RE: JanuaRRski baRR (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Mirko Svirko -> RE: JanuaRRski baRR (3.1.2020 23:40:23)

Laku noc zene,lepo spavajte. 💖💖💖




branki* -> RE: JanuaRRski baRR (4.1.2020 7:14:35)

Dobro jutro...radi bar!

Budna.ali ,ne ustanjem, j er svi spavaju,pa leskarim. .




flamingos -> RE: JanuaRRski baRR (4.1.2020 7:36:55)

Dobro jutro.Evo Branki gotova je kafa,izvoli.Pojem,pa da spremim detetu dorucak i vozimo je na trening.Pozdrav svima.Želim vam prijatan vikend❤





mama Jo -> RE: JanuaRRski baRR (4.1.2020 9:19:31)

Jutro svima. Uzivajte,!




Mirko Svirko -> RE: JanuaRRski baRR (4.1.2020 9:32:55)

Skuvana kafa, pridruzite se 💖☕




Khaleesi -> RE: JanuaRRski baRR (4.1.2020 9:51:38)

Jutro mame mi uatali... Mala kaslje jos uvek ja sa njom kasljem i slindaci obavezni... Kuvam caj sad pa izvolite ko hoce♥️





mama Jo -> RE: JanuaRRski baRR (4.1.2020 10:23:31)

Kh vi jos vucete prehladu... nemoj nista od lekova da pijes za svaki slucaj ako si [sm=nosecka.gif]
Da vas prodje sto pre.
Ja kafu tek sad.
Joj da kuvam danas....




branki* -> RE: JanuaRRski baRR (4.1.2020 11:12:50)

flamingos,hvala,evo ja pijem drugu,jer sam prvu samo bzv popila..opet sam sama sa decom,klasika,da malo pospremim stan,pa sredim klince i sebe i odosmo u lidl da se promuvamo,dolazi nam kasnije jedna bokina drugarica iz vrtica sa mamom,da im uzvratimo gostoprimstvo[sm=smiley1.gif]
bas je lep dan,sunce sija..




Ana RR -> RE: JanuaRRski baRR (4.1.2020 11:28:19)

Khalesi, i kod nas isto. Ovo dete već ne znam ni ja koliko vuče sline. Bude ok par dana pa onda opet. Od jutros kuka da ga boli stomak.

Ja sam jedva spavala od kašlja. Više se ne inhaliram, krenuo mi kašalj odmah posle inhalacije. Grlo kao da je malo bolje, polako mi se vraća glas mada me i dalje nije prijatno slušati [sm=smiley36.gif] juče me zvao drug i iskidao se od smeha kada me čuo [sm=smiley24.gif]




Ivanka 75 -> RE: JanuaRRski baRR (4.1.2020 12:55:06)

Znaci samo nam more prija 😂




flamingos -> RE: JanuaRRski baRR (4.1.2020 12:57:55)

Ana,hajd da što pre budete dobro.Muke.Možda dete boli stomak od napinjanja da izbaci iz nosića.Duša draga.Ljubim vas.Evo mi došli sa treninga,ručali.Muž ode na daću(sestra daje deveru 40 dana).Ja raširih veš da se suši,oprala mašina i sad da obnivimo naučeno i još dve oblasti da naučimo iz priride i društva i spremne smo za škllu.Do srede da odmara❤





Ana RR -> RE: JanuaRRski baRR (4.1.2020 13:48:37)


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Znaci samo nam more prija 😂


I tačka. [sm=smiley36.gif]

Flamingos, kad god nije nešto dobro njemu se odrazi na stomak. Dovoljno je da je slinav i boleće ga.




mama Jo -> RE: JanuaRRski baRR (4.1.2020 13:54:59)

Pozdrav mame. Ana da sto pre prodje.
Mi rucali, sad ce deca i mm da polegaju, ja planiram da ustanrm da malo sredim, one se nesto zaigrale i opesti haos napravile 🙄




branki* -> RE: JanuaRRski baRR (4.1.2020 14:16:07)

tacno,i ja kazem-samo na, more prija[sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]jaooo,sta bih dala za kucicu na moru.
ozdravite brzo,bolesni!
mi sad cekamo goste,pa posle vodim klince kod brata i snaje da se malo druzimo[sm=smiley36.gif]




Filadendronka -> RE: JanuaRRski baRR (4.1.2020 14:55:05)

Meni deca i dalje slinave, a konjuktivitis jenjava. Sutra se vracamo kuci, izem ti 




Filadendronka -> RE: JanuaRRski baRR (4.1.2020 14:56:13)

Ode poruka sama... htegoh reci izem ti ovakav odmor kad se budim svakih pola sata i glava mi puca. 




flamingos -> RE: JanuaRRski baRR (4.1.2020 15:06:55)

Fil,hajd da što pre prođe glavobolja.Branku,lep provod vam želim.Evo mi završile sa učenjem i sad malo da se igramo.I njoj dosadno,jedva čeka da krene u školu.





mama Jo -> RE: JanuaRRski baRR (4.1.2020 15:28:29)

Sta je ovo, non stop me izbacuje sa rr. Ne znam ni sta sam pisala... ljubim vas sve [sm=smiley1.gif]




Mirko Svirko -> RE: JanuaRRski baRR (4.1.2020 15:50:32)

Gde ste zene? Dta radite?Evo mi malo lezimo. Posle idemo na rodjendan kod kumova. Jao Branki, i ja bi kucicu na moru, onako bas na moru... Zivela sam pored Dunava, nedostaju mi talasi i pogled.. I lepo se provedite!Fili, sta je sa decicom?Vi ste na odmoru? Nisam sve ispratila. 
Flamingos,verujem da joj dosadno. I moj M cesto kaze hocu da se neko igra sa mnom,hocu drustvo...

Pozdrav za sve




veselicaa -> RE: JanuaRRski baRR (4.1.2020 17:42:51)

Žene kafa ☺️☺️
Mi išli u kupovinu,malopre dosli.




Duškić -> RE: JanuaRRski baRR (4.1.2020 18:29:52)

Moze kafa. Odmaramo. Nazdrali se.




branki* -> RE: JanuaRRski baRR (4.1.2020 18:46:37)

uh sto se iznerviram kad me izbaci..
mi ostavili brata za sutra,kasno mi sad,zadrzale nam se gosce,izigrale se bas ,bas.sad skuvala deci spagete za veceru na brzaka i pijuckam belo vino,tako da kafu preskacem[sm=smiley1.gif]veceras zvezde granda,moja emisija[sm=smiley36.gif]
mirko,gde pored dunava,mi smo dvaput isli u manastir tumane,pa sam bila u golupcu i milanovcu,boze mili sto je lepo tamo,koji mir,spokoj,dunav sirok kao more,nepregledan,miran,mastam o vikendici tamo da se skrasim jednog dana[sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: JanuaRRski baRR (4.1.2020 21:10:15)

Ja sam odrasla pored Dunava ali na drugu stranu [sm=smiley1.gif]
I bas bih volela isto da imam neku vikendicu na samoj obali, nema nista lepse.

Sta cemo da pijemo?




flamingos -> RE: JanuaRRski baRR (4.1.2020 21:58:17)

Mama Jo,sipaj jednu kiselu vodu❤





mama Jo -> RE: JanuaRRski baRR (4.1.2020 22:17:13)

Moze flamingos, stize ❤
I ja cu, nesto mi stao zeludac.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>