RE: ApRRilski bar (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


mama ivane -> RE: ApRRilski bar (3.4.2020 9:15:03)

Hajte zene, kolaci, torta, kafa, topla cokolada crna-bela po zelji, za zestinu je sada rano😄
Mirko za sada ide super prodaja odlicni prirodni proizvodii ja se navukoh na proizvode odlicni su😁
Kako ste ostale tenice-da li ste dobro? 
Mene malo drma mamurluk jutros😂




Duškić -> RE: ApRRilski bar (3.4.2020 9:49:19)

Dobro jutro. Kafica . Ugrejalo Sunce.




branki* -> RE: ApRRilski bar (3.4.2020 9:52:19)

Mama Ivane,srećan ti rodjendan sa zakasnjenjem.






Mirko Svirko -> RE: ApRRilski bar (3.4.2020 9:59:53)

Slatkise nikad ne odbijam 😥

Bicu mecka do maja 😂Moja sestra je govorila za nasu baku "ona nije debela, ona je puna ljubavi"e tako cu i ja biti puna ljubavi 😂Ja skuvala kafu,  pa pridruzite se ☕☕☕




flamingos -> RE: ApRRilski bar (3.4.2020 10:23:55)

Ha,ha,Ivanka-i meni si ulepšala dan👍Mirko,može kafa❤





branki* -> RE: ApRRilski bar (3.4.2020 10:36:26)

I ja ću biti puna ljubavi...jaooo. Ali. .Dobro je da sam od juče krenula da mažem anticelulit gel i gledaću da ne jedem .boze...pitam se da li ću i kad budem bila baba da se opterećujem kilazom i izgledom..





vonavoj -> RE: ApRRilski bar (3.4.2020 10:45:38)

Srecan rodjendan,sa zakasnjenjem.Pijem prvu kafu,kasnim debelo,glava me vec boli..zelim da je popijem u miru,ali nema sanse.Ja sam elegantno prepunjena😂nema sanse da sad ne jedem🤪




branki* -> RE: ApRRilski bar (3.4.2020 11:21:16)

Ti, von, imas grudi, pa i ako si popunjena malo, bude ok. A, ja kad se popunim, bude bzv jer opet budem ravna kao daska, samo debela.Ide mi se na more... Ne mogu vise... A gledala sam i neke kuce koje se prodaju.. Kako patim za kucom. Ne mogu da opisem. Dodje mi da ja dignem kredit. A gospodin neka radi sta hoce. 




Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (3.4.2020 13:28:48)



[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2045406-89.jpg[/img]




flamingos -> RE: ApRRilski bar (3.4.2020 13:43:18)

Ivanka,kako mi ti ulepšaš dan.❤





Mirko Svirko -> RE: ApRRilski bar (3.4.2020 19:37:33)

Ha ha Ivanka..

Mi citamo Liliputance 😉
Nema nikoga u baru?
Branki, to je i meni problem,kad se ugojim, gornji deo ne postoji, tu sam u debelom manjku 😲




Duškić -> RE: ApRRilski bar (3.4.2020 20:09:01)

Hehe, nama je danas vaspitacica citala tj.pricala preko tel. Carobnjak iz Oza.
Uzivala sam i ja sa decom.
Moze nesto za cugnuti u baru na brzinu .




Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (3.4.2020 20:47:44)

Vecerali, oprsh sudove i sedoh. I ugledam serpu na prozoru ☹️


Ladila se od snicli danas... E neces ga majci, sela sam da odmorim noge! 




flamingos -> RE: ApRRilski bar (3.4.2020 22:14:00)

E ako si Ivanka porazgovarala sa šerpom i to joj rekla😁.I-nije se sama oprala?Čeka da odmoriš noge.Dobaci je do mene,volim da perdm sudove❤Sta radi Ivka?Saljemo vam cmokiće.A što se tiče gojenja-rekoh jednom prilikom-kada ne bih vodila računa bila bih kao bure😁Sklona sam gonenju,pa dođem okrugla kada nabacim koji kg.Neka hvala.





Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (3.4.2020 22:36:50)

Evo nas.... Gledamo kviz na rts1.

Pokacih se sa sestrom preko vibera. Mnogo voli sve da kontrolise a ne svidja joj se kad nije po njenom. Sve moze sama, da farba, da unosi ugalj, da pomera namestaj, sve sve sve sama i onda pobesni jer nije bas sve onako kako ona hoce. A da potrazi pomoc, o sacuvaj boze. Da podeli teret neeeee. Sve ona moze sama. I sad joj djavo kriv sto joj tesko. Oduvek je bjla takva. Jarac. 
Sad me ignorise na viberu 😊 Besna je ko ris! 




flamingos -> RE: ApRRilski bar (3.4.2020 22:40:31)

Ivanka,tvoja rođena sestra?Proćiće je.Svi mi imamo svoju"žutu minutu".Tvoja seka,odljutiće se.





Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (3.4.2020 22:44:13)



IZVORNA PORUKA: flamingos

Ivanka,tvoja rođena sestra?Proćiće je.Svi mi imamo svoju"žutu minutu".Tvoja seka,odljutiće se.





