RE: Razgovori mama 03/20 (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


flamingos -> RE: Razgovori mama 03/20 (4.3.2020 10:42:54)

Von-ljubim vas❤





vonavoj -> RE: Razgovori mama 03/20 (4.3.2020 11:03:42)

Bogami,bio je nekih 50min unutra.pa je dosao pa je urlao 1h,da mu skinem braunilu,kidao,bacao se..strasno. 

Emice,momak,momak.




mama ivane -> RE: Razgovori mama 03/20 (4.3.2020 11:14:55)

Von, da li je proslo sve kako treba? Jesu ga uspavljivalji? Jao ja se mnogo plasim kako ce D da podnese




vonavoj -> RE: Razgovori mama 03/20 (4.3.2020 11:41:25)

Proslo je sve.nema cega da se plasis..daju prvo sirup koji ih omami,pa ih odnesu,ti dalje ne znas nista,i bolje da ne znas..i posle ti ga donesu..ostala deca spavaju,ali zato moja deca ne spavaju od anestezije...nema reakcije na anesteziju.





emicaa -> RE: Razgovori mama 03/20 (4.3.2020 11:51:42)

Von samo neka je proslo.A zasto sam mislila da je cura nemam pojma.Luda zena 😂





Milena18 -> RE: Razgovori mama 03/20 (4.3.2020 11:56:25)

Von, super da je prošlo! Grli mališu.
Emice, ako se ne varam, imala je i devojčica od Von istu operaciju pre par godina, možda si zato pobrkala.
Meni muž javlja malopre da je sveki otišla u Niš, našla neku vezu valjda. Nadam se da će ostati. Pisala sam ovde pre par nedelja, zakazali joj operaciju pa je vratili uz objašnjenje da nema mesta.





vonavoj -> RE: Razgovori mama 03/20 (4.3.2020 12:08:43)

Da.da.najstarija je imala pre 6godina..

Milena,nase bolnice su haos..ako imas vezu,ima mesta..




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 03/20 (4.3.2020 12:19:26)

Milena18, odakle si? 





Khaleesi -> RE: Razgovori mama 03/20 (4.3.2020 12:23:27)

Von super brzo ce da prodje. I moja se na braunilu zalila kad su je doveli. Prodje zaborave oni brzo...

Mame ko je za kaficu 😉




emicaa -> RE: Razgovori mama 03/20 (4.3.2020 12:50:23)

David je imao sa 10 mjeseci operaciju pa se nije bunio.Probudio se i poceo se igrati u kreveticu.Ali tad je bio pravi srecko,mogli su mu majmuna staviti na ruku nebi se bunio 😂





mama Jo -> RE: Razgovori mama 03/20 (4.3.2020 15:02:40)

Hvsla vam sto pitate za nas :)
Malo smo zivnuli kao... Proliv i dalje tu, ali bar su proredile broj stolica. J je ovih dana bila nemoguca... Nista da jede i pije, ubedjivali smo se oko svega... Kad sedne na nosu, vristi bukvalno, kaze boli je stomak. A kaki na pola sata. Od sinoc se proredio broj stolica i cini se da je ne boli vise. Mogli smo da primimo infuziju, verovatno bi je osvezilo, ali mm i ja kao da izbegnemo da je ne istraumiramo, nikada nije krv vadila, pa zato. A i bila je nesaradljiva. Samo lezi i gleda u jednu tacku danima. Jutros kad je ustala i rekla - hajde necega da se igramo, covece kako mi je laknulo.
Mala se evo bori sa temperaturom... Njoj proliv nije bio toliko problem, ali isto je plakala i zalila se na stomak.
Dr kaze da proces regulisanja stolice traje 7-10 dana, ma ima slucajeva i 3 nedelje da bude retko. Ne treba dijetalno samo izbegavanje jakih alegrena. Odneli smo stolicu na analizu svakako, na viruse i kandidu.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 03/20 (4.3.2020 16:59:27)

Izasli smo iz bolnice. Majmuncic moj,on se jedini set_ao,ostala deca opijena,on nista..isto,alinisto kao T..pa je ns kraju i braunilu skoro iscupao. Proslo je.





mama ivane -> RE: Razgovori mama 03/20 (4.3.2020 19:02:13)

Dobro je da je proslo Von.


Vodila sam danas devojcicu na kontrolu stigao nam i rezultat grla tise na rezultati "bakterioloskim pregledom brisa izolovan Streptococcus beta haemolyticus grupe A 80% " sala nam dr jos jedan sirup za svrab Xyzal da pije 2 puta po 5 ml. U petak da izvadi krv pa posle podne da se javimo na pregled ponovo, u skolu nesme da ide 10 dana da nebi sirila zarazu. 




emicaa -> RE: Razgovori mama 03/20 (4.3.2020 19:12:37)

Mama ivane moja T pije xyzal za alergiju.

Von bolje sto nije osamucen,sad ste mirni.Ja danas neplanski cuvala djecu od zaove,pezivila sam 😂




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 03/20 (4.3.2020 19:22:33)

Dobri vece. Sutra peti. Mila majko. Duga je noc.

P spava.ja lezim.ni da se pokrenem. Mislim se sta bih jela. Kreten.
Mama jo dobro je da prolazi. Von vi ste pravi heroji 😁
Nego da vas pitam da li je neku od vas bolela vilica 7 dana posle plombiranja zuba. Ja promenila dve plombe. Obe oset_im. Tesko zvacem na te zube boli me Nikad mi se to nije desilo. Idem kod istog zubara 20 godina (bokte  mazo) 😁
D u skoli programiranja jedva cekam da se vrati da cujem da li joj se svidja. Ona danas rekla svim drugarima u skoli kako ide na posao hahah...jer je mm nesto izvalio tipa: ma nek ide na programiranje da nam zaradi prvi milion sa 10 godina 😂 i ona naivko moj sad valjda mislo da ce da zaradjuje. Hahahha jos cu joj morati placati covece meswcno hahah...ludnica sa decom Boze  jesu blentava ova moja deca. A D prabo pravo dete. Ona nema nijednu "odraslu foru" kao druga deca. Bas mi je posebna i volim to da negujem kod nje a mm samo vice zezace je druga deca zezace je. 




