RE: DecembaRRska kafana (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


branki* -> RE: DecembaRRska kafana (29.12.2019 13:22:04)

jao,sad me bubi podseti..ja nista od toga nisam pravila,niti imam pojma sta cu..




Olga75 -> RE: DecembaRRska kafana (29.12.2019 13:32:55)

ahoj [sm=bravo.gif]
zima deco baš [sm=zz_cold.gif]
Meni zver otišla u goste a matori i ja ko neki momak i devojka, gledamo se, smeškamo se i Čutimo[sm=smiley36.gif]
vidim da će da padne jedno temeljno brisanje knjiga jer ova polica je rasadik alergije [sm=smiley36.gif]
e, da za ručak smo imali pihtije, izbahatili smo se intimno sa njima [sm=smiley36.gif]
i tako




milicicak -> RE: DecembaRRska kafana (29.12.2019 13:57:31)

Jao, Olga, pihtije... Pa gde me nadje. Jutros sam mm kukala kako je ovo prva Ng bez njih...


V nece da jede nista osim cvekle i hleba, urnise mi zivce.
Sad cu da ih izbacim napolje pa u kupovinu, mm nece pre 5 kuci a frizider se nece sam napuniti bezobraznik jedan




Mirko Svirko -> RE: DecembaRRska kafana (29.12.2019 14:05:30)

Gde ste zene?Kakve su ovo temperature.. brzi nam ozdravite.Mene bolucka grlo. Mm slinavi,grlo ga grebe i glava ga boli.. M od jutroa neke slinke u boji. U najavi smo nadrljali. Ja spremila neke pljeske,nemam pojma ni kako jer mi glava ko serpa..Pilecu corbicu pun lonac koji smo skoro nas troje ispraznili..I sada ne znam dal da pijem caj ili da legnem pored M..A i kod nas pada sneg. Temp -3.. 




Ivanka 75 -> RE: DecembaRRska kafana (29.12.2019 14:13:48)

Dajte pihtijeeeee vamoooo, samo bi njih jela!
Podvarak od slatkog kupusa za rucak, ajte! 




lesica -> RE: DecembaRRska kafana (29.12.2019 14:22:36)

Pihtije...ijaooo 🐷🐖🐽
Hoću!

Mi nešto prčkamo po kući, ja se kanim da neke kolačr krenem da pravim, i da negde nekad oteram decu iz kuće pa da natenane popakujem i sakrijem poklone. To tako ide kada veliko dete od gotovo 10 godina i dalje duboko veruje u Deda Mraza.

Odoh u temu da vidim šta ćete spremati za NG.




milicicak -> RE: DecembaRRska kafana (29.12.2019 14:26:40)

Jao, les, ti si kupila poklone! Mini buba je neverujuca ali je za svaki slucaj pozelela da je Deda Mraz (znam da si to ti u stvari mama) iznenadi za Ng. Posizecu, ne znam ni sta ni kad bih joj kupila... Neko je pominjao one crne paire sto se kao zagrebu pa se po tome crta, to bi joj mozda bilo zanimljivo





lesica -> RE: DecembaRRska kafana (29.12.2019 14:32:22)

Ćuti molim te, pokloni su mi se popeli na glavu.
Ali su kupljeni, i za njih, i za svu ostalu decu što familijarnu, što kumovsku, što drugarsku.

Nego bre moje veliko dete.. treba još malo brushalter da joj kupim, a ona i dalje nepokolebljivo veruje 🙄 a ja nemam srca da je ubeđujem u suprotno. Ta se raspravlja sa drugarima u razredu i iznosi argumente kako ona zna da DM postoji, i ne interesuje je njihovo mišljenje 😂




bubulence -> RE: DecembaRRska kafana (29.12.2019 15:08:41)

Joj ne volim ni na slici da ih vidim (pihtije).

Olga, gde si nam ti??? Nestade zeno na jednom. Napravila sam kore za tortu, i evo pocela je glava da me boli opet... Imam onaj grozan osecaj u ocima, boli unutra, jedva gledam... Obecala sam deci da ih vodim veceras u bioskop i na klizanje, moram sada da munem jedan brufen da me prodje do 18h sve




Ivanka 75 -> RE: DecembaRRska kafana (29.12.2019 15:31:48)

Moja sveki pravi odlicne pihtije, a mogla bi i ja da probam da ih napravim, sad kad sma kod kuce po ceo dan a i hladno je. 