Ona je ceo zivot u zutoj minuti, ona je najpametnija, ona sve zna, i nikad ne prihvata savete. Ako pokusas da je posavetujes ona proključa. Njene zute minute ne prolaze jer ona ne zeli sebe da promeni ni malo. Nikad ne znas kakvo ce joj raspolozenje biti, stalno joj nesto smeta i eto okidaca za ljutnju. Samo se ucuti i daaaaaanima nece da razgovara. A nece da kaze u cemu je problem. 




Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (3.4.2020 22:53:51)

Obicno se u ovo vreme dopisujemo na viberu. Ja joj napisala sta sam napisala i ona sad ljuta na mene jer sam joj rekla istinu. Tj rekla sam joj kako njeno ponasanje deluje iz mog ugla. Ona ne sprema 3 obroka kod kuce ona sprema 4x3 obroka, za svakoga ono sto sto pozeli. Sednu da jedu i onda deca izvoljevaju daj mi ovo necu ono, hocu ovo ovako ono onako i onda ona skace da im udovolji, niti ko sta pojede a ona pobesni jer se trudi da im ugodi a nista ne ispadne kako valja. A ona pritom preskoci sva tri obroka i jede oko 22h prvi put.

Ljuti se kad deca odnesu hranu u sobu pa isprosipaju i mora da cisti. Hiljadu puta sam joj rekla da im ne dozvoljava da nkse u spbu a ona kaze pa nek nose. Pa onda nemoj da besnis kad prospu! A da ne pricam dok smo nas dve zivele zajedno stalno je nesto bila ljuta na mene. Nije ovo za temu za istresanje neg eneegije jer nisam u negativi. Odavno ja zelim da joj kazem nele stvari a veceras mi je jedna njena recenica bilaep uvod da joj saspem sve ne bi li je malo urazumila. 




flamingos -> RE: ApRRilski bar (3.4.2020 22:56:35)

Pa šta da radiš.Svi se mi razlikujemo.Izgladićete nesporazume.Razumem te-besna su,tužna,povređena.Ali-jedna je sestra,moramo je prihvatiti sa svim svojim manama i vrlinama.Sad ja kao tebe savetujem-jok ti ne znaš😁Ljubim te.Ljubi nam Ivku.Pozdrav i sestri,pa sutra kuvaš kafu u znak pomirenja❤






Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (3.4.2020 23:03:56)



IZVORNA PORUKA: flamingos

Pa šta da radiš.Svi se mi razlikujemo.Izgladićete nesporazume.Razumem te-besna su,tužna,povređena.Ali-jedna je sestra,moramo je prihvatiti sa svim svojim manama i vrlinama.Sad ja kao tebe savetujem-jok ti ne znaš😁Ljubim te.Ljubi nam Ivku.Pozdrav i sestri,pa sutra kuvaš kafu u znak pomirenja❤






Flam, ja uopste nisam povredjena, naprotiv. Ona unistava sebe sopstvenim ponasanjem i treba joj hladan tus. A to je moj posao jer nema ko drugi petlju da jpj saspe sve u lice. 
A sutra ce  ona da se javi kao da se nista nije desilo. Izbesnece nocas u sebi, znam je. 
Nego mi zao sto mnogo toga nosi ma svojim plecima a ne zeli da podeli teret. I uvek vidi kako je drugima bolje nego njoj. I samo uporedjuje. Njoj je njen mozak najgori neprijatelj. 




flamingos -> RE: ApRRilski bar (3.4.2020 23:24:09)

Treći put kuckam i neće da ode,grrrr.Vidi Ivanka,apsolutno si u pravu,razumem te,ali razumem i nju.Tako ih je navikla i tu pomoći nema.Jednostavno-to je jače od nje.A što ee tiče ića i pića u sobi,e to ne može.Deca su to i očas prospu i haos naprave,pa ona mora da sređuje.Uporedo pisasmo post i posle pročitah.Hajd sad na spavanje.Odmaraj,imaš isuviše obaveza.Pijemo kafu sutra.Grlim te.Laku noć❤





Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (4.4.2020 0:26:07)

I kad smo bile deca dolazilo mi je da je tresnem kad pocne sa tom svojom ćokovinom.


Ajd laku noc, gledamo Andjele i demone jer ga mm ne razlikuje Da Vincijevog koda 🙄




flamingos -> RE: ApRRilski bar (4.4.2020 10:36:45)

Ivanka,kamo kafa?Da li se javila sestra?Ljubim vas❤Ostale mame,dečica,jeste li dobro?Evo mene u kuhinji,pa da usisavam itd.





Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (4.4.2020 11:15:08)


IZVORNA PORUKA: flamingos
Ivanka,kamo kafa?Da li se javila sestra?Ljubim vas❤Ostale mame,dečica,jeste li dobro?Evo mene u kuhinji,pa da usisavam itd.

Evo kafa ☕☕☕☕☕☕
Pravim kiflice pa sluzim posle. A ova moja ce se veceras javiti, znam joj tajming. Treba da izduva bes sto joj mladja sestra popuje. 
Danas na meniju lazanje 😊




Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (4.4.2020 11:33:17)

Predomislila sam se, nema kiflica danas 😊 Ima svasta nesto da se jede, kiflice ovija danovi 😊





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>