RE: JanuaRRski baRR (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Khaleesi -> RE: JanuaRRski baRR (5.1.2020 23:03:00)

Laku noc draga 😘😘😘





flamingos -> RE: JanuaRRski baRR (5.1.2020 23:09:35)



IZVORNA PORUKA: Ana RR

I nama su više puta prepisivali hloramfenikol za nos.
Ja ludim zbog kašlja. Preko dana nije strašno ali uveče ne mogu da se smirim. Noćas sam tek pred zoru zaspala, neprestano sam kašljala. Došlo mi je da plačem.
Ana,baš se namuči sa kašljem.A da odeš kod dr.da ti da neki adekvatan lekić?Hajd da prestane više taj kašalj i budeš mi dobro❤





Filadendronka -> RE: JanuaRRski baRR (5.1.2020 23:27:24)

Anci, tebi to bas predugo traje. Jednom sam bila kod dr zbog kaslja, naterali me sa posla da odem posto nisu mogli vise da me slusaju. I tad mi dr rece da se kasalj leci tek nakon dve nedelje, ako nema drugih simptoma. Kod tebe te traje dosta duze, bas bi trebalo da dobijes neku terapiju. Inace, J se budio vec tri puta od kad je zaspao. Jednom je sisao, a ova dva puta sam ga umirila onako na suvo. Dva poslednja dana samo sisa, nista od cvste hrane nece ili ne moze. Ne znam. :( 




mama Jo -> RE: JanuaRRski baRR (5.1.2020 23:30:12)

Moje jos ne spavaju, ja sizim. Malu sam uspavljivala 45 min.nema sanse da zaspi.
A meni se oci same zatvaraju.
Ana, i tebe bas muci taj kasalj.
Fil, mozda mu je to samo faza :(




Mirko Svirko -> RE: JanuaRRski baRR (5.1.2020 23:43:36)

Moji spavaju. Zdravi napokon. Mm bio hodajuca zaraza. Ja uz serbet prebolela. M nista. Hvala Bogu,da ga nesto zaobidje. Spremamo se za slavu. 9. Slava. 10. Mirkov rodjendan i nasa godisnjica... Sutra kod nas idu decica pevaju,bice zabavno. 
Mama Jo,meni pomaze vuna. Umotam se i grejem se. A cesto sam imala upale jajnika. Mada bolje je da ti sacekas da pridje ciklus i da das urinokulturu. Bar ces znati na cemu si.. Kh,kako si nam ti? Ana, brzo ozdravite. Fil, mozda mu izlazi neki zubic ili ga mozda boli grlo .. daj Boze da je ipak faza 💪
Pozdrav za sve




branki* -> RE: JanuaRRski baRR (6.1.2020 8:03:58)

mirko,slavimo istu slavu[sm=smiley1.gif]
a,cim ona prodje,bokin rodjendan 16.
sanjala neke gupsti,sto ne volim to kad plitko spavam,pa sanjam bzv i ne odmorim se nikako.pa cula mm kad je ustao za posao,pa se sin probudio..jedino jos ova mala spava..smrzoh se nesto.
dobro jutro,zenskaci!




Duškić -> RE: JanuaRRski baRR (6.1.2020 8:09:42)

Dobro jutro i nek je srecno Badnje jutro!
Mi poranili. Hajdete kafa,caj?




vocicana -> RE: JanuaRRski baRR (6.1.2020 8:42:01)

Dobro jutro zelim dragite, meni moze jedan caj.




flamingos -> RE: JanuaRRski baRR (6.1.2020 9:14:47)

Duškić,hvala,takođe.Voći,kuvam čaj❤





mama Jo -> RE: JanuaRRski baRR (6.1.2020 9:28:38)

Jutro.
Takodje Duskic 😘
I ja cu caj 😊




flamingos -> RE: JanuaRRski baRR (6.1.2020 9:36:35)

Stiže i za tebe čaj,mama Jo.Evo me u kuhinji.





Filadendronka -> RE: JanuaRRski baRR (6.1.2020 9:38:56)

Dobro jutro. Srecan Badnji dan. Ja sama sa decom, mm danas radi. J je probio gornji kec, a i drugi ce za koji dan. Slinavi uzasno, ovo je bas gadan neki virus. I D takodje katastrofa. Pisem i temi oko napretka bebe, bas sam zabrinuta. Grlisa za sve, lepo provedite praznike. 




branki* -> RE: JanuaRRski baRR (6.1.2020 9:40:03)

ja samlela orahe za tortu..treba mi vagica,sad cu da kazem mami da mi uzme i vagicu i jos jedan escajg za slavu.imam jedan svecani,ali uvek mi fali ,pa uzimam od nje.e,hocu da imam svoje.mrzi me vise tamo amo..a,i to ti ceo zivot stoji,jer samo za slavu koristim.i planiram jedan mikser da kupim sa posudom.imam obicni,super radi posao,ai kad se tako duze nesto muti i pravi vise,zgodno je kad ne moras da stojis sa mikserom i cekas...ali,to kasnije.

srecan badnji dan !opet se secam kako smo u bosni proslavljali i obicaja kad sam bila dete ,pa kod babe i djeda[sm=smiley27.gif]




bubulence -> RE: JanuaRRski baRR (6.1.2020 10:04:21)

Jutro!

