RE: Razgovori mama 09/19 (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


pari -> RE: Razgovori mama 09/19 (3.9.2019 19:10:45)

Ajoj Rosi...baš vas snašlo sad kad ne treba...





Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 09/19 (3.9.2019 20:52:02)

Rosi, nisam ispratila kad ti pocinjes da radis?
Deca su spakovana. I ja sam legla. Rucak sam skuvala za sutra. Bas sam umorna.




flamingos -> RE: Razgovori mama 09/19 (3.9.2019 21:23:00)



IZVORNA PORUKA: Rosita

Kaže dr pun sekreta, mora AB i inhalacije, nema vrtić.


Duša lepa,što pre ozdravite.Laku noć želim svima.





Duškić -> RE: Razgovori mama 09/19 (3.9.2019 21:25:52)

Da sto pre ozdravi Rosi.
Moj vec zaslinetao oOOoo..
Sanjice i ja sam bas umorna iz vrtica na brzonu klopali i u grad




Rosita -> RE: Razgovori mama 09/19 (3.9.2019 21:43:43)

Od 16 og.


Nema šanse da se do tad adaptira. Svekar bi mogao možda da dođe na 2-3 d, ali šta mi znači, eto da ga pokupi, nije dete blisko s njim da ga uspava i sl. Ma samo problemi. A dete veselo. Ali vidim i sama melje baš. Pitanje je kad bi dobio T. Ja sam kašljala 2 n pa dobila T. I on dugo kašlje i baš volim što je dobio AB, osećam da mu je potreban.
Laku noć Mame.




milicicak -> RE: Razgovori mama 09/19 (3.9.2019 21:49:35)

Rosi, baš mi je žao što su vam se tako izjaloviili planovi. Bitno da je on pod terapijom.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 09/19 (3.9.2019 22:03:12)

Rosi,nije vam trebalo sad ovo. A ti si uzela 2 nedelje bolovanje na njega,pre nego sto se razboleo,jel tako?Jedva sam uspavala M,devojke legle isto..a ja kuliram..bas sam danas iziritirana...sta sve moram da uradim,namirim..a mm je dosao sa posla i boli ga glava i na off.a pri tom je dosao u 18h..





IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 09/19 (3.9.2019 22:34:26)

Rosita,bas mi je zao. Mozda ce uspeti sledeće nedelje da se adaptira. Mojoj deci je adaptacija trajala nedelju dana pa zelim da i tebi tako bude.




bebilule -> RE: Razgovori mama 09/19 (3.9.2019 23:28:06)

Rosi, i moj M je imao samo jednu nedelju adaptacije. I da sam imala nekog izbora osim bolovanja, tako rade u njegovom vrticu. Osim kada su bas ekstremni slucajevi teskog privikavanja, pa dijete preplace pola dana. Cim vide da funkcionisu u grupi, bez obzira na plac kod predaje, oni ti kazu da mogu ostati cijeli dan. Nisam pametna, stvarno ne znam sta je bolje. 





flamingos -> RE: Razgovori mama 09/19 (4.9.2019 6:31:16)

Dobro jutro.Hajde da pijemo kaficu,pa da se spremamo za školu





Maraj -> RE: Razgovori mama 09/19 (4.9.2019 6:36:55)

Dovro jutro.
Flamingos i ja pristavila kafu[sm=kava.gif]
Mene jako gusi od sinoc. Dal je veca koncentacija ove ambrozije[sm=hudicek1.gif] bas se lose osecam. Gusi me j grudima. Nos zapusen...
Rosi bas mi je zao sto vas sad to zadesilo




flamingos -> RE: Razgovori mama 09/19 (4.9.2019 6:41:13)



IZVORNA PORUKA: Maraj

Dovro jutro.
Flamingos i ja pristavila kafu[sm=kava.gif]
Mene jako gusi od sinoc. Dal je veca koncentacija ove ambrozije[sm=hudicek1.gif] bas se lose osecam. Gusi me j grudima. Nos zapusen...
Rosi bas mi je zao sto vas sad to zadesilo
O muke,budi mi dobro.Prijatna kafica





Duškić -> RE: Razgovori mama 09/19 (4.9.2019 7:08:43)

Dobro jutro.
I ja da pijem kaficu.
Budila sam se 500 puta.




emicaa -> RE: Razgovori mama 09/19 (4.9.2019 8:42:17)

Dobro jutro.