Filadendronka -> RE: DecembaRRska kafana (29.12.2019 15:34:47)

Zdravo, zdravo!! Bila u kupovini, izem ti Novu Godinu. J je ceo dan kenjka, zakaslje se bas produktivno. Ne znam sta da radim po pitanju pedijatra, pitace sto sam dosla kad nema temp. Ali bas grozno zvuci kad se nakaslje. Gosti odveli D malo u grad, ali se posle vracaju opet. Spremih klopu, danas postimo i onda nemam neki izbor. 




Ivanka 75 -> RE: DecembaRRska kafana (29.12.2019 15:36:35)

Fil, tako Iva zimus nije imala temp a kasljala mnigo. Bronhitis. Idite kod lekara, bolje tako. 




bubulence -> RE: DecembaRRska kafana (29.12.2019 15:50:20)



IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Zdravo, zdravo!! Bila u kupovini, izem ti Novu Godinu. J je ceo dan kenjka, zakaslje se bas produktivno. Ne znam sta da radim po pitanju pedijatra, pitace sto sam dosla kad nema temp. Ali bas grozno zvuci kad se nakaslje. Gosti odveli D malo u grad, ali se posle vracaju opet. Spremih klopu, danas postimo i onda nemam neki izbor. 


Uros kaslje mesec dana. 2x bili kod dr i nista... Nema t i nema razloga za terapiju. Inhaliram ga 2 nedelje i nista nije bolje. 




Ivanka 75 -> RE: DecembaRRska kafana (29.12.2019 15:59:17)

Meni je kasalj totalna nepoznanica.... 




vonavoj -> RE: DecembaRRska kafana (29.12.2019 16:19:09)

Ovaj novi kasalj je zlo,traje po mesec dana..




mama ivane -> RE: DecembaRRska kafana (29.12.2019 18:32:08)

Samo da vam pozelim srecne materice





Filadendronka -> RE: DecembaRRska kafana (29.12.2019 19:47:16)

Hvala Mama I, takodje! 💕





flamingos -> RE: DecembaRRska kafana (29.12.2019 20:32:33)

Ima li koga u kafani?Dajte jednu kiselu da svari želudac hranu.Nisam jela preterano,ali sam večerala(što ne radim)i sad se borim sa mučninom.Još sam se vozila,a i meni je loše tokom vožnje.Tako da se sad birim sama sa sobim😁Živeo moj režim ishrane.Ali što kaže Žika"I ja imam dušu,a i gušu"😁.Ivankaaaaa,pomagajjj❤





Ivanka 75 -> RE: DecembaRRska kafana (29.12.2019 20:40:36)

Nemam kiselu, imam kasiku i teglu krema od kila 😂




flamingos -> RE: DecembaRRska kafana (29.12.2019 20:46:15)

Ma daj šta daš😁Svakako mi je muka.Kašika,krem,a evo ja sipam kiselu.Tebi šta želiš.Kako je Ivanka,šta radi?Ljubi je puno❤





vonavoj -> RE: DecembaRRska kafana (29.12.2019 21:07:01)

Kad se sad nisam slogirala,kad sam stala na vagu..kako bubi kaze,zrela sam za klanje,svinja,nisam prase vise😭😭😭




bubulence -> RE: DecembaRRska kafana (29.12.2019 21:13:50)



IZVORNA PORUKA: vonavoj

Kad se sad nisam slogirala,kad sam stala na vagu..kako bubi kaze,zrela sam za klanje,svinja,nisam prase vise😭😭😭


Pa na razanj sa jabukom u ustima i bananom u guzici😂




Ivanka 75 -> RE: DecembaRRska kafana (29.12.2019 21:15:14)



IZVORNA PORUKA: flamingos

Ma daj šta daš😁Svakako mi je muka.Kašika,krem,a evo ja sipam kiselu.Tebi šta želiš.Kako je Ivanka,šta radi?Ljubi je puno❤





Ivka gluvari ceo dan, vec joj dosadno. Spremamo se za spavanjac. Ljubi andjela svog 😊




vonavoj -> RE: DecembaRRska kafana (29.12.2019 21:53:18)

Bolje da zapusim usta sa jabukom sto pre..inace..




flamingos -> RE: DecembaRRska kafana (29.12.2019 21:54:33)

Hvala Ivanka,ljubila sam he.Da,lepo je na raspustu,ali postane dosasno deci.Bubi,posle praznika na dijetu,sad opušteno.Ja nekako održavam kilažu-ne večeram,samo ručam,doručkujem kafe😁Može po neki slatkiš-ukoliko me"voli"vaga😁a ako ne-nema slatkiša.Za sad uspevam nekako da održim tu kilažu,mada svi misle da bih mogla neki kg.da nabacim-ipak-neka,hvala❤







Stranica: <<   < Prethodna stranica  103 104 [105] 106 107   Sledeća stranica >   >>