Srecan vam Badnji dan, da ga provedete i zdravlju i sreci! 




flamingos -> RE: JanuaRRski baRR (6.1.2020 10:58:27)

Bubi,draga,hvala.Takođe sve najbolje vam želim❤





Ana RR -> RE: JanuaRRski baRR (6.1.2020 11:06:44)

Dobro jutro!

Moji muški su uspeli da se posvađaju, evo mali plače, veliki otišao napolje. Ali mali je bezobrazan samo tako, svađa se, odgovara... isti je ja kad sam bila mala [sm=jezicek.gif] mm će odlepiti. Sad je u kazni, na badnji dan. Divota [sm=smiley36.gif]




flamingos -> RE: JanuaRRski baRR (6.1.2020 11:19:13)

Ana,mslišani zafrkavaju.Dušice male.Ljubim vas.Srećan Badnji dan❤





Sanjica26 RR -> RE: JanuaRRski baRR (6.1.2020 11:20:20)

Dobar dan. Mi se grejemo i kuvam posno i mrsno za sutra. Sad cemo nas tri do grada da biramo zavese za sobe i za kuhinju. 





Khaleesi -> RE: JanuaRRski baRR (6.1.2020 12:39:57)

SRETAN BADNJI DAN mame... ja se danas nakacila otkucala poruku i izbaci me server i ne otkucam opet.
Branki ti spremas za slavu ja cu za rodjendan. Za Svetog Stefana punim 31[sm=smiley36.gif]
Ja zamesila neki hleb za veceras, treba da secemo pecenje za sutra, mm isao juce na selo da peku jagnje.
I tako. Ja sam se smorila, celu noc imala neku bzv migrenu pa mi od nje bilo muka, i jutros dobijem. Bas sam se smorila. [sm=smiley13.gif]
Ana kako kasalj, Jo stomacic... Flamingos super za zubic mozda ga on i drzi da slini...




Mirko Svirko -> RE: JanuaRRski baRR (6.1.2020 13:32:54)

Mi bili u koledare... M zaradio i slatkise i neke sitne parice ali on je srecan 💖Neverovatno srecan... Kh,kad ti slavis rodjendancic,Branki i ja slavimo slavu.. A ja dan posle M rodjendan pa onda isti dan i godisnjica. 




mama Jo -> RE: JanuaRRski baRR (6.1.2020 13:52:24)

Pozdrav, srecan Badnji dan, u miru da ga provedete [sm=smiley1.gif]
Ana, osim kod vas [sm=smiley36.gif] salim se naravno, izmirice se vec muski.
Mi isle da kupimo kandiranog voca, mm isao nesto do firme. Devojke sad malo da spavaju a ja da spremim za rucak sve, doci ce nam zaova. Mislim od mm sestra, tako mi to grubo zaova, jetrva [sm=smiley36.gif] ne volim to.

Kh, nemoj da se smoris molim te, sad opet u akciju, ljubim te puno [sm=smiley31.gif]




branki* -> RE: JanuaRRski baRR (6.1.2020 16:20:42)

evo,i ja zavrsila ribu,pasulj,mnogo dobro ispao,sad jeli..mm dosao na minut i opet otisao..i tako..




flamingos -> RE: JanuaRRski baRR (6.1.2020 16:52:40)

Kh,nemoj,praznik je,od❤ti želim ono što ti želiš.Znači biće slavlja-rođendani,slave,divno.Samo neka lepih povoda bude,da nazdravljamo u baru.U to ime-živeliii,ja častim,razrešena ja misterija oko glasanja u C kuhinji😁.Izredili smo naše običaje za Badnje veče.Kao i svi vi spramala sam posno-ribu,pasulj itd.Pekla*Zakone*Muž išao po pečenje za sutra,tortu sam napravila,sarma zavijena i sad odmaram.Srećno Badnje veče svima!





mama ivane -> RE: JanuaRRski baRR (6.1.2020 18:05:14)

Srecno Badnje vece drage moje i sutrasnji Bozic ljubim vas sve





Mirko Svirko -> RE: JanuaRRski baRR (6.1.2020 18:19:40)

Kh, nemoj da si se smorila, bice kad se najmanje nadaas.. 
I mi sve zavrsili. Danas postimo. Cak i mm. Prodali smo danas kola.  Ja dobila i ceo dan sam suntava. A termin za rodjendan sa decom je zauzet. Moracemo da pomerimo. Mama Jo, kako stomak?
Flamingos, cestitam za C kuhinju. Ja sam glasala za sve recepte. Nisam se bunila,cisto da znas. Nego sam pitala jer mi nista nije bilo jasno.  Ali sada znam. Zato cestitam 👍💖💖💖💖
Pozdrav za sve




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>