FebruaRRska kafana (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


veselicaa -> FebruaRRska kafana (31.1.2020 16:27:59)


Dragi forumasi,

Posto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu, molimo vas da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoci, bebama, deci, porodici postavljamo u za to predviđenim temama.
Zbog toga preporucujemo da procitate opste uslove koristenja foruma
Procitajte i Ringerajin vodic za koristenje foruma





veselicaa -> RE: FebruaRRska kafana (31.1.2020 16:33:33)

Da otvorimo kafanu.


[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2036612-3603.jpeg[/img]




branki* -> RE: FebruaRRska kafana (31.1.2020 16:44:36)

upisujem se u februar!!
ide vreme,lete dani...




vonavoj -> RE: FebruaRRska kafana (31.1.2020 17:46:00)

I ja da se upisem!Kuvam kafu,danas mi muz dolazi ranije sa posla....evo 18h je..jos nije dosao!Posle idem na depilaciju,kao vukodlak sam,ove dlake prebrzo rastu..nisam se sredjivala depilatorom na vreme i eto belaja.




Ivanka 75 -> RE: FebruaRRska kafana (31.1.2020 22:27:42)

Mm pere sudove ja ovde...😊 
Ajte na caj od nane... Skuvao mm of kors 😂😂😂




Mirko Svirko -> RE: FebruaRRska kafana (31.1.2020 22:30:10)

Zdravo u nov0j kafani 🍷🍷🍷🍷🍷Aj da nazdravimo u to ime 🍷🍷🍷




bubulence -> RE: FebruaRRska kafana (31.1.2020 23:49:36)

E neka se i ovaj januar završio!  Mogla bih popiti nesto zestoko. Danima mi se pije😁. Kada se moji uspavaju, sedim u tisini i uvek pomislim kako bi mi dobro dosla cigara i nesto zestoko a nikada u zivotu to nisam  pila





smeško -> RE: FebruaRRska kafana (31.1.2020 23:56:58)

Ja bih jednu medovacu. Iako nemam pojma sta je to. Dobro zvuci za bolno grlo.😂




bubulence -> RE: FebruaRRska kafana (1.2.2020 0:04:52)

Ahaha moze, i meni zvuci odlicno 





smeško -> RE: FebruaRRska kafana (1.2.2020 0:09:15)

Jos ja gledam u jednu sa troseda. Stoji flasa u vitrini. Piti ili ne piti, pitanje je sad?🤔🤦‍♂️😂




Ivanka 75 -> RE: FebruaRRska kafana (1.2.2020 8:30:30)

Dobro jutrooooooo! 😊
Kafa kafa kafa kafa kafa kafa kafa ☕☕☕☕☕☕




bubulence -> RE: FebruaRRska kafana (1.2.2020 8:40:28)

Juutrooo





branki* -> RE: FebruaRRska kafana (1.2.2020 8:46:51)

dobro jutro i od mene..bas je suncano..prosle godine tacno 1.smo zaglavili bolnicu B i ja..bio je sneg i hladno,a gledaja sad ovo ,koje sunce,kao prolece.
nemamo vodu od juce popodne,cela vertikala'', pukla neka cev u zgradi..moram da odem da kupim za pice,nemam vise,a mrzi me..




emicaa -> RE: FebruaRRska kafana (1.2.2020 8:50:04)

dobro jutro Februar.Samo da vam mahnem pa da se spremam.Idemo na izlet.Uzivajte[sm=smiley1.gif]




Ivanka 75 -> RE: FebruaRRska kafana (1.2.2020 9:04:05)

Bas je nasla kad da pukne, za vikend 😕




branki* -> RE: FebruaRRska kafana (1.2.2020 9:06:30)

ma,ajde bre,rekla juce ona upravnica da ce doci danas,a kad danas pojma nemam.




Ivanka 75 -> RE: FebruaRRska kafana (1.2.2020 9:28:35)



IZVORNA PORUKA: branki*

ma,ajde bre,rekla juce ona upravnica da ce doci danas,a kad danas pojma nemam.



Joj... Tako je kod mojih u zgradi pukla cev u podrumu. U necijem podrumu. Voda tece. Vlasnik ppdruma nije tu trenutno da otvori podrum. Zpvu ga, on ne da da razvale vrata od podruma nego kad on dodje, a to je yek za nekoloko sati. Voda prodire u druge podrume. I na kraju predsednil kucnog saveta razvali vrata i srede stvar brzo. 
Onaj bio ljuuuuut 🙃 A vrata od podruma u zgradi napravljena od drvenih letvi.
Da uzajmim iljadarku od muza pa da krenem da mi urade nokte, nema bankomat usput 😔
Sto mi krivooooo 😂




branki* -> RE: FebruaRRska kafana (1.2.2020 10:05:12)

i ovde,ivanka,isto.pukla cev kod jedne koja je u inostranstvu.sreca u nesreci je da dodlazi danas,zato je cela ta glavna vertikala zatvorena.sad kupih balon vode,pa da dam deci da doruckuju.
ako,idi sredi..ja ako stignem da odem u toku raspusta kod drugarice da mi ih sredi..




mama Jo -> RE: FebruaRRska kafana (1.2.2020 11:25:23)

Pozz mame, da se upisem u februar, suncani februar iako se ja i dalje nadam da ce zavejati 🙄




bubulence -> RE: FebruaRRska kafana (1.2.2020 12:34:28)



IZVORNA PORUKA: mama Jo

Pozz mame, da se upisem u februar, suncani februar iako se ja i dalje nadam da ce zavejati 🙄



I ja se nadam. Kakva je zima bez zime i snega. 




lesica -> RE: FebruaRRska kafana (1.2.2020 12:37:32)

Pfff, meni trenutno svejedno ima li ili nema snega [sm=smiley36.gif] mada bilo bi korisno da ga bude.

Dajte neku kafu.

Kakve ste?




smeško -> RE: FebruaRRska kafana (1.2.2020 12:44:22)

Evo ja pijem kafu, mm kuvao. Jos merim onu medovacu.🤔




Mirko Svirko -> RE: FebruaRRska kafana (1.2.2020 14:25:40)

Zdravo zdravo ... Sta radite zene?Mi smo kao crtani "Pilici" i to deo "zima bez snega"..Tugaa..Dan kao prolece. Mi isli set_ali kroz sumu pa do izvora nekog. Sada zavrsili rucak. I da vidim da li ce ovaj mali da dremne. Pozdrav 💖




branki* -> RE: FebruaRRska kafana (1.2.2020 15:16:54)

e,bas kao prolece,otvorila terasu,prozore,milina.dosla voda konacno i pocela da cistim,sve da sredim i da kuliram u cistoci,moje omiljeno.stavila neko pile u rernu,nisam znala sta cu,jer nije bilo vode,posle me mrzelo da bilo sta spremam,pa sam ga onako zaledjenog iz zamrzivaca stavila u onu kesu i u rernu,valjda ce ispasti ok.




vonavoj -> RE: FebruaRRska kafana (1.2.2020 15:52:38)

Vreme je bolesno.i ja sam kao osamucena...Pijem kafu,mm ode u Vs,kod koleginice prvo na krstenje pa na rodj....tako da sam opet sama.Jutros smo skitali..ako bude ovako i sutra,planiramo do Kalemegdana..




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>