
Sad cu sa Sofi da joj kupim patofnice.
Sutra imamo prvi cas violoncela..
Srećno na prvom času.Pozdrav





Ana RR -> RE: Razgovori mama 09/19 (2.9.2019 18:37:18)



IZVORNA PORUKA: pari

Ne ne,u frižider 🙂





Pa što u frižider? To držiš u frizu i spremaš tako smrznuto.




jance -> RE: Razgovori mama 09/19 (2.9.2019 22:16:31)

Jao Sanjice violoncelo je divan instrument!
Muzeva necaka je svirala. Bataila naravno kad je presla u srednju ali barem je naucila dosta....





Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 09/19 (2.9.2019 22:33:18)

Jance, nas je stvarno iznenadila sto zeli to da svira. Sve instrumente su slusali i njoj de najvise to svidelo. Na pocetku cemo iznajmljivati instrument iz muzicke.
Moje su opet rano zaspale. Sutra vrtic, skola. Morace mm da ih vodi, jer ja rano izlazim.




milicicak -> RE: Razgovori mama 09/19 (2.9.2019 22:51:19)

Sanjice, bas je lep instrument izabrala.
Mi danas bili u skoli na priredbi i u ucionici prvi put... Srecom joj ne kupih ranac na tockice, na trecem je spratu. U odeljenju ima dosta drugara iz vrtica sto je super,, nadam se da ce nastaviti da se druze kao i do sada.
Oci mi se sklapaju a ne mogu jos kuci... bas sam umorna. Bebi rastu zubi, preko dana je dobar mukica ali nocu je strasno.
Laku noc mame, odoh da radim




Maraj -> RE: Razgovori mama 09/19 (3.9.2019 6:32:43)

Jutro mame
Mili, pa koja ti je to smena[sm=smiley13.gif] bas do kasno radis...
Ja ne znam kako S da ukinem nocni podoj. 2 veceri nije sisala. Kad se probudi samo joj kazem lezi spavaj...al sad se opet budi, trazi da sisa ,ako je to uopste sisanje...vise je mazenje koje traje i po pola sata...




flamingos -> RE: Razgovori mama 09/19 (3.9.2019 6:46:01)

Dobro jutro,gotova je kafica,izvolite.Budno je i dete,ranije zaspi i naspavala se.Nešto se naoblačilo,ali je prijatno,nije toplo.Pozdrav svima





emicaa -> RE: Razgovori mama 09/19 (3.9.2019 9:08:23)

Dobro jutro mame

Sanjice srecno na prvom casu,i meni je sako svidja odabir.Klavir,violina i violoncelo su mi najljepsiKod nas je sinoc bio haos,Teodora stavila ruku na vrucu platu sporeta.Sprzila je 4 prsta desne ruke.Sat vremena nije znala za sebe od bola i placa.Posle je malo kao manje bolilo.Danas je ok.David je otisao u zabaviste,ide jednom sedmicno po tri sata.Jutros je cetvrti put da ide i bas je plakao.Cekam da pozovu da se vratim.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>