RE: DecembaRRska kafana (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Mirko Svirko -> RE: DecembaRRska kafana (30.12.2019 17:28:24)

I meni M zapeo za tu igru "ne budi tatu" ili neka "baki su ispali zubi" ...Hmmm.... e sad koja.. i ne mora sad bas za ng. Videcemo mozda za rodjendan jer je 10.januara rodj. A nama iz grupe iz vrtica ne donose poklone. Mi mame imamo dogovor da deci donosimo cestitku i 700din. A grupica ima 25 dece. Naravno ne dolaze svi, ali uvek dodju bar 18-19... Inace mame kako ste dnaas?
Pozdrav 💖💖💖




veselicaa -> RE: DecembaRRska kafana (30.12.2019 18:04:16)

Mi išli u kupovinu,bas je hladno.
Deci smo kupili šta su htele,paketiće sa slatkišima im ne kupujemo jer dobijaju dosta od rodbine,ustvari kupili smo tri mala kada smo išli u kupovinu namirnica jer Nina tražila.




mama Jo -> RE: DecembaRRska kafana (30.12.2019 18:20:26)

Vidim da je ta igra ,,ne budi tatu dok spava" bas popularna sad.
Bas javi Von.
Ali sad gomila tih nekih drustvenih. Ono ranije Monopol, Riziko. Covece ne ljuti se od vajkada.
Sad svasta.
A nisu bas jeftine, sve su preko 2000.din.




Ana RR -> RE: DecembaRRska kafana (30.12.2019 18:34:30)

Mene dete drogira sa Maroon 5. Već 15. put slušam Girl like you [sm=smiley36.gif]




lesica -> RE: DecembaRRska kafana (30.12.2019 19:55:07)

Eee, većina društvenih (mislim na klasike) ima kod braće kineza, vrlo lepo odrađene a u rangu 500-600 dindži, a ove moderne... pa jesu skupe do besvesti.

Kakve ste? Ja sma lipsala a nisam ni 1/5 posla završila.
I daaaa, uspela sam da ispečem/zapečem jaja dok su se kuvala za rusku, jer sam jelte pakovala poklone dok deca nisu tu.
Ajd sad da me neko nadmaši 😂😂😂




veselicaa -> RE: DecembaRRska kafana (30.12.2019 20:11:39)

Les radila si važan posao,razumljivo da nisi mislila na kuhinju 🤣🤣




vonavoj -> RE: DecembaRRska kafana (30.12.2019 20:44:29)

Potapanje brodova sam kod kineza za 430din uzela..a ne budi tatu je iz paketica kod mene u firmi.




branki* -> RE: DecembaRRska kafana (30.12.2019 22:55:48)

Ja da se javim zeskaci.. Mrtva umorna. Juce kasno legla,u sitne sate, ustala rano, jer sam nesto morala da zavrsim, pa do mojih, pa kod brata... Sad legla... Fali mi jedan dan tacno da se organizujem kako zelim. 




bubulence -> RE: DecembaRRska kafana (30.12.2019 23:24:25)



IZVORNA PORUKA: mama Jo

Vidim da je ta igra ,,ne budi tatu dok spava" bas popularna sad.
Bas javi Von.
Ali sad gomila tih nekih drustvenih. Ono ranije Monopol, Riziko. Covece ne ljuti se od vajkada.
Sad svasta.
A nisu bas jeftine, sve su preko 2000.din.




Mi i dalje skoro svakodnevno igramo covece ne ljuti se 😁. A jedva cekam jos neke 2 god pa da zajedno igramo monopol i riziko. Ooobooozavam obe igre i imamo ih ali su devojke male, odnosno Marija je mala a bez nje nema sanse da igramo... 




branki* -> RE: DecembaRRska kafana (31.12.2019 7:42:27)

Jutro, zeskaci... Srknem kafu, pa da odem u malu nabavku... Nisam vodila b u vtic, zao mi da je budim, sad kad sam ja slobodna, a ako ne odvedes do 8 dete, posle ne moze. Imacemo brata  mog, zao u, njenog m, klinci da otvaraju poklone i tako... Sad cu da se rastrcim na sve strane. Inace i mi volimo ne ljuti se covece. Nad sam bila mala mislila sam da se kaze naljutice covece i tako dugo govorila. 




bubulence -> RE: DecembaRRska kafana (31.12.2019 8:53:24)

Dobro jutro. Sinoc sam zaglavila do 2h, sreca da ovo najnovije dete spava po celu noc pa sam uspela i ja da se napsavam i odmorim. Ko je za ☕? 





