RE: Razgovori mama 03/20 (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


vonavoj -> RE: Razgovori mama 03/20 (5.3.2020 9:39:37)

Zavrsili smo i kontrolu,sve je ok,za nedelju dana moze u vrtic,ako je sve ok ne moramo u utorak na kontrolu,kaze puno virusa,da ne cekate..ma kakva kontrola,vec sad nema krvi kaze.

Tako da smo zavrsili sve,vrlo uspesno i bez problema..olaksanje!




flamingos -> RE: Razgovori mama 03/20 (5.3.2020 10:03:39)

Super Von,sad ste mirni.





Khaleesi -> RE: Razgovori mama 03/20 (5.3.2020 10:16:31)

Super Vona divno.

Joj mame, sta se kuva danas, dajte ideje! 




pari -> RE: Razgovori mama 03/20 (5.3.2020 12:51:39)

Super von, bas vam je to dobro proslo sve!


Ja cu neke njoke sa piletinom i pavlakom...
Ja bila na baletu...bas uzivam u tome :)




emicaa -> RE: Razgovori mama 03/20 (5.3.2020 13:12:34)

Khalesi ista me muka muci,uopste nemam ideju sta za veceru.Valjda ce mi nesto pasti na pamet šŸ™„

Von bravo za deckonju,hrabrisaPari koliko cesto ides na balet,jaa te odmah zamisljam u onoj pufnastoj suknji i uskom bodicu šŸ˜ Kad idete za AmerikeMama Jo ima li vas,kako ste?




pari -> RE: Razgovori mama 03/20 (5.3.2020 14:30:23)

Hahaha emice...svi smo u helankama i majicama ..to je viÅ”e rekreacija sa elementima iz baleta, ali je lepo...muzika je lepa, nas 6 ide, nastavnica nam je divna, posvećena, stalo joj je, pozitivna jedna osoba. BaÅ” mi prija!Za Ameriku ne znam kad ćemo...nadam se u aprilu ili najkasnije u maju...
Danas je lep dan, smiÅ”ljam gde bih mogla sa mojima posle vrtića...neko igraliÅ”te...
Mama jo, druge mame, kako ste?





Khaleesi -> RE: Razgovori mama 03/20 (5.3.2020 14:38:42)

Pari divno. Ja bih volela da nesto zanimljivo ima tu blizu... Ali mi bzv kad mpram da se vozim kroz guzvu... A ovde stalno neka guzva i kada nije vreme za nju...

Mada sad cu da set_am na prolece šŸ¤£Joj Emice dosla nam drugarica iz skole tj cerkicina drugarica a ona samo spagete jede. Pa sam napravila spagete šŸ¤£šŸ¤£šŸ¤£




pari -> RE: Razgovori mama 03/20 (5.3.2020 14:48:10)

Meni je u trudnoći joga baÅ” prijala, iÅ”la sam na prenatal jogu...i Å”etnja naravno .. 


Ja ću sad proju da napravim iako me mrzi neÅ”to...




emicaa -> RE: Razgovori mama 03/20 (5.3.2020 16:22:38)

Kod mene ce izgleda biti sendvici,jos samo malcu da nesto spremim,on ne jede sendvice.Dosla nam i danas od zaove curica,ali danas su dobri.Eno ih izmisljaju pjesmice





Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/20 (5.3.2020 16:31:30)

Dobar dan drustvo.

Von, drago mi je da je sve proslo ok. Citala sam ali se nisam oglasavala. 
Meni je danasnji dan bas fujic. Jedva cekam da se zavrsi. Malo sam prilegla, pa decu na aktivnosti.. 




Filadendronka -> RE: Razgovori mama 03/20 (5.3.2020 19:03:00)

Samo da vam mahnem. Nervozna sam, umorna, iscrpljena... Von, hvala Bogu da ste super prosli. Bas mi je drago. Grlisa za sve! 




pari -> RE: Razgovori mama 03/20 (5.3.2020 20:02:11)

Fil, drzi se...mogu da zamislim kako ti je...


Kako se vasa starija deca ponasaju u odnosu na mladje sestre,bracu? Moj M jako voli T i uglavnom se slazu super ali ima momenata kad ga ona nervira jer je mala pa mu ili pokvari igru ili tako nesto i onda se on naljuti, rasplace i to bas jako...bas ga povredi to...A ja ne znam ni sama kako da reagujem tad...T nije nikad bezobrazna, u smislu da mu ne kvari nista namerno nego prosto,mala je.




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 03/20 (5.3.2020 22:07:25)

Pari, on ne razume da je ona to radi jer je mala. Place zato sto mu je krivo sto mu je rasturila a on je mnogo voli i ne razume zasto mu rusi kad su brat i sestra koji se vole. Porasce on pa ce shvatiti. 





Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 03/20 (6.3.2020 4:38:36)

Dobro jutro. 