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 03/20 (4.3.2020 20:19:26)

Ljisho, drmni jednu za nocas! 😊


Von, hrabrisa je to! 




pari -> RE: Razgovori mama 03/20 (4.3.2020 20:36:29)

Von, bravo za hrabrog decaka! Super da ste to obavili!


Ljiso, idi ti opet do zubara da proveri te zube...I drzi se nocas!
Emice, super sto si izdrzala ;)
Mi bili kod drugara koje nismo dugo videli, isto imaju dvoje dece...T je bila super, igrala se...a M mi je dosta povucen, stidi se, hoce samo mene...nece ni da prica bas...Ja sam bila takva kao mala (nisam ni sad mnogo bolja ;) zezam se...bolja sam ;) )




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 03/20 (4.3.2020 20:40:52)

Pari, bodri ga da se druzi, ohrabri ga da sam prilazi drugoj deci. Ti to vec radis ali sto vise, ukljuci se u deciju igru pa ze posle nekog vremena povuci a njega ostavi. Godice mu vremenom.





emicaa -> RE: Razgovori mama 03/20 (4.3.2020 23:02:10)

Pari i ja sam bila takva kao mala.Tiha,stidna povucena.Sad bas i nisam 😂Prije par veceri bili kod zaove na rodjendanu,bila i njena drugarica sa dvoje djece.6 i 3 godine,uopste se nisu odvajali od roditelja,i kad su se odvojili nisu se uopste igrali sa drugom djecom nego samo njih dvoje.Von kako ste?





Milena18 -> RE: Razgovori mama 03/20 (4.3.2020 23:05:08)

Ivanka, iz Kruševca sam.
Von, nema zagarantovanog mesta ni uz vezu izgleda. Ili je ta njena veza neka bezvezna 😁 Opet su je vratili, kao trebalo bi do kraja nedelje da je pozovu. Samo se šetala bez razloga u ovom stanju. 
Pari, i ja sam bila takvo dete. Imala sam nekoliko drugara sa kojima sam se lepo igrala, ali nikad nisam lako ostvarivala kontakte. Verujem da decu treba podsticati da se druže, ali ne po cenu da im to izaziva nelagodnost jer se kosi sa njihovim karakterom. Gledam M kako prilazi deci u parku, sa svima priča, zove ih da se igraju, ja tako nikad nisam mogla niti želela. Ne mogu ni da kažem da je jedno bolje od drugog, jednostavno se deca razlikuju, ne mogu svi da budu ekstrovertni. Ja tvog M iz tvoje priče doživljavam kao jednog divnog, oset_ljivog dečaka.






Mirko Svirko -> RE: Razgovori mama 03/20 (4.3.2020 23:17:35)

Von, svaka vam cas_t. Vi ste superheroji 👍

Vidis tu su mu dali sirup,  aja sam M ispratila do sake onda doza vristanja pa se i ja cela uznemirila i rasplakala kasnije. Ali proslo je...
Mama Jo,  dobro je da ide na bolje...Ja malo cpo malo udjem citam, nikako da pisem.. Mali idr u vrtic,  za sada je sve ok. Sutra imamo radionicu neku,  rekli nam da ponesemo marame.On se raduje sto i ja ulazim u sobicu. Ja bi da radim i dobila sam ponudu ali nemam podrsku pa sam u nekom emocionalnom rastrojstvu.
Jos mi danas kaze jedna mama iz vrtica kao "e jek znas da deca imaju gliste"  i smeje se... kao jos nam to fali i hahaha... Meni to definitivno ne fali,  zelim da ide u vrtic 😥




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 03/20 (5.3.2020 3:30:05)

Dobro jutro. Ja se sinoc stropostila u krevet. Sad cu da radim.

Zvala sam sinoc zubara on kaze covek da se njemu za 30 godina rada nije tako nesto desilo tj da pacijenta boli vilica 7 dana kasnije i da ne moze da zvace na plombe pri tom je zagriz skroz u redu.

Primice me veceras oko 8.

Jao idem. Peti je danas. ( ja ko onaj petao u crtacu "sutra je nedelja Dzone")[sm=smiley36.gif]




pari -> RE: Razgovori mama 03/20 (5.3.2020 8:23:56)

Milena, u pravu si...on jeste oset_ljivo dete, voli da se druži sa poznatim drugarima ali kad mu je neko malo nepoznat, stidi se...i ja sam bila ista. I dan danas se osećam bolje u manjim grupama ljudi nego u većim.


Mirko, ako misliš da je to dobar posao i da ga želiš, kreni...znam da nije lako bez podrške ali nekad moraš...
Druge mame,kako ste?




emicaa -> RE: Razgovori mama 03/20 (5.3.2020 8:53:21)

Jutro,spavala sam sinoc kod T.Ala je se vrtila jedva sam zaspala,morala sam je ljuljuskati da se smiri.Jutros se probudila prije mene,ustala i pustila crtice.Onda me srecko zvao da ga dodjem mazit 😂





flamingos -> RE: Razgovori mama 03/20 (5.3.2020 9:10:32)

Von,bravo za vas👍Pari,takvo je dete.Hvala na pitanju,dobro smo.Pozdrav svima❤





Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>