flamingos -> RE: DecembaRRska kafana (31.12.2019 8:55:54)

Bubi,što,šta je bilo?Može kafica.❤





bubulence -> RE: DecembaRRska kafana (31.12.2019 9:00:57)

Nista posebno, spremala, kuvala, peglala... Da mi sto manje ostane za danas





flamingos -> RE: DecembaRRska kafana (31.12.2019 9:09:41)

Znači-vredna moja Bubi.Ako,želim vam lepo provid večeras i da srećni i zdravi uđete u Novu godinu.Živeliii!.Ja se od ranog jutra iznervirah-budna sam,ali ležim u pidžami da ne šuškam da se dete naspavka,kad zove kurirska služba i rekoh samo pet minuta da se obučem,odgovor je"Ja za pet minuta ću još tri paketa da isporučim".Srećom snađoh se i rekoh da ostavi preko puta naše zgrade(čovek ima servis,popravlja tv.itd.i uvek kod njega ostave,pa mi uzmemo).E-ali njegov odgovor.Pa strašno.Sićiću kasnije da vidim šta je.Možda mi je stigla krema,a možda i nešto drugo.Volim nagradne igre,svašta nešto igram,svašta nešto i dobih😁.Ne uvek-ali sam zadovoljna❤





Ivanka 75 -> RE: DecembaRRska kafana (31.12.2019 9:28:39)

Dobro jutro, kafica pa radni zadaci 👍
Ivi curi nos, to znaci da stize nova godina... Nije promasila nijednu.... 




flamingos -> RE: DecembaRRska kafana (31.12.2019 9:30:39)

Ivanka,ljubi nam Ivku da nosić ne zafrkava i da bude zdrava,duša mila❤





Filadendronka -> RE: DecembaRRska kafana (31.12.2019 10:25:47)

Samo da mahnem u kafani! Boli ma uho prilicno, a resili smo danas da putujemo. Pisem u temi kako je J proveo noc. D je u vrticu, slinavi standardno. Veliki gozbu planiram za Badnji dan i Bozic. Danas prakticno nista, pakujem se. 




Mirko Svirko -> RE: DecembaRRska kafana (31.12.2019 10:27:53)

Gdr ste zene?
Kako ste?
Pozdrav za sve.. Mi danas nista posebno. Jer idemo kod kumova. Sutra cemo neki rucak kod nas. 9.januara nam je slava,10. Je Mirkov rodjendan.. znaci bice nama veselo 👌




flamingos -> RE: DecembaRRska kafana (31.12.2019 10:45:21)

Fil,srećan put.Bhdite mi dobro.Ljubim vas❤





princezica1 -> RE: DecembaRRska kafana (31.12.2019 11:18:29)

Sve najbolje drage mame u Novoj godini. Da vas decica vise slusaju, a muzevi manje nerviraju i da nadjete vise vremena za sebe. Pozdrav svima!




Khaleesi -> RE: DecembaRRska kafana (31.12.2019 11:56:37)

Fili srecan put, stalno negde skitate. Mene mama zvala ali me mrzi pakovanje jurnkava i ostale gluposti i tako radim danas pa u petak nemam kada ni da odmorim posteno 🤣🤣🤣

Tako da pozdrav sa posla mame, lepo se privedite danas ♥️♥️♥️🎄🎄🎄




Filadendronka -> RE: DecembaRRska kafana (31.12.2019 12:42:51)

Odosmo mi na put, ali do Doma zdravlja. J procirelo is usiju tj. iz jednog bas puno. Majko moja ovo je onda upala usiju, a zubi pride. :(




mama Jo -> RE: DecembaRRska kafana (31.12.2019 12:46:39)

Princezice, hvala takodje 😊

Fil, pa kako sad to? Ajde javljaj sta kazu dr...




flamingos -> RE: DecembaRRska kafana (31.12.2019 13:01:38)

Princezice,hvala.Takođe,sve najbolje želim tebi i tvojoj porodici kao i svim mamama i svoj dečici i svima u našoj redakciji❤





Filadendronka -> RE: DecembaRRska kafana (31.12.2019 15:33:14)


Nije upala, procurelo od hidrogena koji sam stavljala u usi pre dva dana. Samo mu je crveno grlo i probijaju zubi. Hvala Bogu. Tako da ipak putujemo. Lepo se provedite veceras! :)
IZVORNA PORUKA: mama Jo

Princezice, hvala takodje 😊

Fil, pa kako sad to? Ajde javljaj sta kazu dr...






Stranica: <<   < Prethodna stranica  104 105 106 [107] 108   Sledeća stranica >   >>