Pari bas sam se nasmejala šŸ˜‚. Nas P je nemoguc. I da on  namerno D smeta. Obozava je. Za  njom ide i u wc ma sve. Uzas. D od njega nema sekundu mira. Skraba joj sveske knjige crteze njene. Mq haos. D vristi place nekad. Ja govorim non stop izludecu. Ali se jako vole. Tako da to sve ide u rok sluzbe. Moraju da we navikavaju šŸ˜. Nekad ne znam kako D uopste uradi domaci. Zato sad preko leta moramo njoj sobu na spratu obavezno da namestimo. Mali dosadnjakovic i bezobraznik. Ju sto je juce bio bezobrazan. Strasno. I on je stvoren da rusi i rastura. Stvoren za te stvari. Prepun energije zivac prkosan. Ma karakter mu je uzas. Ali kad se sve pogleda dobar je. Hihi...
Boze ja danas decu iz skole vodim na sahranu. Umrla ucenica od leukemije roditelji nisu ni znali da je bolesna. Tj niko nije znao. Strasno. 
Jos nisam sve nadoknadila sto imam ali polako. Bitno da sam Njuzleter zavrsila. To sam uvek pod stresom par dana. 




Khaleesi -> RE: Razgovori mama 03/20 (6.3.2020 6:39:15)

Jutro mame. Otkucam poruku pola strane i ovaj me izbaci ne objavi je. Kako me to nervira. 





vonavoj -> RE: Razgovori mama 03/20 (6.3.2020 6:54:01)

Jutro!

Joj,Ljisho,sto je to strasno...Ustala sam zapusenog nosa,alergijski..strasno.




Mirko Svirko -> RE: Razgovori mama 03/20 (6.3.2020 7:00:36)

Dobro jutro. Kako ste?Ljiso, bas strasno..Kh,  kako si ti?Von, super za vas. Bas mi je drago.Pari, kod nas kad dodje seka, moj M je odusevljen.. posto ona ne zivi sa nama. Ali ceto je tu. Otplike na 15 min je od nas. Ali kad nije po njegovom onda je ljut na nju.  Ne place, vise je u fazonu da joj napravi neku zamku,  da joj popije sok, da joj izvlja nesto,  da joj sakrije patike... ali brzo se pomire. Pozdrav za sve




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 03/20 (6.3.2020 8:07:54)

Ljisho, strasno... šŸ˜­





DuÅ”kić -> RE: Razgovori mama 03/20 (6.3.2020 9:59:42)

Ljisho , tuzno i strasno.
Ja kuvam nesto za rucak pa da brisem napolje. Do sad sredjivala.
Drugo nema nista , sve u krug.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 03/20 (6.3.2020 13:45:51)

Gde ste mamike?

Isla sam do firme,zvali me,set_ili se mene za 8.mart..prosle godine nisu..kaze mi direktor da je bio ljut prosle godine..debil?!?!jer sam ga ostavila kad mu je bilo najteze..




Mirko Svirko -> RE: Razgovori mama 03/20 (6.3.2020 13:48:48)

Mi dosli iz vrtica. Malisa je sve bolji i bolji.. rucak i u krevet. 

Malo da drema... Ne znam do koliko godina su vama deca spavala?Ali njemu treba, vidim da zeli da spava i sav je umoran.Kako ste vi?Znaci Von, ove godine se vracas na posao, pa sef sada set_io tebe?Bar se set_io.. Ostale mame kako ste?ā¤ā¤ā¤




vonavoj -> RE: Razgovori mama 03/20 (6.3.2020 13:51:53)

Mirko,moje su prestale da spavaju sa 2 godine..uzas..

Za 2 meseca se vracam na posao!




Sanidej -> RE: Razgovori mama 03/20 (6.3.2020 14:19:30)

Mirko Svirko, po meni i sa 5 godina deci treba taj dnevni san. 




mama Jo -> RE: Razgovori mama 03/20 (6.3.2020 15:47:09)

Pozdrav mame.
Ljisho, uzasna vest... A koliko to dete ima godina, iz Indjije je? Strasno.

Mirko, moja ima 4,5 god. I i dalje vidim da joj treba taj dnevni san. Neka ih neka spavaju samo.

Fil, draga, veliki grlisa za tebe. I ja sam u teskoj minus fazi, u potpunosti te razumem!

Inace, stigao nam rezultat stolice kod J... Negataivan na viruse, ali u uzorku registrovan genom Salmonella spp... Dakle nije virus nego trovanje hranom, zar ne?
Vrtim film unazad sta smo jeli... Svi u kuci smo isto jeli. Nema nista pokvareno da smo pojeli...
Ali i dalje mi stoji u glavi da se tsj dan igrala u parku sa malenom, i ova joj se nekoliko puta zakasljala u lice, grlile se, drzale za ruke... I tek na kraju njena baka nam rece - evo Sara ima proliv, malo sam morala da ih izvedem.
Je l' moguce da je od nje dobila? Moguce da se salmonela lrenese sa coveka na coveka?




mama Jo -> RE: Razgovori mama 03/20 (6.3.2020 15:48:09)

Odnosno u sredu su se igrale, u petak su njoj krenuli simptomi




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>