Rosi nadam se sa ce vam adaptacija sto krace trajati.Nas dvoje odveli Doru,svratili u prodavnicu i jedemo kifle.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 09/19 (4.9.2019 9:03:51)

Dobro jutro. Evo ja tugujem za vrticem 😀 jos deset_ dana ce biti kuci. U svemu ovome sam imala srecu što seka jos uvek nije otputovala pa je ona sa njom dok radim. 
Emice,Doru ne boli vise?
Rosita,kako ste?
Maraj,nek što pre prodje.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 09/19 (4.9.2019 9:04:09)

Dobro jutro.
Moja Sofi se opet jutros zalila na stomak. Odveo ju je mm, pa ako me zovu moracu po nju.
Kod mene standardno. Spremanje rucka i ostali poslovi u kuci. Spremila sam za mene i mm(ako dodje sa puta u dogledno vreme). Morala sam dodatni rucak, jer cu cuvati kumce dok ne odem u skolu. Necu da idem u vrtic na roditeljski, jer ne mogu ih ostavljati svo troje sami. Ako dođe mm on ide. A mm bas sad ima bolove. Oseca da mu klizi kamen. Aj vise da se resi te muke.
Kuma ima danas previse posla. Moram da uskocimo jedna drugoj kad nemamo nikog.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 09/19 (4.9.2019 9:16:39)

Naravno povracala je. Sad me je zvala vaspitacica. Celo jutro kuka da je boli stomak, da nece u vrtic, da hoce da ostane kod kuce. Kaže da je raspolozena, da ucestvuje u igri. Rekla sam ako bude kukala dolazim po nju




Frozenka -> RE: Razgovori mama 09/19 (4.9.2019 9:20:21)

Znam da je tesko kada placu kod ostavljanja ali ako je posle ok i igra se i srecno je dete ja sam uvek za to neka ih ceo dan,tu vrstu socijalizacije koju imaju sa vrsnjacima mi roditelji na zalost ne mozemo da im pruzimo bez obzira koliko se trudili. 





Duškić -> RE: Razgovori mama 09/19 (4.9.2019 9:45:14)

Sanjice,pazi je. Dusa.
Ja uzela neke srvari da preslozim.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 09/19 (4.9.2019 9:47:19)

Sanjice,moras da pricas sa njom puno..to joj je na nervnoj bazi..tako je i moja sestra reagovala.Inace,meni se M ispovracao sad,doruckovao i ja mu dala pecenicu dok sam jela i zagrcnuo se i sve napolje,ali sve..myka mi je od tog njegovog refleksa povracanja,ne ume da zaustavi.





flamingos -> RE: Razgovori mama 09/19 (4.9.2019 9:50:04)



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Naravno povracala je. Sad me je zvala vaspitacica. Celo jutro kuka da je boli stomak, da nece u vrtic, da hoce da ostane kod kuce. Kaže da je raspolozena, da ucestvuje u igri. Rekla sam ako bude kukala dolazim po nju
Dušica draga.Ljubi je puno.Pozdrav





Milena18 -> RE: Razgovori mama 09/19 (4.9.2019 10:01:05)

Dobro jutro!
Rosi, baš mi je žao što vas je to sad zadesilo. Kako je sada? Mali je on, moguć je da će se brzo adaptirati. 
Sanjice, ona je beše pričala ovih dana da joj se ne ide u vrtić?
Frozenka, dobro nam došla!
Ja sam nešto umorna. Svakog dana posle posla idem na obuku za vožnju, dok dođem kući, bude već 6 sati, tako da sam punih 11 sati van kuće.





Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 09/19 (4.9.2019 10:15:15)

Von, usta su mi se osusila od pricanja. Ona nije ni kad je bila adaptacija plakala. Sad je predskolac.
Milena, da non stop govori da joj se ne ide.
Sad me je zvala vaspitacica. Kaže da je ok. Nece da ide kuci. Hoce da se igra.
Mnogo stresova smo imali ove godine. Ona je to sve preživljavala sa nama. Mislili smo da kod nje nece biti stresno, kao kod T. Taman se kod T zavrsilo. Sad je pocelo kod nje




vonavoj -> RE: Razgovori mama 09/19 (4.9.2019 10:48:48)

Polako sanjice,znas i sama,da ne moze odjednom. A sad dugo nije ni isla,a bice joj super,pametnica je mala i sad je predskolsko,obavezna je. 




pari -> RE: Razgovori mama 09/19 (4.9.2019 11:26:49)

Sanjice, takav je moj M...baš sam se nadala da neće biti na mene ali jeste...Njega je juče boleo stomak jer je T bio prvi dan u vrtiću, a i danas kažu vaspitačice da ih je pitao što T plače i bio tužan...to su oset_ljiva deca...i ide im na stomak...

Reci joj da je razumeš i da nije sama i da će to sve proći...
Nama drugi dan prošao sa malo plakanja...videćemo sutra i prekosutra. Ja sam za to vreme šetala po trim stazi u Košutnjaku...neverovatno da mi je to prvo slobodno vreme za ovih 15 meseci...
Rosi,kako ste danas?Emice,vi?Ivana, izdržavaš nekako kod kuće? Je l nema više temp?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>